رفتن به مطلب

لغو حالت مبایل

love me

پست های پیشنهاد شده

سلام میخوام حالت ریسپانسیو باشه و تنظیم بشه برای صحفه نمایش های مختلف ولی نمیخوام برای مبایل حالت مبایل بیاد و برای تبلت حالت تبلیت

توی تنظیمات قالب اگر ریسپانسیو رو بردارم توی نمایشگر های مختلف خیلی نمایش جالبی نداره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دقیق متوجه نشدم میخواهید چکاری انجام بدید؟

میخواهید حالت موبایل رو غیر فعال کنید ولی ریسپانسیو باشه؟

دقیق تر توضیح بدید. آدرس سایتتون؟ نسخه پرستاشاپتون؟ تصویری از مشکلتون؟ و سایر جزییاتی که میتونه کمک کنه به حل مشکل

لینک به دیدگاه

من دقیق متوجه نشدم میخواهید چکاری انجام بدید؟

میخواهید حالت موبایل رو غیر فعال کنید ولی ریسپانسیو باشه؟

دقیق تر توضیح بدید. آدرس سایتتون؟ نسخه پرستاشاپتون؟ تصویری از مشکلتون؟ و سایر جزییاتی که میتونه کمک کنه به حل مشکل

سلام و خسته نباشید من از قالب دستچین استفاده میکنم و نسخه پرستاشاپمم 1.6 هست

قالب رو که با مبایل باز میکنم نمایش چیدمانش فرق میکنه یا مثلا اگر با تبلت باز کنمم همینطور میشه

حالا من میخوام توی مبایل همونجوری نمایش بد که توی کامپیوتر نمایش میده

با این تفاوت که سایز بندی قالب و فیت بودنش روی تمام نمایشگر های مبایل و تبلت حفظ بشه وقتی حالت ریسپانسیو رو برمیداریم حتی کامپیوتر یا کامپیوتر نحوه سایر بندی و اندازه های حاشیه دار بودنش هم فرق میکنه

حالا من میخوام ریسپانسیو باشه ولی حالت نمایشی موبایل رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه

نمیشه کاری که شما میخواهید امکان پذیر نیست چرا که سایت یا باید ریسپانسیو باشه یا نباشه. نمیتونید ریسپانسیو رو بردارید اما چیدمان اونطوری باشه که میخواهید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...