رفتن به مطلب

دانلود قالب موبایل استور(mobile store) برای پرستاشاپ 1.4

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان امروز وقتش بود قالب موبایل استور رو به طور کامل که تبدیل شد به ورژن 1.4.4 بذارم برای دانلود

فکر کنم بیشتر دوستان خواهان این قالب باشند در ضمن چون دیدم قالب قشنگی هست همراه با دوتا ماژول سازگار با این قالب قرار دادم که مورد استفاده قرار دهید این ماژولها یکی اسلایدر هست و یکی هم ماژول محصولات جدید هست که قالب رو خیلی زیبا می کنه

امیداوارم دیگه مشکلی با این قالب نداشته باشید.

توجه : پوشه theme001 داخل زیپ رو در پوشه themes قرار دهید بعد دوتا پوشه homeslide و homenewproducts را در پوشه modules هاست کپی کنید بعد از منوی مدیریت فروشگاه در تب ماژولها فعالشون کنید.

توجه : دوستان برای حمایت از ما لینک های فوتر قالب رو حذف نکنند.

تذکر : ماژول اسلایدر رو عرضش را بزارید روی 555 و طولش را بزارید روی 300 یا 250

تذکر : دوستان اگه مشکلی را در قالب دیدید اعلام کنید تا رفع بشه.

توجه : قالب اصلاح شد اگر مشکلی با این قالب داشتید مشکل مورد نظر رو ذکر کنید تا بررسی بشه در ضمن قالب کامل فارسی نشده کسانی که می توانند فارسی کنند لطفا این قالب رو فارسی کرده و فایل فارسی رو ضمیمه کنند (بسیار ممنون) :heart: .

انشالله مورد پسندتون باشه :heart:

برای دریافت رایگان این قالب از بازارچه پرستا شاپ اینجا کلیک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

من قصد دارم این قالب را دو ستونه کنم. تمام باکس های سمت چپ رو به راست منتقل کردم. منتها هنوز یک فضای خالی که متعلق به ستون سمت چپ بود سره جاش مونده.

چکار کنم که ستون اصلی فروشگاه تا لبه سمت چپ سایت کشیده بشه؟ :huh:

لینک به دیدگاه

من قصد دارم این قالب را دو ستونه کنم. تمام باکس های سمت چپ رو به راست منتقل کردم. منتها هنوز یک فضای خالی که متعلق به ستون سمت چپ بود سره جاش مونده.

اما برای اینکه اون قسمت سمت چپ پر بشه باید توی استایل تغییراتی ایجاد کنی

توی قالب توی پوشه css

فایل style.css رو باز کن و در کد زیر مقدار عرض ستون وسط رو زیاد کن و بزار روی 750 تا درست بشه

#center_column {
width:750px;
float:right;
margin:0;
}

#center_column یعنی در این خط داخل دوتا اکولاد مقدار width رو بزار 750 تموم در ضمن کش رو هم حتما پاک کن هم سایت هم مرورگر

اگه درست نشد توی فایل global.css هم این خط مقدارش رو بزار روی 750

#center_column {
width: 750px;
margin: 0 0 30px 0
}

لینک به دیدگاه

دوست من این نیاز داره که شما یکم تو طراحی قالب وارد باشید .

دوستمون آقا مرتضی توضیح مختصری فرمودند ازشون تشکر میکنیم . میتونید از اون استفاده کنید

برای این کار باید فایل global.css رو ویرایش کنید. البته برای دو ستونه کردن یک قالب سه ستونه باید علاوه بر کد نویسی ، بعضی از عکساش رو هم ویرایش کرد . چون جای یه ستون خالی میشه و باید عکسا کشیده تر بشن تا جاش رو بتونن پر کنند . اگه خودتون وارد نیستید میتونم براتون انجام بدم . البته یکم زمانبره . قالب اختصاصی هم خواستین در خدمتتون هستم .با کمترین هزینه ، کمترین حجم ، بیشترین سئو میتونید یه قالب شیک دوستونه و متناسب با نوع جنسی که میفروشید داشته باشید . :cool:

لینک به دیدگاه

شما اگه میخواین قالبتون اصولی بشه باید از header.tpl موقعیت سمت چپ رو غیر فعال کنید و اگه ماژولی در سمت چپ هست که میخواید ازش در سمت راست استفاده کنید باید با یه ویرایش کم ماژول رو موقعیتش رو از چپ به راست تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان عزیز که پیشنهاد و راهنمایی کردند. مشکل حل شد.

من تمام کارهای بالا را انجام داده بودم الا دستکاری در فایل style.css

فکر میکردم پرستا تمام دیتا استایلش را از global.css میگیره.

