رفتن به مطلب

چند سوال مهم در مورد نصب و راه اندازی ( تاپیک جامع از ابتدا تا انتهای نصب و راه اندازی پرستا شاپ )

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

چون مبتدی هستم و برای اولین بار میخوام پرستا شاپ نصب کنم (در واقع تا حالا تجربه نصب و... اینترنتی ندارم).

سوال 1 - اموزش نصب پرستا شاپ از فروشگاه سایت دانلود کردم به ادرس  اینجا   با توجه به اینکه نوشته اموزش نصب پرستا شاپ 1.5 ، ایا با این اموزش میشه پرستا 1.6 هم نصب هست ؟ 

سوال 2 - پرستا شاپ ورژن 1.5 بهتره یا 1.6 ؟ اگر جواب  1.5 یا 1.6 بود کدام ورژنش هم بگویید؟؟؟ ( لطفا با در نظر گرفتن جزئیات راهنمایی کنید و یوزر فرند بودن و... ) 

سوال3 - در اموزش نصب پرستا شاپ که در سوال شماره 1 گفتم قسمت ابتدایی توضیح داده نشده بود، ابتدا فایلو باید چی کار کنیم ؟ چطوری بریزیم تو هاست ؟ کجای هاست بریزیم ؟ و تمام کارهایی که قبل ایجاد دیتا بیس که اول فایل آموزشی اومده باید انجام بدیم چی هست ؟ (میشه کامل توضیح بدید )

• دوستان و مبتدیان عزیزی که مثل من تجربه نصب ندارند و سوالاتشان مثل من هست لطفا با عدم ارسال  پست و سوال کردن در این تاپیک و طرح سوالات متفرقه ؛ در ایجاد یه تاپیک کامل و جامع برای همه دوستان مبتدی به من کمک کنند. 

• لطفا دوستانی که اشنایی کامل به سوالات و مشکلات دارند و لطف کنند، پاسخ کامل و واضح بدهند و از بی حوصلگی در جواب دادن و پاسخ کوتاه دادن، لطفا اجتباب کنند.

• سوالات فقط همین سه مورد نیست و مرحله به مرحله که در نصب و راه اندازی جلو می روم می پرسم و قطعا بیشتر سوالاتم ، سوال شما دوستان که برای اولین بار پرستا شاپ نصب میکنید هم میباشد. 

پیشاپیش سپاسگزارم از همکاری شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

آموزش تصویری نصب پرستاشاپ توی بلاگ هست (با تمامی جزئیات توضیح داده شده):

نصب پرستا

از لینک زیر آخرین نسخه رو نصب کنید :

http://ipresta.ir/forum/topic/3832-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام خدمت دوستان

چون مبتدی هستم و برای اولین بار میخوام پرستا شاپ نصب کنم (در واقع تا حالا تجربه نصب و... اینترنتی ندارم).

سوال 1 - اموزش نصب پرستا شاپ از فروشگاه سایت دانلود کردم به ادرس  اینجا   با توجه به اینکه نوشته اموزش نصب پرستا شاپ 1.5 ، ایا با این اموزش میشه پرستا 1.6 هم نصب هست ؟ 

سوال 2 - پرستا شاپ ورژن 1.5 بهتره یا 1.6 ؟ اگر جواب  1.5 یا 1.6 بود کدام ورژنش هم بگویید؟؟؟ ( لطفا با در نظر گرفتن جزئیات راهنمایی کنید و یوزر فرند بودن و... ) 

سوال3 - در اموزش نصب پرستا شاپ که در سوال شماره 1 گفتم قسمت ابتدایی توضیح داده نشده بود، ابتدا فایلو باید چی کار کنیم ؟ چطوری بریزیم تو هاست ؟ کجای هاست بریزیم ؟ و تمام کارهایی که قبل ایجاد دیتا بیس که اول فایل آموزشی اومده باید انجام بدیم چی هست ؟ (میشه کامل توضیح بدید )

• دوستان و مبتدیان عزیزی که مثل من تجربه نصب ندارند و سوالاتشان مثل من هست لطفا با عدم ارسال  پست و سوال کردن در این تاپیک و طرح سوالات متفرقه ؛ در ایجاد یه تاپیک کامل و جامع برای همه دوستان مبتدی به من کمک کنند. 

• لطفا دوستانی که اشنایی کامل به سوالات و مشکلات دارند و لطف کنند، پاسخ کامل و واضح بدهند و از بی حوصلگی در جواب دادن و پاسخ کوتاه دادن، لطفا اجتباب کنند.

• سوالات فقط همین سه مورد نیست و مرحله به مرحله که در نصب و راه اندازی جلو می روم می پرسم و قطعا بیشتر سوالاتم ، سوال شما دوستان که برای اولین بار پرستا شاپ نصب میکنید هم میباشد. 

پیشاپیش سپاسگزارم از همکاری شما

سلام دوست من  :) 

من سایت www.fasleaval.com رو به شما و خودم و تمام کسانی که کاربر (صفر) مبتدی پرستا هستن پیشنهاد میکنم ;) 

موفق باشید . . .

التماس دعا . . .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...