رفتن به مطلب

چگونه چند قالب ایمیل اضافه کنم؟

پست های پیشنهاد شده

درود

ضمن عرض عذر خواهی بابت اینکه اگر در جای نامناسب تاپیک رو زدم و همینطور جسارت کردم سوال عمومی رو تیکت زدم جناب رستم پور فرمودند در انجمن مطرح کنم که اطاعت امر شد سوالی داشتم

من در قالب الکترومارکت چطور میتوانم چند قالب ایمیل اضافه کنم منظور این هست چند وضعیت اضافه کردم مثلا منتظر پاسخ مشتری بعد ایمیل به مشتری با این مضمون ارسال شود

سپاس :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر

این 2 موردی که فرمودید مطلع بودم

من نمیخوام وضعیت جدیدی درست کنم و یا متن ایمیلی رو تغییر بدم بنده میخوام یک ایمیل جدید اضافه کنم ایمیل جدید رو چطور اضافه کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

مسیر هاست خود در این قسمت دنیال کنید : mails\fa . یکی از HTML ها ازش کپی بگیرید مثلا account.html . سپس نسخه کپی شده رو تغییر نام بدید به new.html و ویرایش کنید و پیام خود را در آن قرار دهید .

سپس این مرحله را طی کنید : سفارش ها > وضعیت ها > اضافه کردن وضعیت سفارش جدید > تکمیل فرم مورد نظر > انتخاب قالب خود مثال که در اینجا new بود . تمام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...