رفتن به مطلب

گیر کردن قسمت مدیریت پرستا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جدیدا وقتی روی یکی از شاخه های محصولات کلیک میکنم که مثلا دارای 300 محصول هست . وقتی می خواهم برم صفحه دوم که محصولات شماره 51 تا 100 را مشاهده کنم صفحه لود میشه و هیچی دیگه نمایش نمیده و گیر میکنه .کش را خالی کردم .اعمال کامپایل را هم یکبار فعال و از دوباره غیر فعال کردم ولی باز مشکل هست . نمیدونم دلیلش چی هست .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه بارها گفته میشه موقع گفتن مشکل آدرس سایت هم بذارید ولی هیچ کس توجه نمیکنه . موقع ارائه مشکل ، نوع مشکل ، آدرس جایی که مشکل داره و لینکش رو بذارین . الان از کجا بدونیم مشکلش چیه؟! قرار ندادن آدرس سایت نه تنها وقت خودت رو میگیره ، بلکه وقت مدیران رو هم میگیره چون یه بار باید از شما درخواست کنن تا لینک بدین و این باعث حجیم شدن و ناکارمد شدن انجمن هم میشه .

شما حساب کنید اگه هر روز 10 نفر مشکلشون رو همینطوری ارسال کنن حداقل یک بار مدیر درخواست میکنه آدرس سایت بدین ، تو یک روز میشه 10 پست اضافه برای درخواست آدرس سایت ، تو یک ماه میشه 600 پست اضافه !!! تو یکسال میشه 6000 پست اضافه و بی مورد تو انجمن . ( مثل همین پستی که من ارسال کردم و بی مورد و به درد نخوره )

اگه جستجوی لایه ای رو فعال کردین اونو غیرفعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه .

یه راه حل کلی میگم اونو انجام بدین ، دوای درد تمامی مشکلاتی هستش که گزارش میدین .

تو سی پنل کرون جاب رو تنظیم کنید هر روز ساعت 12 شب یک بکاپ از دیتابیستون بگیره .

همچنین یه کرون دیگه تنظیم کنید هر هفته یک بکاپ اتوماتیک از کل فایلهاتون بگیره

هر موقع مشکلی به وجود اومد بکاپ روز قبل رو برگردونید مشکلتون حل میشه 99 درصد

لینک به دیدگاه

حق با شماست ولی این مشکل مربوط به مدیریت هست نه فروشگاه که شما بخواهید ببینید .

در مورد جستجوی لایه ای هم غیر فعال هست و فعال نشده .

اگر می خواهید یک دسترسی بهتون بدم

آدرس فروشگاه

www.asarayan.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...