رفتن به مطلب

قالب نسیم

پست های پیشنهاد شده

main_cover.jpg
همیشه بهترین قالب ها لزوما پیچیده ترین آنها نمی باشند . فروش آنلاین به چیزی بیش از پیچیدگی نیاز دارد و آن سادگی و راحتی رابط کاربری یک فروشگاه آنلاین می باشد . ما هیمشه در آی پرستا تلاش میکنیم تا بهترین قالب های ایرانی را با تیکه بر دانش بومی و طراحان داخلی برای مشتریان خود طراحی نماییم . آی پرستا در هر قالب جدید تمام تمرکز خود را برای بهبود هر چه بیشتر رابط کاربری و سادگی فرایند خرید می نماید تا هزینه ای که مشتری برای خرید قالب صرف می نماید ، خروجی مناسبی را در اختیار وی قرار دهد . اینک مفتخریم تا قالب نسیم را به شما مشتریان عزیز تقدیم نماییم ، قالبی که در نهایت سادگی تمام امکانات مورد نیاز برای یک فروش ایده آل را در اختیار شما قرار می دهد .

رابط کاربری بسیار ساده و مدرن ، استفاده بسیار آسان و تمرکز روی محتوا و عکس محصول ، فقط با قالب نسیم

cover_mob.jpg
قابل نسیم یک قالب ریسپانسیو واقعی و فوق العاده می باشد . این قالب در نهایت سادگی و سبکی ، سرعتی باورنکردنی در موبایل را برای شما به ارمغان میاورد . لذت خرید در موبایل به حدی زیاد یم باشد که مشتریان شما ترجیح خواهند داد به جای کامپیوتر با موبایل خود از سایت شما خرید کنند . با خرید قالب نسیم نه تنها یک قالب زیبا و شیک با ظاهری شبیه اپلیکیشن های چند ده میلیونی در اختیار خواهید داشت ، بلکه سهم بیشتری از فروش موبایلی و مشتریان موبایل نصیب شما خواهد شد . با بهره گیری از طراحی خلاقانه و امکانات خارق العاده پرستاشاپ ، نه تنها سرعت لود قالب در موبایل 2 برابر دسکتاپ میباشد بلکه زیبایی و کارایی یک اپلیکیشن درجه 1 جهانی را نیز برای شما فراهم کرده ایم .زیبایی و سرعت و کارایی قالب نسیم در موبایل و نمایشگرهای کوچک ، بسیاری از اپلیکیشن های چند ده میلیون تومانی موبایل را به راحتی پشت سر میگذارد .

مراحل خرید بسیار ساده ، مشتریان شما در نهایت سادگی و سرعت خرید خود را انجام خواهند داد

cover_simple.jpg
همیشه مراحل سخت ، پیچیده و خسته کننده سفارش پرستاشاپ برای استفاده کنندگان از این سیستم فروشگاهی یک دغدغه بزرگ بوده است ، اکثر مدیران فروشگاه ها یا از حالت سفارش تک صفحه ای استفاده میکنند یا از ماژول های دیگری برای سبد خرید و سفارش بهره میبرند . اما مشکلی که در حالت تک صفحه ای وجود دارد ، طولانی بودن صفحه و حالت ایجکس می باشد که باعث سردرگمی مشتریان گشته و عملا این صفحه را بلااستفاده و ناکارآمد میسازد . در قالب نسیم کاری که ما انجام داده ایم ، استفاده از همان روش کلاسیک 5 مرحله ای پرستاشاپ و ساده سازی تا حد نهایت این پروسه خرید بوده است ، به صورتی که در کمتر از 60 ثانیه مشتری به درگاه پرداخت رسیده و سفارش خود را ثبت می نماید . با توجه به این که در موبایل فضای محدودتری در اختیار مشتری می باشد ،این فرایند در ورژن موبایل قالب بسیار ساده تر از ورژن دسکتاپ طراحی شده است

قالب نسیم  15 ماژول کاربردی همراه خود دارد که کار کردن با آن ها بسیار آسان می باشد

ماژول محصولات شاخه ها
با این ماژول میتوانید محصولات را در صفحه خانگی فروشگاه خود به صورت منظم و تفکیک شده به همراه تصاویر به نمایش بگذارید ، میتوانید نوع چیدمان محصولات را به صورت تصادفی ، محصولات جدید ، محصولات بروز شده یا موجودی محصول به دلخواه انتخاب نمایید .

