رفتن به مطلب

مشکل در قسمت مشخصه های محصول

پست های پیشنهاد شده

دوستان من پرستا ۱.۶ داشتم و خیلی عالی باهاش کار میکردم به پیشنهاد یکی از دوستان ارتقا دادم به ۱.۷ .الان نسخه پرستای من ۱.۷.۶.۵ هستش ولی یک سری مشکل عجیب برام پیش اومده که اصلا نمیدونم چی هستن .من برای ارتقا از یکی از سایتهای همسایه کمک گرفتم که کلی برای من هزینه داشت (هزینه ارتقا و قالب جدید و ماژو لهای کاربردی و ....)

و اما مشکلات من 

من هر چی مشخصه محصول اضافه میکنم اضافه نمیشه و شناسه صفر هست .و وقتی ب ای بار دوم اضافه میکنم بازم شناسه مشخصه صفره ولی چهار تا مشخصه اضافه شده که شناسه همه صفر هست واگه بازم اضافه کنم تعداد میشه ۹ که بازم شناسه همه صفره 🤔

با مدیر سایت صحبت کردم گفتن ایراد از هاست و هاست رو عوض کردم و رفتم هاست همون سایت همسایه بازم مشکل حل نشد گفتن دیتابیس ریست بشه رازم حل نشد و کلی درد سر تا یکماه تمام .الان میخوام بدونم ایراد از چیه و راه حل چیه و اگر مشکل از ماژول ها یا قالب یا هاست سایت همسایه هست چکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنین.

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۴-۰۰۴۷۳۷_Chrome.jpg

Screenshot_۲۰۲۱۰۱۲۴-۰۰۴۷۴۴_Chrome.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان تا حالا کسی یه همچین مشکلی داشته ؟؟

امروز نتوجه شدم موقع افزودن محصول وقتی تاریخ در دسترس بودن رو میزنم اونم خطا میده و میزنه ناتوانی تاریخ جلالی رو هم غیر فعال کردم بازم همونه 

لینک به دیدگاه

هیچ کس تا حالا همچین مشکلی نداشته 

حتی مدیرها هم نمیدونن علت چیه 

ای پرستا تنها نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران ولی تا الان حتی یک نفر هم راه حلی واسه مشکل من پیشنهاد نکرده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...