رفتن به مطلب

ماژول لینک های ثابت تصویری کنار سایت (حرفه ای) تست شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام / ماژولی که براتون ضمیمه کردم اسلاید اوت هست / حتما مشابه این ماژول را در سایت های مختلف دیدید / یه سری لینک های تصویری بصورت ثابت کنار سایت شما ظاهر می شوند / حتما تصاویر و فایل CSS این ماژول را با متناسب با قالب خودتون بهینه کنید / این ماژول بصورت دینامیک و حرفه ای هست و نیازی به فارسی سازی نداره

http://catalogo-onlinersi.net/1201-large/slideout-modules-prestashop.jpg

یاعلی

slideout.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشكر از معرفي و در اختيار قرار دادن اين ماژول، فرموده ايد ديناميك است ولي وقتي نصب شد در كنار سايت ثابت قرار مي گيرد. تغيير مارژين هم تاثيري روي آن نداشت. شايد من بلد نبودم .اگر ماژولي شبيه آنچه در اين انجمن در سمت را ست صفحه به نام امكانات مي بينيم باشد كه در صورت كليك روي ْآن آيتم ها مشخص شوند زيباتر خواهد بود. از مديران دانشمند و زحمتكش انجمن خواهشمندم اگر چنين امكاني براي پرستا شاپ دارند و ممكن است در اختيار ما قرار دهند.

لینک به دیدگاه

نسخه ترجمه شده اين ماژول به صورت فايل ضميمه شده. در حال حاضر روي 1.4.9 داره كار مي كنه.

www.istgah-tahghigh.ir

موفق باشيد

چرا آیکن های بزرگش را کوچیک نکردین؟ ضمنا باید اسکرول کنه بیاد و متحرک باشه، توی تنظیماتش باید مکانش را هم مشخص می کردین / اگر حالت متحرکش را خواستید بگید تا کئهای عوض شده اش را واستنو بذارم

لینک به دیدگاه

این ماژوله هم دینامیک هست .. توی تنظیماتش تشریف ببرید / همچنین کد های CSS را تغییر بدید /

با سلام و تشكر ، لطفا يه نسخه شسته رفته براي دانلود بگذاريد دانش تغيير كدهاي CSS را ندارم. ممنون و سپاسگزار

ضمنا متحرك باشه قشنگتره

لینک به دیدگاه

نسخه ای که من نصب کردم متحرک بود. من روی 1.4.9 نصب کردم و مشکلی نداشت.

من فارسیش کردم و تغییرات سلیقه ای رو به عهده خودتون گذاشتم.

اگر 1.4.9 استفاده می کنید حتما از اسمارتی 3 استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

نسخه ای که من نصب کردم متحرک بود. من روی 1.4.9 نصب کردم و مشکلی نداشت.

من فارسیش کردم و تغییرات سلیقه ای رو به عهده خودتون گذاشتم.

اگر 1.4.9 استفاده می کنید حتما از اسمارتی 3 استفاده کنید.

با سلام و تشكر از زحمات جنابعالي، نسخه فروشگاه من 1.4.6.2 هست. ؟آياورژن ماژولي كه فرموديد روي اين نسخه هم قابل نصب و در صورت نصب متحرك است؟ سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از زحمات جنابعالي، نسخه فروشگاه من 1.4.6.2 هست. ؟آياورژن ماژولي كه فرموديد روي اين نسخه هم قابل نصب و در صورت نصب متحرك است؟ سپاس

بله روی تمامی نسخه های 1.4 کار میکنه مشکلی نیست :D
لینک به دیدگاه

بله روی تمامی نسخه های 1.4 کار میکنه مشکلی نیست :D
با سلام و عرض خسته نباشيد ماژول اسلايد اوت فارسي شده را نصب كردم . اما مثل اسلايد اوت انجمن نيست كه با كليك پديدار بشه. اگر اينجوري متحرك باشه زيباتره و ديد فروشگاه را مخدوش نميكنه. ضمنا اگه امكان داشته باشه يه مقدار كوچكتر بشه شكيل تر خواهد بود. درود

نسخه ترجمه شده اين ماژول به صورت فايل ضميمه شده. در حال حاضر روي 1.4.9 داره كار مي كنه.

www.istgah-tahghigh.ir

موفق باشيد

چرا آیکن های بزرگش را کوچیک نکردین؟ ضمنا باید اسکرول کنه بیاد و متحرک باشه، توی تنظیماتش باید مکانش را هم مشخص می کردین / اگر حالت متحرکش را خواستید بگید تا کئهای عوض شده اش را واستنو بذارم

با سلام و سپاس از زحمات جنابعالي، لطفا ماژول اسلايد اوت را با همون حالت هايي كه اشاره فرموديد براي استفاده بگذاريد. درود

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...