رفتن به مطلب

حذف سایت از نتایج گوگل !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. حدود ۵ ماه هست که سایتم از نتایج گوگل حذف شده.

رتبه ام توی گوگل خیلی خوب بود و خیلی براش زحمت کشیده بودم. محتوای بسیار خوبی داشتم.

آدرس سایتم : qomshop.com

الان فقط وقتی آدرس سایت رو سرچ میکنی میاره و نشون میده که صفحات رو ایندکس داره گوگل ولی اصلا در نتایج نشون نمیده.

دو تا فرضیه ای که وجود داره اینه :

۱. من ۵ ماه پیش گواهی ssl گرفتم و سایت روی https رفت (البته من تنظیمات رو مو به مو انجام دادم ... )

۲. من ۵ ماه پیش یک کپی از سایت رو روی دامنه ی feresto.com قرار دادم.

یک از موارد بالا احتمالا دلیلش هست یا اینکه تنظیمات مخصوصی در پرستاشاپ باید انجام بدم که انجام ندادم ....

فروشم صفر شده :((((((((((( دوستان لطفا کمک کنید. سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حذف شدن ناگهانی از گوگل دلایل متعددی میتونه داشته باشه،

یکی داپلیکیت شدن محتوای شماست که ممکنه بخاطر کپی کردن محتوای سایتتون روی سایت feresto.com این اتفاق افتاده باشه

دلیل دیگه ممکنه مشکل در کرال و ایندکس سایت شما باشه که باید از طریق گوگل وب مستر بررسی کنید و اگر خطایی وجود داره رفع کنید

سوم ممکنه استفاده از روش های غیر قانونی و کلک های متفاوت برای بالا اومدن سایت در نتایج باشه (بسیاری از شرکت های سئو از این روش استفاده میکنند) که در نهایت گوگل متوجه میشه و شما رو به لیست سیاه خودش ارسال میکنه

و ... که نیاز به بررسی های تخصصی دارند

البته توجه کنید موارد بالا احتمالات هست و ممکنه دلیل دیگری باعث این مشکل شده باشه

لینک به دیدگاه

حذف شدن ناگهانی از گوگل دلایل متعددی میتونه داشته باشه،

یکی داپلیکیت شدن محتوای شماست که ممکنه بخاطر کپی کردن محتوای سایتتون روی سایت feresto.com این اتفاق افتاده باشه

دلیل دیگه ممکنه مشکل در کرال و ایندکس سایت شما باشه که باید از طریق گوگل وب مستر بررسی کنید و اگر خطایی وجود داره رفع کنید

سوم ممکنه استفاده از روش های غیر قانونی و کلک های متفاوت برای بالا اومدن سایت در نتایج باشه (بسیاری از شرکت های سئو از این روش استفاده میکنند) که در نهایت گوگل متوجه میشه و شما رو به لیست سیاه خودش ارسال میکنه

و ... که نیاز به بررسی های تخصصی دارند

البته توجه کنید موارد بالا احتمالات هست و ممکنه دلیل دیگری باعث این مشکل شده باشه

ممنون از پاسخگوییتون.

داپلیکیت شدن محتوا مگه نباید روی سایتی که کپی شده اعمال بشه ؟ اگه مشکل این باشه چطور برطرف میشه. کرال و ایندکس گوگل  وب مستر خطایی وجود نداره

لینک به دیدگاه

با استفاده از canonical میشه یک کارایی کرد. البته وقتی منفی گرفتید از گوگل دیگه بالا اومدن خیلی کار سختی هست. البته عرض کردم اینا همه احتمالات هست. دلایل مختتلفی مثل هاست، تنظیمات و ... ممکنه باعث ایجاد مشکل شده باشند که نیاز به بررسی داره

لینک به دیدگاه

با استفاده از canonical میشه یک کارایی کرد. البته وقتی منفی گرفتید از گوگل دیگه بالا اومدن خیلی کار سختی هست. البته عرض کردم اینا همه احتمالات هست. دلایل مختتلفی مثل هاست، تنظیمات و ... ممکنه باعث ایجاد مشکل شده باشند که نیاز به بررسی داره

اگه امکانش هست یه بررسی کنید و اگه قابل حل بود هزینه اش رو بفرمایید . سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...