رفتن به مطلب

قالب فارسی و راست چین شده پیش‌فرض پرستاشاپ 1.4.4

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه :) گفتم قالب حالا که قالب مجانی برای 1.4.4 نیست اصلا کلا قالبی براش نیست تا دوستان بتونن استفاده کنن . نشستم و قالب دیفالت 1.4.4 رو فارسی کردم

از لینک زیر میتونید دان کنید :)

http://arman98.persiangig.com/prestashop-defult-template-rtl.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آرمان جان به خاطر لطفی که کردی درجه کاربریت رو به مدیر تغییر دادم. امیدوارم تونسته باشم قسمتی کوچکی از زحماتت رو جبران کرده باشم! همچنین عضویت تیم توسعه رو هم اضافه کردم به کاربریت.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست عزیز ضمن تشکر از کاری که انجام دادی میتونه شروعی باشه واسه اینکه بتونیم یه نسخه کاملا فارسی از 1.4 ارائه بدیم

اما یه ایراد فعلا در این قالب هست اونم اینکه ستون وسط صفحه فاصله اش از دو طرف یکسان نیست و چسبیده به ستون راست

اگه این مشکلو حل کردی سعی کن قالب با استفاده از ماژول theme installer اکسپورت کنی که استفاده اش راحت تر باشه

لینک به دیدگاه

دوستان گلم قالب پیشفرض پرستا رو با کمک یکی دیگه از دوستان کاملا راست چین و بدون مشکل کردیم و به زودی همراه با پرستا شاپ 1.4.4 فارسی ارائه می کنیم

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید بخاطر مشکلاتی که داشتم چتد وقت نتونستم آنلاین بشم واقعا ببخشید

آرمان جان به خاطر لطفی که کردی درجه کاربریت رو به مدیر تغییر دادم. امیدوارم تونسته باشم قسمتی کوچکی از زحماتت رو جبران کرده باشم! همچنین عضویت تیم توسعه رو هم اضافه کردم به کاربریت. موفق باشید
ممنون ادمین جان کاری نکردم که ..X_X خجالت ندید :) .
اما یه ایراد فعلا در این قالب هست اونم اینکه ستون وسط صفحه فاصله اش از دو طرف یکسان نیست و چسبیده به ستون راست اگه این مشکلو حل کردی سعی کن قالب با استفاده از ماژول theme installer اکسپورت کنی که استفاده اش راحت تر باشه
ببخشید چند وقت آنلاین نبودم . امروز تازه اومدم و پست شما رو دیدم . من با کروم مشکلی نداشتم البته خواستم رفعش کنم که دیدم admin جان خودشون اینو رفع کردن
قالب که فارسی نیست!!!! راست چین نیست!!!!!!!!!
دوست عزیز شما باید زبان فارسی رو توی پرتاشاپتون ایمپورت کنید و بعد که زبان پیشفرض رو به فارسی تغییر دادید قالب رو فعال کنید . :)
دوستان گلم قالب پیشفرض پرستا رو با کمک یکی دیگه از دوستان کاملا راست چین و بدون مشکل کردیم و به زودی همراه با پرستا شاپ 1.4.4 فارسی ارائه می کنیم موفق و موید باشید
ممنون از شما :)
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...