رفتن به مطلب

نمایش ندادن برچسب ها در صفحه محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قبلا با سیستم های دیگه نظیر وردپرس ، جوملا ، اپن کارت و ... کار کردم و این بار دارم یه فروشگاه با پرستاشاپ میزنم

اما چیزی که این چند روز اذیتم کرده اینه که بخوای آب بخوری هم باید پول بدی ، یه افزونه ساده فلان احتیاج دارم ، جواب : اینو بخر

کلا برای هر چیز ساده ای باید هزینه های زیادی کرد که برای دوستانی که به تازگی قصد دارند فروشگاه راه اندازی کنند به کل دلسرد کنندست

به نظرم باید مثل وردپرس و ... عمل کرد که فقط برای چیز های خاص پول میگیرند ، نه یه افزونه ساده و یا یه روش ساده

2 تا قالب قشنگ هم نداریم تو رایگان ها ، به همین دلیل با قالب اصلی جلو رفتم و گفتم کسب و کارم که راه افتاد یه قالب مثل الکترو مارکت میخرم

اما باز به یه مشکل خوردم که همه جا نوشتین برو از سایت فلان افزونه فلان رو بخر

35000 تومن برای نمایش برچسب ها ؟ 

یه دوستان گفته بود از طریق ویرایش زنده میشه برچسب ها رو به محصول اضافه کرد اما با ویرایش زنده بلوک برچسب ها رو نمیبینم اصلا که بخوام جا به جا کنم

لطفا یه راه کار بهم نشون بدین که بتونم برچسب هام رو به صفحه محصولات اضافه کنم

ممنون از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما نمیتونید وردپرس رو با پرستاشاپ مقایسه کنید. وردپرس یک اسکریپت ساده عمومی است در حالی که پرستاشاپ یک اسکریپت حرفه ای تجارت الکترونیک محسوب میشه.

خیلی از چیزهایی که شما در وردپرس به عنوان رایگان تهیه میکنید فقط در کشورهایی مثل ایران که کپی رایت رعایت نمیشه رایگان هست چون یک عده طراح نما که هیچ دانشی از برنامه نویسی و طراحی وب ندارن از این طریق جلب بازدید کننده میکنن و به درآمد میرسن. و کسب و کاری که برای طراحان واقعی وجود داره رو نابود میکنن

در پرستاشاپ هیچ چیز رایگانی کیفیت مناسبی نداره چون قرار هست یک بیزینس امن راه اندازی کنید نه یک بیزینس با ریسک هک شدن و هزارتا باگ که هیچ کس نمیتونه مسئولیتش رو قبول کنه

لینک به دیدگاه

وردپرس 90 درصد افزونه هاش رایگانه و نهایتا پرداخت درون برنامه ای دارند

مثل برنامه سئو و ...

به نظرم این رویه باعث عدم جذب افرادی میشه که تازه میخوان کسب وکاری راه اندازی کنند و بیشتر به سمت ووکامرس و اپن کارت و ... میرن ، امکانات خوبی داره اما ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...