رفتن به مطلب

انتقال از هاست به لوکال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پرستا شاپی رو که الان رو هاستم نصبه و کار میکنه ، میخوام واسه عیب یابی و ... روی لوکال ببرم

از نرم افزار xampp استفاده میکنم

فایلها رو به پوشه ی htdocs منتقل کردم ولی صفحه اصلی باز نمیشه و اررور زیر رو نشون میده :

Link to database cannot be established

آیا تنظیمات خاصی باید انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از ادمین عزیز

من قبلا انجمن رو مطالعه کردم و تشکر از همه به خاطر آموزش ها

من 1.4.8 رو روی لوکال نصب کردم

اجرا هم شد و هیچ مشکلی در اجرا و مدیریت نداشتم

ولی الان میخوام 1.4.6.2 که روی هاستم نصب هست رو بریزم رو لوکال که با مشکلی که گفتم مواجه شدم

---------------------------------------------------------

فکر میکنم مشکل از دیتابیس باشه

دیتابیس هاستم رو باید به کجا انتقال بدم و چکار کنم که تو لوکال شناسایی بشه ؟

یا اگه مشکل دیگه ایی داره بفرمائید

لینک به دیدگاه

ممنون

کاری که گفتید انجام دادم و مشکل حل شد

حالا مشکل جدید اینه که محصولات رو نشون نمیده و روی شاخه ها که کلیک میکنی پیغام میده که :

متاسفانه آدرسی که وارد کرده اید، تغییر یافته یا دیگر موجود نمی‌باش

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من هم مي خوام سايتمو براي تغييرات آزمايشي از هاست به لوكال انتقال بدم

من تمام مراحل رو به دقت انجام دادم ولي در آخر با خطاي زير مواجه شدم، هم در هنگام ورود به سايت در لوكال و هم ورود به بخش مديريت در لوكال از طيق برنامه wampserver ، مواجه شدم

Fatal error: Call to undefined function mcrypt_encrypt() in C:\wamp\www\foroshgah\classes\Rijndael.php on line 46

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

لینک به دیدگاه

شدیدا توصیه میشه از نرم افزار xammp استفاده کنید که بسیار حرفه ای تر و سازگارتره با اکثر اسکریپت ها

حجمش هم فکر کنم حدودا 80 مگابایته وتمامی موارد و افزونه ها مورد نیاز برای همه اسکریپت ها رو داره و شما نیاز نیست چیزی بعدا بهش اضافه کنید و مثل یک هاست واقعی میمونه

این مشکل به دلیل نبودن mcryptتو ومپ سرور هستش .

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

اگر بخوایم عکس این کار رو انجام بدیم باید چی کار کنیم

یعنی روی لوکال تغییرات بدیم و بعد از انجام همه تغییرات بخوایم اون رو روی هاست ببریم چی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

زیاد فرقی نمیکنه

بهتره که یک دیتابیس مشابه همینی که روی لوکال دارید بسازید تا نیاز به تغییر فایل نداشته باشید (یعنی حتی یوزر و پسوردش هم یکی باشه) سپس دیتابیس رو ایمپورت کنید داخلش.

فایلها رو هم انتفال بدید

سپس بخش مدیریت >> تنظیمات >> سئو : در اینجا بدون هیچ تغییری فقط ذخیره کنید تا فایل htaccess بازسازی بشه.

اگه پرستا رو داخل سابدومین یا پوشه نصب کنید ممکنه که نتونید واردش بشید. برای اینکار باید از طریق دیتابیس تنظیماتی رو انجام بدید که در انجمن قبلا گفته شده (جستجو کنید)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 year later...

دوستان عزیز من برای انتقال سایت از "هاست به لوکال" دیتابیس رو از هاست اکسپورت کردم و دقیقا همون فایل رو درون phpmyadmin نرم افزار wamp وارد کردم و دیتابیس خودش ساخته شد. (بدون اینکه من دیتابیس بسازم و داخل اون فایل هارو وارد کنم)

الان تو پوشه کانفیگ فایل ستینگ رو میبینم دیگه یوزر و پسوورد نیاز به تغییر نداره و درسته. این ارور رو دارم:

Link to database cannot be established: SQLSTATE[HY000] [1045] Accès

refusé pour l'utilisateur: 'apshenco_presta'@'@localhost' (mot de passe:

OUI)

یه دیتابیس دیگه ساختم ولی دیتابیس رو نشد تو اون وارد کنم و مجدد خودش یه دیتابیس جدید ساخت مثل همونی که تو هاست داشتم

درمورد فایل htness میشه یکی بهم توضیح بده که چیکارش کنم؟

لینک به دیدگاه

ممنون دانوش عزیز

مشکل حل شد و الان سایت رو از هاست به لوکال انتقال دادم. قبل از ارتقا دادن سایت متوجه شدم که عکس های محصولات رو نشون نمیده و روی هیچ قسمت دیگه ای هم نمیره و میزنه "این صفحه موجود نمی باشد". یعنی هیچکدوم از محصولات و قسمت های سایت باز نمیشن.

رفتم به تنظیمات و قسمت سئو بدون تغییرات ذخیره کردم مشکل حل نشد.

فایل .htaccess رو از پوشه کانفیگ پاک کردم بازم مشکل حل نشد(دوباره ریستورش کردم)

لینک به دیدگاه

ببخشید مثل اینکه امکان ویرایش نیست دیگه:

دوستان من در ps_configuration تغییرات رو اعمال کردم ولی بازم درست نمیشه. فایل .htaccess رو میدونستم باید حذف کنم که وقتی حذف کردم مشکل حل نشد. البته من اونی که تو پوشه config بود رو حذف کردم.

میخوام که ارتقا بدم پرستا رو ولی این مشکل دردسر شده واسم. لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 7 months later...
  • 1 month later...

سلام من میخواستم  سایتم را به هاست دیگری منتقل کنم  ولی مطالب زیادی تو سایت هستش که من نمیتونم چیزی بفهمم  و اینکه من آموزش مربوط به انتقال اطلاعات به هاست دیگر  و  تغییر هاست ندیدیم 

در واقع مشکلی کن من دارم  بنده هاست و دامنه ای دیگری تهیه کردم و میخوام بانجا کوچ کنم  فروشگاه رو نصب کردم و آموزشی میخوام برای انتقال محصولات به فروشگاه جدید

خواهش میکنم اگر آموزشی موجود است لینکش رو بذارید ممنون میشم  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...