رفتن به مطلب

مشکل در نصب پرستا شاپ در شاخه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

بنده با توجه به آموزشی که توی یوتیوب پیدا کردم نصب پرستاشاپ رو انجام دادم اما متاسفانه فرآیند نصب در یک زیر شاخه انجام میشه و بعد نمیتونم منتقلش کنم به ریشه‌ی هاستم.

یه آموزش برای جابجا کردنش هم پیدا کردم و انجام دادم اما جواب نداد و بلافاصله بعد از اینکه آدرس صفحه اصلی رو در پنل تغییر میدادم پنل دچار مشکل میشد.

ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای نصب پرستاشاپ در روت هاست ابتدا اخرین نسخه پرستاشاپ رو از همین انجمن دریافت کنید سپس فایل رو در روت هاست public_html خود بریزید و اکسترکت کنید سپس وارد پوشه prestashop شوید و کل فایل های داخل پوشه را منتقل کنید به روت هاست public_html خود سپس نصب کنید / موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام و احترام
بنده فایل نصبی رو از خود سایت اصلی پرستا گرفتم و نصب کردم. الان فرونت اند سایت بالا میاد اما بک اند خیر؟
این مشکل چطور ممکنه پیش بیاد؟ من حتی رفتم اسم پوشه ادمین رو هم از طریق FTP تغییر دادم اما بازم حل نشد

وب سایت مورد نظر : www.dreamylandshop.com

لینک به دیدگاه

با سلام

شما نسخه 1.7 پرستا رو نصب کردید. هنوز نسخه پایداری از این ورژن ارائه نشده. به لینک زیر مراجعه کنید.

https://ipresta.ir/blog/56_%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-17-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...