رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قصد دارم ترجمه بخشی از یک ماژول را تغییر بدم. وقتی وارد بومی سازی- ترجمه ها میشم و قسمتی که میخوامُ ویرایش میکنم و ذخیره و ماندن را انتخاب میکنم، صفحه از دسترس خارج میشه و با پیغام This page isn’t working مواجه میشم. لطفا جهت رفع مشکل راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیباگ رو روشن کنید

احتمالا بخاطر محدودیت منابع هاستتون هست

max_execution_time

max_post_vars

memory_limit

post_max_size

خیر، مشکل محدودیت منابع ندارم، چون قبل از اینکه بتونم به این صفحه دسترسی پیدا کنم یه پیغام اومد که  چند منبع رو نام برده و گفته بود محدودیتشونُ باید افزایش بدی. اینکارُ انجام دادم تونستم وارد صفحه ویرایش ترجمه بشم. بعد از فعال کردن دیباگ پیغام Gateway Timeout

The gateway did not receive a timely response from the upstream server or application. ظاهر میشه.
لینک به دیدگاه

اگر مشکلی از سمت سرور نباشه معمولا مشکل time out به محدودیت دو تابع max_execution_time و memory_limit بر می گرده
لاگ سرور رو بررسی کنید ببینید خطایی داره اونجا در این رابطه یا خیر

لینک به دیدگاه

اگر مشکلی از سمت سرور نباشه معمولا مشکل time out به محدودیت دو تابع max_execution_time و memory_limit بر می گرده

لاگ سرور رو بررسی کنید ببینید خطایی داره اونجا در این رابطه یا خیر

مقدار مناسب برای max_execution_time و memory_limit چند است؟

لینک به دیدگاه

در حالت عادی

memory_limit روی 128M

max_execution_time روی 300

مقدار این دو را افزایش دادم. اما اینبار بعد از ویرایش ترجمه با پیغام زیر مواجه می شوم.

This page isn’t working.
ERR_EMPTY_RESPONSE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...