رفتن به مطلب

ماژول دسته بندی ویژگی ها

shikotak

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه پیشنهادی داشتم درباره این ماژول

در حال حاضر روند اینطوریه که من یه دسته ویژگی تعریف می کنم و بعد تو بخش دسته بندی مدیریت و کاربری تعیین می کنم که نحوه نمایش ویژگی ها چطوری باشه.

حالا مشکلی که من دارم اینه که مثلا میخام برای یک محصولی ویژگی تعریف کنم که ممکنه این محصول بخش های مختلف داشته باشه یا متشکل از یسری محصولات دیگه باشه و درواقع من سرویس اونها رو تعریف می کنم (بعنوان مثال یک سرویس چینی)

حالا من باید برای هر کدوم از اقلام مثلا ویژگی ابعاد تعریف کنم. حالا باید برم برای تمام اون اقلام ویژگی ابعاد تعریف کنم یعنی بگم ابعاد بشقاب پلوخوری ، ابعاد بشقاب پیش دستی و غیره

اما میشه من مثلا بگم یه قسمت دارم بعنوان بشقاب پلوخوری حالا ابعاد و جنس و وزن و ویژگی هایی که میخام رو براش انتخاب کنم. بعد اون دسته ها رو انتخاب کنم و تو قسمت ویژگی ها نمایش بده. اینجوری به نظرم خیلی راحت تره تعریف کردنش تا به آین شکل

تازه پیدا کردن هر کدوم از اینا هم کلی زمان میبره که تو لیست مدیریت ویژگی ها بخای تیک کنی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...