رفتن به مطلب

نوشته title اضافی بالای نماد رو چه طوری میشه برداشت

پست های پیشنهاد شده

سلام من نماد رو تو سایتم فعال کردم اما بالای نماد به  صورت pop up  نوشته نماد الکترونیک هست

نمیشه بودنه دست کاری تو سی پنل درستش کرد

اگر هم نمیشه بگید چه کار کنم

قبلش هم ممنون از همتون

http://lainik.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من وجود نماد اعتماد به صورت float اصلا نه مفیده نه خوبه و نه برای مشتری انقدر مهمه. 

بهتره از ماژول نماد تو فوتر استفاده کنید.

در این تاپیک «ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی» ماژول mynamad-footer.zip رو دانلود و نصب کنید. بعد پیکربندی رو بزنید و کدی که نماد بهتون داده رو در کادر بالایی وارد کنید و ذخیره.

لینک به دیدگاه

به نظر من وجود نماد اعتماد به صورت float اصلا نه مفیده نه خوبه و نه برای مشتری انقدر مهمه. 

در این تاپیک «ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی» ماژول mynamad-footer.zip رو دانلود و نصب کنید. بعد پیکربندی رو بزنید و کدی که نماد بهتون داده رو در کادر بالایی وارد کنید و ذخیره.

ممنون از راهنماییتون اما اگر بخوام این کارو انجام بدم برای برداشتنش باید چی کار کنم از  cpanel   انجام بدم یا  presta

و یه سوال کلا از داخل خود  presta  میشه تغیراتی هم داد مثل cpanel  منظورم اینه مثل ووردپرس این قا بلیت وجود داره که بشه ویرایشی در قالب ها یا توابع داد

ممنون میش یکی کامل توضیح بده چون فکر میکنم به درد خیلیا بخوره

همچین چیزی هم تو مطالب انجمن ندیدم کلاا مننون

لینک به دیدگاه

مورد دیگ هم اینه که تو فوتر که نماد رو میزارم چیدمان فوتر به هم میریزه

دو ردیف افقی میشه که نگاه کنید بالا جا هم هست

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان

این مطلب براتون مهم نیست جواب دادنش یا چی..

من که گشتم موردی برای مشکلم پیدا نکردم

همیشه اینطور دیر جواب داده میشه یا چی ...

ممنون میشم یکی از مدیران بررسی کنند جواب بدید

جواب درست نه هر چی که مثل دوستمون به ذهن میرسه   

ربطی سوال من نداشت

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

دوست عزیز راهنمایی در انجمن به صورت رایگان هست و هیچ اجباری در پاسخگویی نیست. دوستان هم اگر پاسخ رو بدونن و مشکلی مشابه شما داشته باشن و تمایل داشته باشن پاسخ میدن.

از منوی ماژول ها >> ماژول ها، ماژول اطلاعات حساب کاربری در فوتر ور غیر فعال کنید تا درست بشه.

توی پرستا مثل وردپرس به فایل های قالب دسترسی ندارید و باید از طریق هاست اقدام کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

دوست عزیز راهنمایی در انجمن به صورت رایگان هست و هیچ اجباری در پاسخگویی نیست. دوستان هم اگر پاسخ رو بدونن و مشکلی مشابه شما داشته باشن و تمایل داشته باشن پاسخ میدن.

از منوی ماژول ها >> ماژول ها، ماژول اطلاعات حساب کاربری در فوتر ور غیر فعال کنید تا درست بشه.

توی پرستا مثل وردپرس به فایل های قالب دسترسی ندارید و باید از طریق هاست اقدام کنید.

موفق با

بله متوجه هستم اما خوب چی میشه دوستان باهم برنامه ریزی کنند یک نفر در اوقات مختلف برای بالا رفتن کیفیت در پاسخگویی دوستانی که مشکلاتی که شاید خود شما و بقیه مدیر ها قبلا با اون مشکل داشتید راه حلی رو براش پیدا کردین این خیلی زیباتر هست که دوستان دیگه بجای این که وقت خودشون رو برای پیدا کردن را حل مسائل پیش پا افتاده از این قبیل وقتشون رو هدر بدن به دنبال راه کار های پیشرفته تری برای پیشبرد کاراشون بزارند هم خدا رو خوش میاد هم این که انگیزشون برای استفاده از این فروشگاه ساز و رجوع به این انجمن بیشتر میشه تا این که دلسرد بشن که نمیدونن یا نمیتون با پرستا شاپ کار کنند

بنده پندی دوستان تقدیم کردم دوست داشتید دوستانه بهش نگاه کنید دوست هم نداشتید به عنوان یک نقد بهش فکر کنید.

یا علی مدد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...