رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 

چگونه می تونم فروشنده متعددی درپرستا شاپ تعریف کنم 

بدین صورت که مثلا لیوان به طور پیشفرض صاحب فروشگاه می فروشه ولی زمانی که تما م شد بتونه کاربد از فروشند دیگر در فروشگاه من خرید کنه که البته قیمتاشونم متفاوته که با انتخاب فروشنده قیمتها تغییر می کند 

در این حالت که جنس ما لیوانه فروشگاه خودش میفروشه که درصورت نبود به گزینه فروشنده x میرود 

یا در قسمت محصول بتونه انتخاب کنه فروشنده x یا y

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر بخواهید از امکانات پیشفرض پرستا استفاده کنید، پیشنهاد من استفاده از قابلیت ترکیبات پرستاشاپ هست. یعنی هر فروشنده رو به عنوان یک ترکیب اضافه کنید به محصول که کاربر بتونه فروشنده رو خودش انتخاب کنه و قیمتشون رو ببینه

یک راه کار دیگه، ایجاد قابلیت چند فروشندگی در پرستاشاپ هست که البته کمی با چیزی که شما نیاز دارید متفاوت خواهد بود. اسم یکی از ماژول هایی معتبر در این زمینه ماژول JA Marketplace که آی پرستا نماینده مستقیم فروش آن است. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر تیکت بزنید

راهکار سوم جستجو برای پیدا کردن نمونه خارجی برای پوشش کاری هست که شما نیاز دارید

لینک به دیدگاه

اگر بخواهید از امکانات پیشفرض پرستا استفاده کنید، پیشنهاد من استفاده از قابلیت ترکیبات پرستاشاپ هست. یعنی هر فروشنده رو به عنوان یک ترکیب اضافه کنید به محصول که کاربر بتونه فروشنده رو خودش انتخاب کنه و قیمتشون رو ببینه

یک راه کار دیگه، ایجاد قابلیت چند فروشندگی در پرستاشاپ هست که البته کمی با چیزی که شما نیاز دارید متفاوت خواهد بود. اسم یکی از ماژول هایی معتبر در این زمینه ماژول JA Marketplace که آی پرستا نماینده مستقیم فروش آن است. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر تیکت بزنید

راهکار سوم جستجو برای پیدا کردن نمونه خارجی برای پوشش کاری هست که شما نیاز دارید

سلام

قابلیت ترکیبات رو متوجه نشدم اگر یک مقدار بیشترتوضیح بدین ممنون میشم.

این ماژول "JA Marketplace" همون همکاری درفروشه درسته فکنم این گزینه گزینه مناسبتری باشه 

نمونه خارجی نمیدونم ولی قطعا هست ولی فکنم دیجی کالا هم از این قابلیت ند فروشندگی استفاده می کنه

لینک به دیدگاه

منظور از قابلیت ترکیبات اینه که فرض کنید شما یک لیوان دارید که سه سایز مختلف با سه قیمت متفاوت داره. شما می تونید یک محصول با اسم اون لیوان ایجاد کنید و از بخش مشخصه ها (ترکیب ها) موقع تعریف محصول براش 3 ساز تعریف کرده و برای هر کدوم قیمت مشخصی رو تعیین کنید که کاربر با انتخاب هر سایز قیمت کالا رو مشاهده کنید

حالا شما از همین قابلیت می تونید برای فروشندگان محصول استفاده کنید. فرض کنید لیوان شما 3 فروشنده داره. هر کدوم هم قیمت معینی دارند. شما می تونید اون فروشنده رو به عنوان که مشخصه (ترکیب) موقع تعریف محصول به اون اضافه کنید و تعیین کنید که قیمت این فروشنده چقدر هست. مشتری هم موقع خرید فروشنده مد نظر خودش رو انتخاب می کنه و قیمت رو مشاهده خواهد کرد

عیب روش بالا زمان بر بودن اون هست. تمام مراحل بالا باید توسط خودتون برای هر محصول انجام بشه و امکان این که فروشنده ها خودشون بیان و ثبت کنن وجود نداره. ماژول JA Marketplace به شما قابلیت داشتن چند فروشنده رو میده که خود فروشنده ها بیان و محصولاتشون رو تعریف کنند. و شما بعنوان مدیر تنها روی محصولات درج شده فروشنده ها نظارت خواهید کرد.

در مورد دیجی کالا و این که از چه سیستمی استفاده می کنه متاسفانه اطلاعاتی ندارد

لینک به دیدگاه

منظور از قابلیت ترکیبات اینه که فرض کنید شما یک لیوان دارید که سه سایز مختلف با سه قیمت متفاوت داره. شما می تونید یک محصول با اسم اون لیوان ایجاد کنید و از بخش مشخصه ها (ترکیب ها) موقع تعریف محصول براش 3 ساز تعریف کرده و برای هر کدوم قیمت مشخصی رو تعیین کنید که کاربر با انتخاب هر سایز قیمت کالا رو مشاهده کنید

حالا شما از همین قابلیت می تونید برای فروشندگان محصول استفاده کنید. فرض کنید لیوان شما 3 فروشنده داره. هر کدوم هم قیمت معینی دارند. شما می تونید اون فروشنده رو به عنوان که مشخصه (ترکیب) موقع تعریف محصول به اون اضافه کنید و تعیین کنید که قیمت این فروشنده چقدر هست. مشتری هم موقع خرید فروشنده مد نظر خودش رو انتخاب می کنه و قیمت رو مشاهده خواهد کرد

عیب روش بالا زمان بر بودن اون هست. تمام مراحل بالا باید توسط خودتون برای هر محصول انجام بشه و امکان این که فروشنده ها خودشون بیان و ثبت کنن وجود نداره. ماژول JA Marketplace به شما قابلیت داشتن چند فروشنده رو میده که خود فروشنده ها بیان و محصولاتشون رو تعریف کنند. و شما بعنوان مدیر تنها روی محصولات درج شده فروشنده ها نظارت خواهید کرد.

در مورد دیجی کالا و این که از چه سیستمی استفاده می کنه متاسفانه اطلاعاتی ندارد

سلام

بزارید اینجوری بگم خب شما بهترمی تونی بگی چه روشی بهتره یه فروشگاهی در زمینه چای وقهوه دارم خب بعلت اینکه واقعا اوضاع ریخته بهم خودم دیگه محصول چندانی ندارم حالا می خوام محصولات فردی که ازش با تهیه می کنم را تو فروشگاهم قرار بدم . ولی این محصولات رامن نمی خرم بلکه محصولات ایشون را فقط من برای خالی نبودن فروشگاه ُ درون فروشگاه قرارمی دهم ویه درصدی می برم 

روشی که گفتین یکم برای من که تازه کارم \یچیده ولی باهاش کاری کنم تا بفهمم 

وسوالی دیگه تواین روش میشه مشخص کرد  قهوه فروشگاهx قهوه فروشگاهy خب طبیعی قیمت هرکدام فرق می کنه ودرنتیجه باید \رداخت ها فرق بکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...