رفتن به مطلب

درخواست قالب و همکاری

پست های پیشنهاد شده

سلام من با کمک اقا مرتضی داریم کارای فارسی سازی قالب ها رو انجام میدیم به این صورت که قالب های انگلیسی رو میگیریم و فارسی میکنیم از کاربران و مدیران خواهشمندیم که تو این امر به ما کمک کنند به این صورت که قالبهای زیبا ( انگلیسی ) رو برای ما بزارن تا ما کارای فارسی سازی رو انجام بدیم

1- خواهشمنیدم حتما قالبهایی که دمو دارند و مناسب ورژن 1.4 می باشند رو برامون بزارن با تشکر. :heart:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همین فردا و یا پس فردا من یک آموزش کامل از نحوه دوجهته کردن قالب‌ها و ماژول‌ها قرار میدم. اصل کار رو توضیح میدم که به راحتی می‌تونید همه قالب ها رو فارسی کنید.

لینک به دیدگاه

16 قالب جدید،رایگان، سازگار با Prestashop 1.4.x در انجمن قرار گرفت.اینجا کلیک کنید .اگه وقت آزاد داشته باشم،امیدوارم که بتونم در فارسی سازی این قالبها کمکتون کنم.موفق باشید دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

16 قالب جدید،رایگان، سازگار با Prestashop 1.4.x در انجمن قرار گرفت.اینجا کلیک کنید .اگه وقت آزاد داشته باشم،امیدوارم که بتونم در فارسی سازی این قالبها کمکتون کنم.موفق باشید دوست عزیز.

چون قالبها دمو ندارند____________

متاسفم.

لینک به دیدگاه

این تاپیک اصلا مثل اینکه طرفدار نداشت دوستان لطفا قالبهای انگلیسی رو بزارید تا فارسی کنیم و پرستا شاپ از این حالت در بیاد کسی مثل اینکه نمیخاد همکاری کنه!!

لینک به دیدگاه

این تاپیک اصلا مثل اینکه طرفدار نداشت دوستان لطفا قالبهای انگلیسی رو بزارید تا فارسی کنیم و پرستا شاپ از این حالت در بیاد کسی مثل اینکه نمیخاد همکاری کنه!!

شما میزنی تو ذوق کاربران به خاطر اون کسی دوست نداره پست بزنه.

دوست خوبمون زحمت کشیدن 16 تا قالب زیبا پست کردن بعدش شما میگی "دمو نداره متاسفم" اخه چه کاری که دمو داشته باشه روی لوکال دو دقیقه نصبش کن بعدش هر کاری دوست داشتی با قالب بکن حالا یا فارسی یا هر کار دیگه.اگه شما دوست داری پرستا از این حالت در بیاد زحمت همین قالبا رو بکش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عزیز من راست چینی رو از اقا مرتضی یاد گرفتم ( morteza 2006 ) و لوکال هم بلد نیستم میتونید از مرتضی بپرسید برای همین باید قالب رو روی سایت خودم نصب کنم و کاراشو انجام بدم تصاویر این قالبهایی که این کاربر عزیز گذاشتن دیدم اصلا جالب نبودن قالب ها لا اقل تو تصویر که اینطوری بود گفتم دمو بزارید تو پست اولم عنوان کردم که دمو بزارید تا بتونم ببینم وضعیت قالب چه شکلی هست هر کسی میخواد به پرستا کمک کنه قالب بزاره همه میگن ما وقت نداریم فارسی کنیم خب وقت ندارید فارسی کنید وقت دارید که 30 دقیقه وقت بزارید قالب رو انگلیسی بزارید که .... واقعا نمیدونم چی بکم بازم هر طور مایلید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

hidden جان الان اغلب سایتها دمو زنده نمی زارند فقط عکس می زارند که اونم زیاده از سرشون یه عده ای هم دمو نمی زارند به قول حمید جون برای دیدن قالبهایی که دمو ندارند می تونی روی لوکال نصب کنی و تست کنی

اگر لوکال هم بلد نیستی من هم گفتم برو یادبگیر کافیه توی نت یه چرخی بزنی هزارتا آموزش براش هست لازم نیست شما روی سایتت تست کنی اگه با اون روش کار کنی کلا روش اشتباهی هست و هم وقت گیر بهترین حالت کار با لوکال هست.

از دستمون هم ممنون که اون قالب ها رو گذاشتند اتفاقا توش قالبهای قشنگی هم بود که انشالله دوستان زحمت راستچینش رو می کشند

اما در مورد راستچینی هم قبلا در موردش بحث شده اگه مدیرا یا دوستانی که در حال درست کردن اموزش برای راست چین کردن قالبها هستند بگن تا بقیه دوستان نیان دوباره اموزش بذارند و بجاش بشنید اموزش رو ببینند و اگر نکته ای کم و کسر داره بهش اضافه کنند تا کامل بشه

یا اینکه اگه دوستان هنوز شروع نکردند من شروع کنم تا اموزشی در این مورد بزارم و بقیه بیان اگه کم وکسری داشت تکمیلش کنند

فکر کنم با این کار بیشتر دوستان می تونند قالبهای مورد نیاز خودشون رو راست چین کنند و هم کمکی به ما در راست چینی کنند

نظرتون چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

من به دلیل عدم همکاری منصرف شدم .....

خودت هم یه چیز بهم گفتی اگه یادت باشه همه میخان......

من چرا وقت بزارم چند ساعت دنبال قالب بکردم و راست چینی هم خودم انجام بدم ! همون که منصرف بشم بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستاي عزيز

من هم تازه با پرستا آشنا شدم

بسيار مشتاقم كه توي فارسي ساز قالب و حتي ساخت قالب هاي سفارشي به هر شكلي با شما همكاري كنم

من چند ساعتي كار كردم روي قالب اصلي پرستا و تونستم قالبشو به شكل زير تغيير بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...