رفتن به مطلب

یک سئوال در خصوص تامین کالا !

mhr.webgozar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من مدتیه دارن در مورد فروشگا ههای اینترنتی تحقیق میکنم.

بعد از کلی تحقیق و تست چند نمونه فروشگاه ساز روی لوکال هاست به این نتیجه رسیدم بهترین و قدرتمند ترین برنامه برای اینکار پرستا شاپه. هم از نظر انعطاف پذیری برنامه هم از نظر وجود انجمن و پشتیبانی قوی و فعال.

حالا یه سئوال دارم با توجه به طیف وسیعی از انواع کالا ها به فرض من الان فروشگاهم رو راه انداختم ایا میتونم از طریق سیستم های مشارکت در فروش کالاهای سایرین رو بفروشم؟ دقت داشته باشید منظور زدن بنر نیست میخوام بدونم دقیقا میتونم اطلاعات کامل یه محصول رو در فروشگاهم بزارم در حالی که تامینش با یه همکار دیگه باشه؟

شما چه راهکاری رو پیشنهاد می کنید؟

پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید دقیق تر توضیح بدید.

توزیع کننده و تولید کننده در پرستا وجود داره. شاید مشخص کننده هدف شما نباشه.

اگر منظورتون اینه که همکار تعریف کنید و بتونه سفارش ها رو ببینه باز هم امکان داره.

اگر امکانات پرستا جوابگو نباشه میتونید درخواست ماژول سفارشی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر فراوان از پاسخ شما

فرض کنید من قصد دارم در فروشگاهم لوازم جانبی موبایل عرضه کنم. حال در همین حوزه لوازم جانبی عملا تنوع به قدری زیاده که حتی اگه محدودیت مالی وجود نداشته باشم نمیتونم تمامشون رو تهیه کنم. از طرفی هم ممکنه یک سری لوازم برای فروش در فروشگاه خریداری بشه که اصلا مشتری نداشته باشه!و نهایتا باعث اتلاف منابع مالی بشه.

سئوال بنده اینه من یه فروشگاه دارم که هیچ کالایی توش نیست و همه قفسه ها خالی!

آیا راهی وجود داره که من بتونم کالای دیگر فروشگاهها یا دیگرتولید کنندگان رو عرضه کنم؟

در واقع کالا نزد تولید کننده باشه من عکس و توضیحاتش رو در سایت نمایش بدم و هر وقت سفارش گرفتم تامین کننده اونو بفرسته چیزی شبیه امانت فروشی یا بازاریابی

در برخی فروم ها نمونه هایی از سیستم همکاری در فروش دیدم ولی واقعیتش هنوز درست توجیه نشدم .

لطفا مثل همیشه جامع و روشن توضیح بدید. ممنون

لینک به دیدگاه

خوب این مورد وابسته به ارتباط شما با تولید کنندگان هست. شما محصول مورد نظر خودتون رو به چه روشی تهیه می‌کنید؟ به طور یقین در یک فروشگاه اینترنتی مشتری قفسه های خالی شما رو نمیبینه و شما در صورت نیاز میتونید تمام محصولاتی که امکان تهیه آن‌ها رو دارید در فروشگاه قرار بدید و حتی مبلغ سفارش رو نقدی بگیرید و وضعیت سفارش رو به «در حال آماده سازی» تغییر بدید و سپس محصول رو تهیه کرده و ارسال کنید.

سیستم های همکاری در فروش هم وجود دارند که چند روش برای فروش به شما میدن

از طریق لینک خرید : در این روش شما محصول رو معرفی می کنید و لینک مربوط به خرید پستی رو در یک بخش از توضیحات قرار می‌دید و مشتری ب خرید محصول باعث میشه به شما پورسانت تعلق بگیره. در این روش مراحل خرید در سایت شما انجام نمیشه و مشتری به سایت مبدأ منتقل میشه. این روش روش معمول در ایران هست.

از طریق وب سرویس: اگر سایت همکاری در فروش امکان اتصال به وب سرویس رو داشته باشه میتونید در سایت خودتون مراحل سفارش رو انجام بدید و مشتری به سایت دیگه منقل نمیشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...