رفتن به مطلب

پیغام بعداز پرداخت

پست های پیشنهاد شده

من از ماژول بانک پاسارگاد برای پرداخت اینترنتی استفاده میکنم . پرداخت بدرستی انجام میشود ولی بعد از پرداخت فروشگاه هیچ پیغام و توضیحی به کاربر نمیدهد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قاعدتا باید به صفحه تاریخچه سفارشات منتقل بشه کاربر و بتونه فاکتورش رو ببینه! یک بار ماژول رو حذف و دوباره نصب کنید نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کدوم ماژول را حذف کنیم تاریخچه سفارشات ؟

من از یک بسته انگلیسی پرستا استفاده میکنم امکانش هست با جزئیات بیشتر راهنمایی بفرمایید ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز،

منظورشون ماژول بانكه

چرا شما از پرستا شاپ پارسي كه تو انجمن هست استفاده نميكنيد؟

من سايتتون رو ديدم، پست هاتون رو هم جستجو كردم و ديدم خيلي مشكل با قالب و ماژولها داشتيد. مطمئن باشيد خيلي از مشكلاتتون برطرف ميشه.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

بعد از پرداخت چه اتفاقی رخ میده؟

بعد از پرداخت برمیگرده به صفحه مربوط سبد خرید و هیچ پیغامی مبنی بر خرید موفقیت آمیز نمیده

در صورتی که پول از حساب کم میشه .

سلام دوست عزيز،

منظورشون ماژول بانكه

چرا شما از پرستا شاپ پارسي كه تو انجمن هست استفاده نميكنيد؟

من سايتتون رو ديدم، پست هاتون رو هم جستجو كردم و ديدم خيلي مشكل با قالب و ماژولها داشتيد. مطمئن باشيد خيلي از مشكلاتتون برطرف ميشه.

موفق باشيد

الان سعی کردم پیغام خطای 404 میده میگه لینکش موجود نیست http://www.presta-shop.ir/goto.php?url=http://presta-shop.ir/downloads/prestashop_1.4.6.2_rtl.2.0.zip

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...