رفتن به مطلب

تنظیمات دی ان اس دامنه و زیر دامنه در هاستهای رایگان خارجی

پست های پیشنهاد شده

سلام .عضو تازه کار و غیر اکادمیک انجمن هستم و اطلاعاتم سطحی و شاید برای شما پیش پا افتاده و خنده دار باشه اما چون خودم از روشن کردن کامپیوتر تا بحال را از همین کامپیوتر فرا گرفتم  سوالات سطحی مرا به بزرگی خودتون ببخشید 

اخیر با سایتهایی که هاست و وی پی اس و دامنه دات کام رایگان  میدهند برخوردم .دامنه و ساب دامنه ای ثبت کردم  اما نمیدونم این دامنه و ساب دامنه را چگونه به هاست متصل کنم ..البته برنامه نصب اتوماتیک خودش داره و سایت اماده تحویل میده ..اما من میخوام بدونم دی ان اس هارا چگونه تنظیم میکنند ..اصطلاح ای پی به سرور اشاره میکنه ینی چه ؟ چرا دامنه دی ان اس هاش هنوز وصل نشده ولی زیر دامنه ها وصل شدن ؟ ایا خودم میتونم دی ان اس را به هاست وصل کنم ؟

کسی هست این جدول برا من توضیح بده و راهنمایی کنه برای اینکه این دامنه به هاست وصل بشه چکار باید کرد ؟ در سایت نوشت 48 ساعت بعد متصل میشه اما فقط زیر دامنه ها وصل شد و دامنه دات کام وصل نشد .ایا میتونم خودم این دامنه به هاست وصل کنم ..از سوالم بفهمید چقدر ناشی ام همونجوری جوابمو بدید ..ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دامنه رو وصل کنید ساب دامین نیاز نیست وصل بشه

دی ان اس رو از جایی که دامنه میخرید باید تنظیم کنید مثلا ایرنیک

کلیه پاسخ سوالات خودتون رو میتونید به راحتی از گوگل دریافت کنید یه مقدار جستجو کنید

لینک به دیدگاه

دوست من یا حوصله نداشتی کامل بخونی و یا متوجه نشدی .میدونم همه اینها هست اگه پیدا کرده بودم اینجا نمیپرسیدم ..عرض کردم از سایتهای خارجی رایگان دامنه گرفتم و عکسش هم گذاشتم .و پرسیدم زیر دامنه هارو خود هاست وصل کرده اما دامنه دات کام وصل نشده و خودش این متن نوشته 

Your domain is not pointing to our nameservers at the moment, so services such as FTP, File Manager, E-mail (and others) will not work correctly. You can find our nameservers at the "Accounts -> Details" section. Please mind that DNS might take up to 24 hours to propagate when the change is submitted.

و ان عکسی که گذاشتم مربوط به صفحه تنظیم کردن بود و من انهارو نمیدونستم چکار کنم و در ادامه

You can also point your domain ("A" DNS record) to this IP: 31.170.163.232 اینو گفته ..حالا میخوام ببینیم باید این ای پی کجا بنویسم یا چکار کنم که دامنه به هاست متصل بشه ..اگه کسی هست که حوصله داره و یک دو سه بگه که چکار کنم جواب بده  و الا از شیر ادم تا جون مرغ تو نت هست اگه پیدا کرده بودم اینجا وقت تلف نمیکردم 

لینک به دیدگاه

اولا که درست صحبت کنید / ثانیا هیچ پیوستی قرار ندادید /

ترجمه متن هم گفته شده که دامنه شما در حا حاظر به نیم سرورهای ما هیچ اشاره ای نداره بنابراین خدماتی مانند مدیریت فایل یا ایمیل یا FTP به درستی کار نمیکنند / شما میتوانید نیم سرورهای ما رو پیدا کنید در قسمت Accounts -> Details لطفا بخاطر داشته باشید که نیم سرورها ممکن است به 24 ساعت زمان نیاز باشد جهت تغییرات .

شما همچنین می توانید دامنه خود ( "A" رکورد DNS) اشاره به این IP: 31.170.163.232

از تنظیمات هاست یا دامین که در اختیار دارید باید این تغییرات رو اعمال کنید دیگه من که اطلاع ندارم شما از چه سایتی هاست و دامین یا هر چیز دیگری تهیه کردید /

ضمنا یه جور صحبت میکنید انگار طلبکار هستید یا مربوط به موضوعات پرستاشاپ میشه / موفق باشید بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...