رفتن به مطلب

چگونگی برگرداندن پرستاشاپ فارسی روی قالب quick start خارجی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اگر از قالبهای quickstart (نصب اتوماتیک) خارجی استفاده کنیم. پرستاشاپ و پنل انگلیسی نصب میشود و با تغییر زبان هم به کیفیت پرستا شاپ فارسی نمیرسد.

چه راههایی وجود دارد که بعد از نصب یک قالب quickstart خارجی پرستاشاپ فارسی را روی آن پیاده کنیم بطوریکه قالب و امکانات آن به هم نریزد؟

ممکن است پرستاشاپ نصب شده انگلیسی نسخه جدیدتر یا قدیمی تر از ورژن فارسی آن باشد.

لطفا این تایپک را به بخش سوالات مهم و پرتکرار منتقل کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، قالب و ماژول ها رو استخراج کنید و روی پرستا فارسی نصب کنید .

ممنون اما چگونه؟ کدام فولدرها؟

یعنی فقط فولدر تم و فولدرهای داخل فولدر ماژول را از پرستاشاپ انگلیسی به پرستاشاپد فارسی کپی کنم کار تمام است؟ دیتابیس تغییر نمیخواهد؟ عکسها و کانفیگ فایلها و ...؟

اگر منظورتون نصب در حالت غیر اتوماتیک هست که خب واضح بود تک تک نصب و کانفیگ و ..، اما میخواهم از حالت quick start استفاده کنم

لینک به دیدگاه

پوشه modules در روت هاست و پوشه themes

فرق نمیکنه شما پرستا فارسی نصب کنید سپس بصورت دستی این پوشه ها رو قرار بدید تم رو فعال کنید و ماژول ها هم فعال کنید / ولی برای این کار با مشکلی که بر میخورید اینه که قالب چپ چین و انگلیسی هست . . . و نیاز هست که یه نفر که وارد باشه واستون راست چین و فارسی سازی انجام بده

لینک به دیدگاه

پوشه modules در روت هاست و پوشه themes

فرق نمیکنه شما پرستا فارسی نصب کنید سپس بصورت دستی این پوشه ها رو قرار بدید تم رو فعال کنید و ماژول ها هم فعال کنید / ولی برای این کار با مشکلی که بر میخورید اینه که قالب چپ چین و انگلیسی هست . . . و نیاز هست که یه نفر که وارد باشه واستون راست چین و فارسی سازی

البته قالب RTL ساپورت هست و دموی عربی هم داره

یعنی اگر فولدر تم رو از پرستاشاپ انگلیسی به داخل پرستاشاپ فارسی کپی کنم تم با عکس و دیتا ایمپورت میشود؟

فرض کنید دارم از پرستاشاپ انگلیسی استفاده میکنم چطور پرستاشاپ فارسی را جایگزین کنم؟

لینک به دیدگاه

یا به عبارت دیگر فرضا پرستا شاپ فارسی را دانلود و نصب کردم چطور قالب QUICKSTART نصب کنم که زبان و کانفیگ پرستاشاپ همین فارسی بماند و انگلیسی نشود.

لینک به دیدگاه

دوست من قابلیت quick start فقط یک گزینه است. نیازی نیست حتما از طریق اون نصب کنید. قالب یک بسته نصبی داره که باید ایمپورت کنید در بخش تنظیمات - قالب

اگر از quick start استفاده کنید میبایست از طریق تیکت اقدام کنید و با پردخت هزینه دو ساعت خدمات فنی نسخه خودتون رو تبدیل به فارسی کنید مشروط به این که همون نسخه فارسی هم داشته باشه. در غیر این صورت میتوان پرستا رو به یک پرستا فارسی ارتقا داد.

لینک به دیدگاه

به این خاطر از حالت quickstart میخواهم استفاده کنم چون قالب با تمام تنظیماتش بخصوص دیتای سمپل (نمونه عکسهاو) وارد میشود و برای شناخت بهتر قالب بسیار راهگشاست.

اگر پرستا شاپ فارسی را نصب کنم و بعد آن فالب را در حالت دستی نصب کنم راهی برای ایمپورت دیتا، تنظیمات و عکسها وجود دارد همانند وردپرس و جوملا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...