رفتن به مطلب

آموزش حذف شماره ایدی هر محصول

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت همه اساتید و کاربران پرستا شاپ پارسی :heart:

خیل تو سایت انگلیسی گشتم و بالاخره اموزش رو پیدا کردم... با این اموزش میتونید ایدی محصولات سایت رو حذف کنید

آموزش نصب:

- بر روی پرستا 1.4x تست شده و بدون مشکل می باشد

- فایل ضمیمه شده رو دانلود کنید

- به پوشه public_html ( روت فروشگاه ) برید و فایل removeURLid_v0.2 رو اپلود کنید بعد از آپلود بر روی فایل اپلود شده کلیک و extract کنید.... فایل ها به صورت اتومات در مسیر زیر جایگزین خواهند شد....

-------------------

override/controllers/CategoryController.php

override/controllers/CMSController.php

override/controllers/ManufacturerController.php

override/controllers/ProductController.php

override/controllers/SupplierController.php

-------------------

بعد از اپلود فایل ها به مسیر زیر در فروشگاه برید

پنل فروشگاه > ابزارها > مولد ها

در این قسمت تیک گزینه بهینه سازی و لینک اشنا رو بزنید و بر روی تولید فایل htaccess. کلیک کنید.

حالا تمامی ایدی های محصولات شما حذف شد :)

نمونه زنده حذف شده لینک ها هم سایت خودم که لینکش تو امضاء موجود می باشد

در اخر از مدیر محترم خواهشمندم این تاپیک رو مهم کنند :heart:

-------------------

اخرین ورژن ماژول cleanurls_v0.42 برای عزیزانی که از پرستا شاپ نسخه 1.5 استفاده میکنند و میخواهند شماره ایدی محصول و شاخه رو حذف کنند ضمیمه شد کافی هست فقط ماژول رو نصب کنید.

removeURLid_v0.2.zip

cleanurls_v0.42.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبلا در انجمن بحث شده بود و آموزشش يادمه در انجمن موجوده و سپاس بايت معرفي ماژولش ولي به هر حال اگه هدفتون SEO هست بايد به عرضتون برسونم گوگل ديگه از اين معيارها براي رتبه دادن به سايتتون بهره نمي بره و كاري بيهوده است

لینک به دیدگاه

هدف خاصی از این اموزش ندارم و مرسی از تشکر !

ضمن اینکه تعدادی از دوستان قدر نشناس هستند به این دلیل خیلی خیلی خیلی کم کسی میاد ماژول یا قالب اختصاصی که خودش فارسی میکنه بزاره تو انجمن.

هدف بنده سئو نیست به نظر خودم ایدی محصول نباشه شیک تر خواهد بود

حداقل برای خودم که سایت خودرو دارم خیلی بهتره که نباشه

از دوستان گرام هم خواهشمندم حتی المقدور از این اموزش استفاده نکنند اگر میدونند به ضررشون خواهد بود.

در ضمن یادم نمیاد قبلا اموزشش تو سایت بوده باشه.

بدرود

لینک به دیدگاه

خیر آموزشش توی انجمن نبوده قبلا. خیلی ها به دنبال چنین آموزشی هستند و بنده این آموزش رو در انجمن اصلی دیده بودم. فکر میکنم به درد خیلی ها بخوره. البته فکر کنم یکی دوتا مشکل هم پیش اومده بود. این روش بعد از حل اون مشکلاته؟

ممنون از آموزشتون

لینک به دیدگاه

خیر آموزشش توی انجمن نبوده قبلا. خیلی ها به دنبال چنین آموزشی هستند و بنده این آموزش رو در انجمن اصلی دیده بودم. فکر میکنم به درد خیلی ها بخوره. البته فکر کنم یکی دوتا مشکل هم پیش اومده بود. این روش بعد از حل اون مشکلاته؟

ممنون از آموزشتون

من تو سایت اصلی پرستا دیدم اموزش رو یه نفر گذاشته بود خیلی ها نقل و قول زده بودن تشکر کرده بودن و ترجمه که میکردم خیلی ها گفتن به درد بخور هست یه سایتی داده بودن که پولی بود :)

فکر کنم بدون مشکل بوده باشه مشکلی نداره من از دیروز دارم استفاده میکنم و عالی هست :D

لینک به دیدگاه

در ضمن یادم نمیاد قبلا اموزشش تو سایت بوده باشه.
خیر آموزشش توی انجمن نبوده قبلا. خیلی ها به دنبال چنین آموزشی هستند و بنده این آموزش رو در انجمن اصلی دیده بودم
دقيقا لينك آموزش از سايت اصلي در اين انجمن گذاشته شده بود در اون مبحث نه خود اموزش