یه مورد دیگه ای که نتونستم درست و حسابی درش بیارم او زبانه های چهار تایی پرماننت لینک بالای فروشگاست.

قصد دارم اون کادر اصلاعات کاربری را حذف و 4 عدد تبه دیگه کنارش بکارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید این مورد رو.

لینک به دیدگاه

دوست من شما برای این که به جواب برسی بهتره هر سؤال رو در بخش مربوط به خودش بپرسی.

در مورد css یه سر به بخش آموزش بزن و برای سؤال‌های دیگه هم موضوع مربوط به خودش رو ایجاد کن.

ممنون

با سلام

چون تاپیک در مورد قالب mobile store است و سوال من هم در مورد ویرایش این قالب است اینجا پست زدم.

لطفا اگر باید جای دیگری باشد منتقل کنید.

قصد دارم کادر اطلاعات کاربری این قالب را حذف و 4 عدد تبه دیگه علاوه بر چهار تایی که خودش داره در همون جا ایجاد کنم.

راهنمایی لازم دارم.

-------------------

ویرایش:

تمام موارد حل شد. به روش try an error

لینک به دیدگاه

سلام

در بخشی از تنظیمات مدریتی پرستا یک گزینه هست که با فعال شدن اون تمام امکانات فروشگاهی سایت غیر فعال میشه مثل سبد خرید و قیمتها

حالا وقتی قالب موبایل استور را نصب میکنی این مورد حالت نمایشگاهی در بعضی صفحات نادیده گرفته میشه و قیمت و دکمه اضافه به سبد همچنان خودشو نشون میده. http://presta-shop.ir/images/smilies/huh.gif

مثلا شما در قسمت شاخه ها وقتی روی یکی از دسته بندیها کلیک میکنی چنین حالتی داره.

چطور میشه این مشکل را حل کرد؟ راهی است؟

لینک به دیدگاه

سلام

در بخشی از تنظیمات مدریتی پرستا یک گزینه هست که با فعال شدن اون تمام امکانات فروشگاهی سایت غیر فعال میشه مثل سبد خرید و قیمتها

حالا وقتی قالب موبایل استور را نصب میکنی این مورد حالت نمایشگاهی در بعضی صفحات نادیده گرفته میشه و قیمت و دکمه اضافه به سبد همچنان خودشو نشون میده. http://presta-shop.ir/images/smilies/huh.gif

مثلا شما در قسمت شاخه ها وقتی روی یکی از دسته بندیها کلیک میکنی چنین حالتی داره.

چطور میشه این مشکل را حل کرد؟ راهی است؟

سلام داداش ممنون که گفتید بررسی شد و مشکل حل شد چون این قالب رو باید طراح اصلی برای این ورژن هماهنگ می کرد ولی این کار از طرف ما الان صورت گرفته و تا وانجایی که تونستم مشکل نداره و چون نمی تونستم تمام قسمتها رو چک کنم ببینم ایا درست کار می کنه با این ورژن یا نه و بعضی قسمتها به این سیستم جدید اضافه شده و من هم از کدهاش خبر نداشتم ولی با این حال مشکلاتی که گزارش دادید رو یک به یک حل می کنم مشکلی نیست

این فایل رو گرفته و در پوشه قالب خود به جای قبلی قرار بدید یادت باشه حتما کش سایت رو پاک کنی تا تفاوت رو احساس کنی :D

من از داخل مدیریت نمی دونم کجاست ولی برای پاک کردن کش سایت در روت هاست به پوشه compile/smarty/tools برید و داخل اون هر چی هست رو پاک کن

اگه مشکلی بازم دیدید اعلام کنید تا حل بشه :D

product-list.zip

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اررور در مرورگر اینترنت اکسپلورر 8.0

سلام

من اصلا این قالب را با i.e نگاه نکرده بودم. موقع لود سایت دو تا ایراد میگیره

اسلاید شو ندارم و تمام صفحات قالب در i.e همین اررور ها را دارند.

Webpage error details

Line: 227

Char: 1

Code: 0

URI: http://127.0.0.1:8888/presta/js/tools.js

Line: 13

Char: 1

Code: 0

URI: http://127.0.0.1:8888/presta/js/jquery/jquery.easing.1.3.js

فروشگاه من روی لوکاله. دوستانی که این قالب را دارند ببینند با ie نسخه 8 چنین ارروری دارند یا نه.

لینک به دیدگاه

این قالب یک مشکل داره و اون اینکه منوهاش فارسی نیست

من رفتم داخل فایل ترجمه اش به نظر مید منوها کد شدند وبه هر حال فارسی نمی نویسه ممنون میشم کمک کنید

این قالب یک مشکل داره و اون اینکه منوهاش فارسی نیست

من رفتم داخل فایل ترجمه اش به نظر مید منوها کد شدند وبه هر حال فارسی نمی نویسه ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

توی این قالب در قسمت "ظاهر" با عوض کردن لوگوی اصلی تغییری در لوگوی سایت ایجاد نمیشه و همون "mobile sore" میمونه.

