رفتن به مطلب

راه اندازی private shop

amir najmi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان.

من میخوام یک private shop  راه اندازی کنم برای یک شرکت.

شرکت بنکداری کل ایران رو داره و نمایندگان فروش در شهر های مختلف هستند میخوام این سایت راه بیوفته که هم با محصولات آشنا بشن و هم فقط ثبت سفارش داخلش انجام بدن نیاز به درگاه بانکی نیست.فقط ثبت سفارش.

برای هر نماینده یک یوزر و پسورد تعریف میشه و زمانی که وارد سیستم میشه سایت براش باز میشه و ثبت سفارش میکنه.

از چه طریقی میتونم این کارو انجام بدم.

سوال دیگه ای که داشتم من میخوام دسته بندی محصولات رو برای نمایندگان داشته باشم بعضی از محصولات فقط برای بعضی از نمایندگان نمایش داده بشه این مورد رو چگونه میتونم ایجاد کنم.

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای داشتن چنین فروشگاهی احتمالا نیاز به ماژول مشخصی دارید چون پیش فرض قابلیت گذاشتن رمز روی فروشگاه وجود نداره

اما برای این که برخی نماینده ها بتونن برخی محصولات و دسته بندی ها رو ببینند و برخی خیر، پرستا قابلیت دسته بندی مشتریان رو به شما میده. میتونید یکسری محصولات و شاخه های مشخص رو فقط برای گروه های کاربری خاص نمایش بدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...