رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد عکس با سایز دلخواه

ehsan2001

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیزم 

شب و روزتون بخیر  :D  :heart:

ببخشید دوستان من میخوام در انتهای سایتم ... یک عکس با عرض زیاد بزارم ... درواقع میخوام عرض اون عکس برابر با عرض کل سایت باشه ... ولی هر کاری مکنم نمیشه ! 

اندازه تصویرم 1412 در 100 هست و الان تو سایت بارگذاری کردم .. ولی الان اصلا خوب نیست و کل عرض سایت نیومده !!! چیکار کنم دوستان ؟ بخدا اینقدر روش های مختلف رو تست کردم و هزار بار سایز عکس رو تغییر دادم و ... بازم نشد ! 

ممنون میشم رفقا کمکم کنین ... 

http://s8.picofile.com/file/8318353442/bandicam_2018_02_02_19_20_56_323.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان عزیزم 

شب و روزتون بخیر  :D  :heart:

ببخشید دوستان من میخوام در انتهای سایتم ... یک عکس با عرض زیاد بزارم ... درواقع میخوام عرض اون عکس برابر با عرض کل سایت باشه ... ولی هر کاری مکنم نمیشه ! 

اندازه تصویرم 1412 در 100 هست و الان تو سایت بارگذاری کردم .. ولی الان اصلا خوب نیست و کل عرض سایت نیومده !!! چیکار کنم دوستان ؟ بخدا اینقدر روش های مختلف رو تست کردم و هزار بار سایز عکس رو تغییر دادم و ... بازم نشد ! 

ممنون میشم رفقا کمکم کنین ... 

http://s8.picofile.com/file/8318353442/bandicam_2018_02_02_19_20_56_323.jpg

ببخشید کسی نیست کمکی کنه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

برای اینکار می تونید از ماژول های رایگان مدیریت کدهای html از جمله ماژول سایت پرستااستور یا ماژول مدیریت بنر استفاده کنید یا کدهاتونمورد نظر را در کدهای قالبتان قرار دهید( البته اینکار بهتون توصیه نمیشه و ممکن است قالب بهم بریزه)

لینک به دیدگاه

سلام

برای اینکار می تونید از ماژول های رایگان مدیریت کدهای html از جمله ماژول سایت پرستااستور یا ماژول مدیریت بنر استفاده کنید یا کدهاتونمورد نظر را در کدهای قالبتان قرار دهید( البته اینکار بهتون توصیه نمیشه و ممکن است قالب بهم بریزه)

واقعا ممنون که پاسخ دادین ... 

ولی ببخشید اصلا متوجه نشدم الان چیکار کنم ؟!  میشه بیشتر توضیح بفرمائید ؟ 

ممننون

لینک به دیدگاه

سلام

در سایت پرستا استور ماژول "مدیریت کدهای کوچک" را دانلود کنید و با استفاده از کد نویسی این عکس را در جایگاهی که مد نظرتون هست، قرار دهید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...