در

ضمن با عوض کردن فایل لوگو با لوگوی پیشفرض در root قالب هم قیمت header

خود به خود با توجه به اندازه ی لوگو عوض نمیشه.چطور میشه این اندازه رو

عوض کرد. منظورم با دستکاری فایل header در روت و ایناست.

توی عکس پیوست فاصله مورد نظرمو نشون دادم.

post-926-14373017533721_thumb.png

لینک به دیدگاه

قالب فوق العاده مشکل داری هست و تنها کاری که میتونید بکنید اینه که برید سراغ یه قالب دیگه ، من بعد از حدود 50 تومان خرج رو این قالب به این نتیجه رسیدم.

لینک به دیدگاه

قالب فوق العاده مشکل داری هست و تنها کاری که میتونید بکنید اینه که برید سراغ یه قالب دیگه ، من بعد از حدود 50 تومان خرج رو این قالب به این نتیجه رسیدم.

دوست عزیز شما لطف کنید یکی از اون مشکل فوق العاده اش رو بگید :huh: تا رفع بشه قبلا گفتم باز هم می گم مشکل هاش رو لطف کنید بگید تا برطرف بشه هیچی چیزی ممکن نیست اشکال نداشته باشه اینم همچنین

وقتی شما تلاش نمی کنید حداقل در مورد تغییرات قالب چیزی یاد بگیرید و توی قالب تغییرات ایجاد کنید و میرید بی خودی هزینه صرف می کنید اخرش هم هیچ بعدش میگید این مشکل داره اون مشکل داره انجمن رو دوستان برای بحث و گفتگو باز کردن برای رفع مشکلات نه واسه گذاران وقت یه بار از قالب دمو هم گذاشتم کسی ندیدم کسی بگه مشکل داره :D

قبلا چند نفر رو دیدم که از قالب استفاده می کنند مشکلی ندارند نمیدونم شما این مشکلات رو چه جوری ایجاد می کنید که ادم شاخ در میاره :huh:

راستی اینم اون دمو که هنوز عوض نشده http://persta.ah-freehost.tk

لطفا بررسی کنید و مشکلاتش رو بگین

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مرتضی عزیز. این قالب رو بنده بررسی کردم و برای پیمان جان مشکلاتی زیادی رو ازش رفع کردم. اما بازهم مشکل بود. مشکل در خود قالب نیست و مشکل از tplهای همراه قالب هست که بیشترش مربوط به نسخه 1.3 هست و در بخش های ورود و ثبت و نام و چند قسمت دیگه مشکلاتی بود. شاید لیست مشکلات و بعضی تغییراتی که دادم رو داشته باشم تا برای شما بفرستم.

تنها راهش هم اینه که یک بار tplهای این قالب رو با نسخه 1.4 مقایسه کنیم و تمام قسمت هایی که کم داره یا تغییر داره اصلاح کنیم. کار زمان بری هست ولی بالاخره کار نشد نداره.

لینک به دیدگاه

مرتضی عزیز. این قالب رو بنده بررسی کردم و برای پیمان جان مشکلاتی زیادی رو ازش رفع کردم. اما بازهم مشکل بود. مشکل در خود قالب نیست و مشکل از tplهای همراه قالب هست که بیشترش مربوط به نسخه 1.3 هست و در بخش های ورود و ثبت و نام و چند قسمت دیگه مشکلاتی بود. شاید لیست مشکلات و بعضی تغییراتی که دادم رو داشته باشم تا برای شما بفرستم.

تنها راهش هم اینه که یک بار tplهای این قالب رو با نسخه 1.4 مقایسه کنیم و تمام قسمت هایی که کم داره یا تغییر داره اصلاح کنیم. کار زمان بری هست ولی بالاخره کار نشد نداره.

سلام دانوش جان

والا نمیدونم کدوم قسمتا مشکل داره که نمی بینم چون قبل انتشارش چندین بار تست کردم حتی دمو هم گذاشتم اصلا مشکلی نداشت حتی فایلهای خود قالب رو به ورژن 1.4 ارتقا دادم تا مشکلی نداشته باشه چون ورژن 1.3 این قالب با قالب ورژن 1.4 تفاوت زیادی نمی کرد مقایسه کنید می فهمید.

بازم شما مشکلاتش رو که لیست کردید رو بفرستید تا تست کنم

دوستان هم این دمو رو تست کنند چون همون قالب هست که گذاشتم واسه دانلود هر کجا مشکل رو دیدن بگن

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...