رفتن به مطلب

فورمت بندی شماره موبایل در قسمت کاربری و مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواهیم راهنمایی کنید تا تغییراتی در فایل های مربوط به وارد کردن آدرس و شماره تلفن و موبایل بدهم که وقتی مشتری، شماره موبایل میخواهد وارد کند، سیستم فروشگاهی شماره موبایل را فقط با فورمت زیر فقط قبول کند.
09xxxxxxxx

اگر هم کسی وارد نکرد اجباری نباشد، اما اگر خواست وارد کند باید با فورمت بالا وارد نماید.

همین امکان هم در قسمت مدیریت باشد که مدیریت سایت هم در صورتیکی که خواست مشخصات مشتری را به دلخواه خود عوض کند باید بر همین اساس شماره موبایل را وارد کند و اگر وارد نکرد اشکالی نگیرد.

سپاسگزارم از دوستانی که راهنمایی میکنند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان و استادان بزرگوار و همچنین مسئولین این انجمن بنده منتظر راهنمایی هستم.

نمیدونم این مورد خیلی ساده است یا خیلی پیچیده که کسی اظهار نظر نمیکنه !

اگر مشابه این سوال من در انجمن هم بود لطفا" راهنمایی نمایید چون من جستجو کردم اما موردی ندیدم.

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

دوست عزیز بصورت پیش فرض چنین امکانی رو ندارید، و نیاز به کدنویسی در هسته پرستاشاپ هست که با آپدیت پرستاشاپ دوباره تغییرات به حالت پیش فرض برمیگرده.

اگر میخواید از ورود شماره های غیرواقعی جلوگیری کنید میتونید از ماژول تایید موبایل مشتری استفاده کنید. ولی به این صورت نیست تا مشتری نخواد شماره موبایلش رو وارد نکنه.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز بصورت پیش فرض چنین امکانی رو ندارید، و نیاز به کدنویسی در هسته پرستاشاپ هست که با آپدیت پرستاشاپ دوباره تغییرات به حالت پیش فرض برمیگرده.

اگر میخواید از ورود شماره های غیرواقعی جلوگیری کنید میتونید از ماژول تایید موبایل مشتری استفاده کنید. ولی به این صورت نیست تا مشتری نخواد شماره موبایلش رو وارد نکنه.

سلام

دوست محترم خوشحال شدم که کسی پیدا شد که جوابی بنویسد.

دوست محترم من این مورد را خودم در مورد سایت زیر انجام دادم، میتوانید امتحان نمایید.

http://www.azarparto.com

در ضمن برای اینکه در موقع آپدیت به حالت پیشفرض برنگردد باید از پوشه زیر کمک گرفت.

override

لازم به توضیح است که از راهنمایی های سایت اصلی استفاده کردم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...