ماژول مدیریت تبلیغات
اهمیت عکس ها و بنرها در فروشگاه های اینترنتی بر کسی پوشیده نیست ، این ماژول مدیریت بنر قادر است در مکان های مختلف فروشگاه عکس و بنر اضافه نماید . اندازه های مختلف و قابلیت سفارشی سازی از مهم ترین قابلیت های این ماژول مهم می باشد

ماژول شاخه های دلخواه در فوتر سایت
با این ماژول قادر خواهید بود تا دسته بندی های دلخواه خود را با آیکون یا بدون آیکون در فوتر فروشگاه خود قرار دهید ، این دسته بندی ها در موبایل به صورت زیبایی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت .

ماژول اطلاعیه های فروشگاه
این ماژول نسخه بهبود یافته ماژول اطلاعیه های موجود در قالب دستچین می باشد . نه تنها ظاهر و شکل ماژول بهبود یافته بلکه قابلیت درج ادامه متن و باز شدن به صورت یک پنجره مودال باکس نیز به آن افزوده شده است .

ماژول آیکون های دلخواه با قابلیت لینک دلخواه
آیکون ها و عکس های دلخواه به هر تعداد در صفحه اصلی به نمایش بگذارید و به شاخه ها ، یا صفحات دلخواه لینک دهید

ماژول منوی افقی سازگار با موبایل + عکس
این ماژول منو با وجود سادگی و امکانات کم ، با موبایل سازگاری زیاد دارد و سرعت لود مناسبی در اختیار شما قرار میدهد .

ماژول آیکون های اعتمادساز
این آیکون های کوچک و زیبا با متن های کوتاه تاثیر زیادی در جلب اعتماد مشتریان شما خواهند داشت ، میتوانید این آیکون ها برای برای توضیحات بیشتر لینک دهید یا به صورت مودال باکس توضیحات بیشتر را در اختیار مشتری قرار دهید

ماژول سربرگ درصفحه اصلی
با این ماژول میتوانید در فضای صفحه اصلی فروشگاه خود صرفه جویی کرده و اطلاعات زیادی را درج کنید ، مشتری با کلیک بر روی هر تب ، اطلاعات همان تب را مشاهده خواهد کرد .

اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و به دنبال قالب مناسب و درخور یک فروشگاه بزرگ هستید ، قالب نسیم پیشنهاد تیم آی پرستا برای شماست ، با این قالب دوست داشتنی فروش خوبی خواهید داشت . همین الان قالب را خریداری کرده و فروش خود را شروع کنید . شک نکنید ، این همان قالبی هست که فروشگاه شما به آن نیازمند است . کسب و کار خود را رونق دهید .

مشاهده دموی آنلاین قالب

خرید قالب از بازارچه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

سلام

لطفا دکمه های قبل و بعد برای بلوک های محصول مانند محصولات جدید و پر فروش در صفحه اصلی قرار دهید که مشتری بتواند به راحتی به محصولات بعدی برود.

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا دکمه های قبل و بعد برای بلوک های محصول مانند محصولات جدید و پر فروش در صفحه اصلی قرار دهید که مشتری بتواند به راحتی به محصولات بعدی برود.

نیازی به دکمه نیست ، با گرفتن و کشیدن توسط ماوس محصولات جابجا میشوند ، عین موبایل

لینک به دیدگاه

نیازی به دکمه نیست ، با گرفتن و کشیدن توسط ماوس محصولات جابجا میشوند ، عین موبایل

خوب این به ذهن هیچکس خطور نمیکنه که باید این کار انجام بده. من خودم امروز متوجه شدم وای به بقیه کاربرا که برای یه خرید اینترنتی هم تماس میگیرن نمی تونن ثبت سفارش بکنن

و یه نکته دیگه اینکه توی محصولات جدید و تخفیف خورده محدودیت داره و تا 8 تا محصول بیشتر نشون نمیده

لینک به دیدگاه

قالب نسیم  آی پرستا عالی هستش ولی چندتا نکته تقریبا مهم کم دارن

1 - چرا در صفحه محصول آیکونی برای اضافه کردن محصول به مقایسه نداره بازدید کننده باید از طریق سرچ دوتا محصولی که تو یک شاخه نیستن رو کنار هم بیاره بعد مقایسه کنه

2 - چرا فیلتر جستجو هشمند در موبایل وجود نداره کله محصولاتو باید جستجو کرد

لینک به دیدگاه

قالب نسیم  آی پرستا عالی هستش ولی چندتا نکته تقریبا مهم کم دارن

1 - چرا در صفحه محصول آیکونی برای اضافه کردن محصول به مقایسه نداره بازدید کننده باید از طریق سرچ دوتا محصولی که تو یک شاخه نیستن رو کنار هم بیاره بعد مقایسه کنه

