رفتن به مطلب

مشکل در ایجاد محصول جدید به فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام من تمامی محصولات دمو فروشگاه رو پاک کردم الان وقتی محصول جدید وارد میکنم نام محصول به انگلیسی باشه مشکل نداره اما وقتی به زبان فارسی وارد میکنم ذخیره نمیشه و ارور هم نمیده صفحه ریفرش میشه همین ثبت نمیشه 

اما وقتی از قسمت پارامتر های پیشرفته - کارایی - ماژول های غیر پرستایی غیر فعال میشه مشکل حل میشه این مشکل از چیه باید چیکار کرد

آیا  فعال کردن ماژولهای غیر پرستایی غیر فعال شود  مشکل ایجاد نمیکنه ؟

لطفا راهنمایی کنید .

یا بعد از ثبت دوباره غیر فعال کنم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 
وقت بخیر

وقتی ماژول های غیرپرستاشاپی رو غیرفعال کنید، اگر ماژولی روی سایت نصب کنید به جز موارد پیش فرض، کار نمیکنه

در صورت تمایل می تونید تیکت بزنید تا مشکلتون بررسی بشه 

اگر کاری روی سایت انجام ندادید مجددا پرستا رو نصب کنید و از طریق مازول ps cleaner اطلاعات اضافی رو پاک کنید 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام 

وقت بخیر

وقتی ماژول های غیرپرستاشاپی رو غیرفعال کنید، اگر ماژولی روی سایت نصب کنید به جز موارد پیش فرض، کار نمیکنه

در صورت تمایل می تونید تیکت بزنید تا مشکلتون بررسی بشه 

اگر کاری روی سایت انجام ندادید مجددا پرستا رو نصب کنید و از طریق مازول ps cleaner اطلاعات اضافی رو پاک کنید 

موفق باشید

با سلام اگه بخواهم مجدد نصب کنم همه محصولات پاک میشه آیا میشه ازش بکاپ گرفت و تنظیمات سایت چگونه بکاپ بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...