رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

مشتری وقتی جنسی میخره در قسمت لیست سفارشات مبلغی که میگه پاریز کزدم نمایش داده میشه وقتی وارد سفراشش میشم تمام کالاهایی که انتخاب کرده و خرید کرده نمایش داده میشه در صورتی که از بین همون کالاها فقط یکی رو خرید قطعی طده یعنی کد \یگیری گرفته حالا توسط حامل یا پرداخت آنلاین .جالب اینجاست وقتی از بین محصولات اونایی که میدونم نخواسته رو لغو خرید می کنم و فقط اونی رو که خواسته میزارم میمونه فاکتورش  دفعه میشه صفر و حتی وقتی کالاها هستند جمع فاکتور \ایین قسمت سفارشش معادل همون کالایی هست که میگه خرید زدم ....

اینجوری من اصلا نمی فهمم مشتری چی خریده باید حتما زنگ بزنم کدومو خرید کردید و وقتی فاکتور pdf میگیرم اصلا ی کالای دیگه از بین اجناس فاکتور شده ... و قتی توو قسمت مشتری ها میرم و روی همون فرد کلیک می کنم دقیقا کالای انتخاب شده رو نشون میده که پرداخت شده ...

کلا گیج شدم ... برم قسمت سفارش که ی عالمه کالای بیخودی براش خورده برم قسمت مشتری ها اونجا درسته ولی اطلاعات کامل سفراش اهم از توضیحات مشتری و آدرس و...نشون نمیده فقط نشون میده چیو قطعی خرید کرده

دوستان راهنمایی بفرمایید از این سردرگمی در بیام :wacko: :blink: :unsure:

post-784-0-17514900-1473412546_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما آیا تا به حال مشتری یا سفارشی رو از قسمت مدیریت یا از قسمت دیتابیس حذف کردید ؟ احتمالا شما داده هایی رو حذف کردید که الان به هم ریختگی مشاهده میکنید چون ما دقیقا همین مشکلات رو قبلا داشتیم

لینک به دیدگاه

هرگز نباید چنین کاری رو انجام میدادید / خیلی سخت هست بتونید درستش کنید / باید برید توی دیتابیس جداول address و customer و order رو با مدیریت تطابق بدید / توصیه میکنم حتما از دیتابیس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا با مشکل مواجه نشید / یاداوری میکنم این کار ریسک بالایی داره /

موفق باشید

لینک به دیدگاه

والا من تا این حا نمیتونم ....چون واقعا ریسک بالایی داره ....شما چکار کردید درست شد ؟؟؟؟

اگه دوباره باید نصب کنم که اطلاعاتم و ماژول های من چی میشن چون بعضی هاشونو خریدم .... البته لینک محصولاتم که منتشر شده یعنی تغییر کنه لینکها دیگه کار نمی کنند

لینک به دیدگاه

ریسکش رو پذیرفتیم و تطابق دادیم حل شد / اگه فروشگاه رو تازه راه اندازی کردید و محصولات کمی رو در فروشگاه قرار دادید میتونید حذف کنید و مجدد نصب کنید ماژول هایی که خریدید نیز کپی کنید و در فروشگاه جدید خود پیاده سازی کنید / لینک محصولات شما نیز از بین خواهند رفت

لینک به دیدگاه

درود ، انجمن این اجازه رو به ما نداده / شما جهت رفع عیب و پشتیبانی فنی تیکت بزنید و مشکلتون رو بصورت کامل توضیح دهید تا پس از بررسی فروشگاه شما و اعلام هزینه ، فروشگاه شما را رفع عیب کنند / خیر با آپدیت مشکل از بین نخواهد رفت / موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...