2 - چرا فیلتر جستجو هشمند در موبایل وجود نداره کله محصولاتو باید جستجو کرد

خودم از الکترومارکت استفاده میکنم که همین مشکلات رو داره و کاربرای موبایل که تقریبا بیشترین بازدید کننده ها هستن برای مقایسه و جستجو فیلتر مانند خیلی مشکل دارن

لینک به دیدگاه

در حالت موبایل نماد اعتماد نمایش داده نمیشه در حالیکه یکی از ارکان اعتماد مشتری نماد اعتماد است. و بیشتر بازدیدکننده ها این روزها با موبایل سایت ها رو چک می کنن

همینطور اون بلوک اعتمادسازی که اون هم در حالت موبایل نیست

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام. چندتا پیشنهاد برای آپدیت جدید دارم

1- تغییر رنگ باکس سرچ که توی حالت دسکتاپ خیلی مشخص نیست

2- کلیدهای جلو و عقب برای بلوک محصولات شاخه ها

3- با اینکه تو قالب نسیم ثبت نام و ایجاد کاربری خیلی راحت تر شده اما اون مرحله که فرد باید وارد حسابش بشه یا حساب کاربری بسازه هنوز یکم سخته. اگر بشه اون راحت تر بشه

4- چیدمان صفحه محصول خیلی خوب هست اما یه حسنی داشت قالب پارمیس که توضیحات کنار عکس نمایش داده میشد و نکات اصلی اونجا می نوشتیم و مشتری خیلی سریع می تونست بخونه. اگر اونجوری می شد خیلی عالی بود

5-  ماژول بنر برای شاخه ها یعنی با انتخاب یک شاخه همه محصولات شاخه نمایش داده نشه بلکه صفحه ای بیاد که بتونیم دسته محصولات به شکل بنری نشون بدیم و از اونجا بره به دسته مورد علاقه اش

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

خیر هنوز آپدیتی برای این قالب ارائه نشده و تاریخ دقیقی برای انتشار آپدیت نیست.

چنانچه آپدیتی ارائه بشه از طریق گروه و کانال آی پرستا اطلاع رسانی میشه.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
post-366-0-65662000-1509448854_thumb.jpg

آپدیت جدید قالب نسیم خدمت تمام استفاده کنندگان از این قالب :heart:  ،  موارد مهمی که با این آپدیت در اختیار خواهید داشت اضافه شدن جستجوی لایه ای در موبایل و باز شدن دو آپشن جدید در ماژول تنظیمات قالب نسیم می باشد :)

آپدیت شماره 1 قالب نسیم ( 1396/08/09 )

• افزوده شدن جستجوی لایه ای در موبایل
  • افزوده شدن دکمه های پیمایش به گردونه های محصولات در صفحه اصلی
  • افزوده شدن تم تیره رنگ در ماژول تنظیمات قالب
  • افزوده شدن اسلایدر دو تکه در ماژول تنظیمات قالب
  • افزودن شدن قابلیت اسلایدر تمام صفحه ( در صورت نبود تبلیغات در کنار اسلایدر )
  • بهینه سازی ظاهر عکس های گالری در موبایل
  • بزرگ شدن 10 درصدی عکس اصلی محصول در صفحه محصول
  • بهبود دکمه خرید در صفحه محصول در موبایل
  • رفع مشکل منوی شناور در موبایل ( رفتن برخی متن ها زیر منو در موبایل )
  • افزودن قابلیت محدود کردن زیرشاخه به ماژول شاخه های دلخواه در فوتر
  • رفع باگ کوچک در ماژول شاخه های دلخواه در فوتر
  • بهبود ظاهر عنوان ها در برخی صفحات
  • و موارد جزئی دیگر ...