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام و احترام

عزیزان ماژول حذف شماره ایدی محصول و شاخه رو به پست اول همین تاپیک اضافه کردم برای عزیزانی که از ورژن 1.5 استفاده میکنند توجه کنید فقط مختص ورژن 1.5 می باشد عزیزانی که از 1.4 استفاده میکنند طبق اموزش پیش برید. سپاس

تست شده بر روی 1.5.4.1 و بدون مشکل کار میکنه

به پست اول ضمیمه شد

لینک به دیدگاه

عزیزان من ماژول CLEAN URL رو نصب کردم و کار میکنه خیلی عالی و راضی هستم

فقط یه مشکلی که هست اخر تمامی لینک های شاخه ها یه اسلش (/) میزاره

مثلا

www.test.com/categorie/

چطوری میشه اون اسلش اخری رو برداشت ؟ مثلا من لینک رو بدون اسلش اخر یعنی www.test.com/categorie وارد میکنم وقتی اسلش اخر رو نداشته باشه صفحه سفید باز میشه ! ممنون میشم کمک کنید حلش کنم

لینک به دیدگاه

در نسخه 1.5 این امکان به هیچ وجه توصیه نمیشه

توجه کنید که وجود این عدد به شما اجازه میده هر وقت خواستید آدرس لینک آشنا رو عوض کنید و ورودی های گوگلتون هم از بین نره

مشکلاتی هم پیش میاد که ذکر کردید و بررسی اون ها تخصصی هست و فرصت میخواد

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
لینک به دیدگاه

عزیز بنده برای ورژن 1.6 میخوام !
لینک به دیدگاه

لینک توضیحاتتتون مال 1.5 هست ماژول های پولی هم هر کدوم بالای 150 هزار ت پولشه ! برای 1.5 هم ماژول پولی زیاده اما رایگان هم هست اموزشش.. دنبال رایگان هستم برای 1.6

لینک به دیدگاه

سلام

حالا چرا میخواین حذفش کنید ؟ اون عدد خیلی کمک میکنه و اگه حروف رو اشتباه تایپ کنید، پرستاشاپ از روی همون عدد، لینک رو شناسایی میکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لینک توضیحاتتتون مال 1.5 هست ماژول های پولی هم هر کدوم بالای 150 هزار ت پولشه ! برای 1.5 هم ماژول پولی زیاده اما رایگان هم هست اموزشش.. دنبال رایگان هستم برای 1.6

تاپیک رو کامل بخونید نقل قول شده واسه 1.6 هم جواب داده اما من تست نکردم . بله دیگه باید هزینه کنید ! رایگان چیزی پیدا نکردم !

به گفتین رامتین جان نیز و همینطور در صفحه قبل دانوش عزیز نیز گفته بودند این کار توصیه نمیشه . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

تاپیک رو کامل بخونید نقل قول شده واسه 1.6 هم جواب داده اما من تست نکردم . بله دیگه باید هزینه کنید ! رایگان چیزی پیدا نکردم !

به گفتین رامتین جان نیز و همینطور در صفحه قبل دانوش عزیز نیز گفته بودند این کار توصیه نمیشه . موفق باشید .

این کار خیلی از نظر من خوبه ! فقط چند محصول با یک نام نممشه گذاشت وگرنه هیچ عیب دیگه ای نداره.. وگرنه پرستا در موردش صحبتت نمیشد. دوستان اگر روشی پیدا کردید دریغ نکنید

سلام

حالا چرا میخواین حذفش کنید ؟ اون عدد خیلی کمک میکنه و اگه حروف رو اشتباه تایپ کنید، پرستاشاپ از روی همون عدد، لینک رو شناسایی میکنه

موفق باشید

سلام

رامین جان والا من الان 1.4.6.2 هستم میخوام تمامی محصولات رو دوباره بزارم اپگرید که فکر نکنم بشه باید تک تک محصولات روبزارم چون همگی لینک شده گوگل هستند باید حتما لینک مثل قبل باشه که تو گوگل افت نکنه سایتم میخوام ایدی هر محصول رو بردارم

لینک به دیدگاه

عزیز به جاش چی باید بنویسم... نمیدونم متاسفانه اشنایی ندارم نمیدونم مسیر به سوی شاخه و محصول رو چی باید بزنم که ایدی محصول حذف بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...