رفتن به مطلب

نمایش محصولات در صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

محصولاتی که موقع تعریف برای اون ها شاخه "خانه" رو علامت زده باشید در ماژول محصولات پرطرفدار یا همون homefeatured نمایش داده میشن

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه ادمین محترم

عذر خواهی می کنم

من اومدم داخل ترجمه اسم محبوب را به محصولات فروشگاه تغییر دادم و داخل تعاریف محصولات هم خانه را انتخاب کردم و هم شاخه بندی 

الان هر محصولی که تعریف می کنم هم داخل محصولات فروشگاه می یاد هم اینکه به صورت جدید نشون می ده و بعد از مدت تایین شده که من اوکی کردم محصولات جدید برداشته می شه و محصولات فروشگاه طبق روال عادی ولی با هر بار رفرش کردن صفحه هستند .

شاید این راهنمایی باشه که من انجام دادم و به کارم اومد .

دوباره از ادمین عزیز و بزرگوار عذر خواهی می کنم

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه ادمین محترم

عذر خواهی می کنم

من اومدم داخل ترجمه اسم محبوب را به محصولات فروشگاه تغییر دادم و داخل تعاریف محصولات هم خانه را انتخاب کردم و هم شاخه بندی 

الان هر محصولی که تعریف می کنم هم داخل محصولات فروشگاه می یاد هم اینکه به صورت جدید نشون می ده و بعد از مدت تایین شده که من اوکی کردم محصولات جدید برداشته می شه و محصولات فروشگاه طبق روال عادی ولی با هر بار رفرش کردن صفحه هستند .

شاید این راهنمایی باشه که من انجام دادم و به کارم اومد .

دوباره از ادمین عزیز و بزرگوار عذر خواهی می کنم

ممنون

چطور میشه اسم محبوب را از طریق فایلهای ترجمه تغییر داد. برای اصلاح از طریق مدیریت پرستا این پیام رو میده: شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

یه سوال دیگه اینکه ترتیب قرار گرفتن محصولات در این قسمت چگونه است؟ میشه ترتیب دلخواهی برای آن قرار داد؟

لینک به دیدگاه

ممنون

چطور میشه اسم محبوب را از طریق فایلهای ترجمه تغییر داد. برای اصلاح از طریق مدیریت پرستا این پیام رو میده: شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

یه سوال دیگه اینکه ترتیب قرار گرفتن محصولات در این قسمت چگونه است؟ میشه ترتیب دلخواهی برای آن قرار داد؟

از گزینه بومی سازی » ترجمه ها » اصلاح ترجمه ها » ترجمه های بخش کاربری » قالب و زبان را انتخاب و روی گزینه اصلاح کلیک کنید و کلمه مورد نظر پیدا و ویرایش کنید .

ترتیب قرار گرفتن محصولات داخل سایت خودم بصورت رندوم هستش با هر رفرش محصولات دیگه ای جایگزین می شه اینو من پیگیرش نشدم متاسفانه ، اگر دوستان دیگه ای این مورد اوکی کردن همینجا تاپیک بذارن واسه راهنمایی و تجربه دوستان عالی هستش .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...