رفتن به مطلب

آموزش حذف شماره ایدی هر محصول

پست های پیشنهاد شده

دوستان آی دی محصول رو حذف نکنید این به ضرر سئوی سایت شما تموم میشه.

فکر میکنید تیم توسعه پرستاشاپ از روی بی فکری بوده که برای شاخه ها و دسته ها آی دی قرار دادن یا از روی دانش سئو؟!

اگر برای سئوی سایتتون ارزش قائلید به آی دی ها کاری نداشته باشید همش 3 کاراکتره و به نفعتونه که وجود داشته باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید چیزی شبیه به عبارت زیر باید باشه :

{id}-{linkrewite}

شما باید اون {id}- رو از اولش حذف کنید

موفق باشید

داداش تو قسمت seo url اصلا این گزینه وجود نداره. خواهشمندم اموزش بدید چطوری میشه ایدی محصول - شاخه رو حذف کرد حتی با هزینه.. بنده ورژن 1.4.6.2 دارم حذف کردم تعداد زیادی اگهی داریم همه بدون ایدی هستند محصولات نمیتونم تو ورژن 1.6 از ایدی استفاده کنم و باید حتما حذف بشه. سپاس

عزیزان نصفه نیمه انجام دادم و لینک ها درست شد

چطوری شاخه ها رو هم درست کنم لینک به سوی شاخه اینطوری هست : {categories:/}{rewrite}/

لینک شاخه ها هم درست هست فقط ته ادرس یه اسلش میزاره

www.iroption.com/shop/women/

میخوام بعداز women اسلش رو حذف کنم لینک به سوی شاخه رو وقتی اینطوری میزنم {categories:/}{rewrite} سایت سفید بالا میاد.. ممنون میشم کمک کنید اسلش رو حذف کنم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تمامی مشکلات رو حل کردم لطفا کمک کنید این مشکل رو هم حل کنم در اخر یه تاپیک جدا براش میزنم برای دیگر دوستان

اخر لینک هر شاخه یه اسلش هست چطوری حذف کنم ؟

مثال www.iroption.com/shop/option-206/

در صورتی که اسلش بعد از option-206 رو حذف کنم پیغام این صفحه در دسترس نیست میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...