:idea: برای دریافت آپدیت به حساب کاربری خود در بازارچه وارد شده و فایل قالب را دوباره دانلود کنید ، آخرین نسخه قالب و فایل آپدیت + راهنمای آپدیت داخل این فایل قرار داده شده است .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام 

یه چندتا سوال درباره ی قالب نسیم دارم و چندتا ایراد درونش پیدا کردم :

1 -  همون طور که میدونید در قالب نسیم  وقتی روی بنر می رویم یه کادر سبز رنگ یا قرمز رنگ دور بنر ایجاد میشه.ایرادی که من پیدا کردم این هست که  تنها وقتی زوم مرورگر روی 100% باشد این کادرهای اطراف بنر به طور کامل نمایش داده می شوند درغیر این چه زوم بیشتر از 100 و یا چه کمتر از 100 شود در نمایش کادر ایراد ایجا می شود به طور مثال به جای  ایجاد کادر در 4طرف بنر فقط در سه طرف ان کادر ایجا می شود

2 -  تعداد کالاهای نمایش داده شده در قسمت با تخفیف بخرید  3 تا است(البته با فرض زوم 100%) .که به نظر من اگه 4تا بود زیبایی بیشتری داشت. همون طور که در سایر قالب ها مثل یلدا و اریا و ... 4 تا می باشد

3 -  امکان اضاف کردن جستجو تصویری به این قالب وجود دارد ؟؟؟

4 -  امکان اضافه کردن قابلیت  مقایسه کالاها  در این قالب وجود دارد؟؟

لینک به دیدگاه

سلام
​1. عموما کاربران سایتها را زوم نمی کنند بنابراین این مورد مشکل محسوب نمیشه.
​2.امکان تغییر تعداد نمایش در این ماژول نیست و قالب به این صورت طراحی شده است.
​3.ماژول جستجوی این قالب ساده است و تصاویر نمایش داده نمیشه. میتوانید از ماژول جستجوی هوشمند استفاده کنید.
​4.بر روی هر شاخه که کلیک کنید، امکان مقایسه محصولات وجود دارد.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 1 month later...

سلام 
وارد منوی ماژول ها >> ماژول ها  و سرویس ها بشید، ماژول تنظیمات قالب رو جستجو کنید و وارد پیکربندی اون بشید در صورتی که لایسنس به صورت خودکار اعمال نشده بود لایسنس رو در کادر مربوطه وارد کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام. بنده این قالب رو خریدم ولی روی php 7 سازگار نبود که تیم پشتیبانی زحمت کشیدن و سازگارش کردن برام. و مشکل دیگه ای که دارهماژول دسته بندی محصولات صفحه اصلی وقتی روی نمایش براساس موجودی تنظیم میشه خطا میده. خودم اومدم درستش کنم ولی کلا انکد شده کداش و نمیشه دستکاری کرد. به تیم پشتیبانی هم گفتم درخواست کردن هزینه ای مازاد پرداخت کنم که برام درستش کنن. مشکلات طراحی هم بعضی جاها دیده میشه که خودم با تغییر در css درستش کردم. در کل پیشنهاد میکنم این قالب رو خریداری نکنید. قالبهای رایگان هم اگه استفاده کنید از این قالب بهتره چون جاییش مشکل داشته باشه راحت میشه درستش کرد ولی این قالب نه. کلا قالب پر از باگی هستش و اگه خریداری کنید مثل من ممکنه احساس کنید پولتون رو دور ریختید. امیدوارم در آینده طراح این قالب یه کم حداقل باگهاش رو کمتر کنه بلکه پولی که از فروش این قالب در میاره حلال باشه. زیاد به نظرات بقیه توجه نکنید چون بعید میدونم واقعا از این قالب استفاده کرده باشن

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا شماره تیکت هایی که مشکل داشتید همراه با باگ هایی که فرمودید رو برای من ارسال کنید تا پیگیری کنم. بابت اصلاح مشکل ماژول همراه قالب (در دوره پشتیبانی رایگان) تیم پشتیبانی نباید هیچ گونه درخواست اخذ وجهی از شما داشته باشند.

لطفا در تلگرام بفرستید: @mehrshadzakerian

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

با سلام

بنده سال گذشته قالب نسیم رو از بازارچه خریدم . در هفته گذشته سایت از دسترس خارج شد . علت رو عیب یابی کردم متوجه شدم ماژول های قالب نسیم بصورت خودکار delet میشه . ما از هاست ایران استفاده می کنیم .احتمالا به علت مشکل لایسنس چک هست. قالب توسط ipresta شما نصب شده و در حال حاضر تیکت پاسخگو نیستن .

لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

هیچ یک از ماژول های بازارچه قابلیتی برای delete شدن خودکار ندارند و همچنین لایسنس موقع نصب چک میشه مگر این که تغییر دامنه داشته باشید.

تیکت ها بین 24 الی 48 ساعت کاری پاسخ داده میشه اگر بیشتر از این زمان در انتظار پاسخ بودید با آی دی تلگرام @ip_support در ارتباط باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...