رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

مطمئن هستم درست وارد کردم اطلاعات رو اما در بیشتر مواقع در بخش TeminalID یک فاصله میوفته که هرکاری کردم حذف بشه نشد.

نسخه پرستاشاپ من 1.6 هست و ماژول درگاه بانک ملتی هم که نصبه با نسخه پرستاشاپ همخوانی داره.(اگه به غیر از ماژول بانک ملت هست اینجا لینک بدید. ممنون)

این ماژول هم هست که برای همگی بانک ها هست

http://www.prestastore.ir/payment-gateway/28-payment-gateway-mellat.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت اساتید

من از به پرداخت ایمیلی دریافت کردم مبنی بر منقضی شدن گواهینامه ssl و گفته به سایت رجوع کنم و یک فایل اونجا است مشکل این دوستمون به این مربوطی میشه.

متن سایت

پذیرنده محترم

بدینوسیله به استحضار میرساند گواهینامه امنیتی درگاه پرداخت (SSL) شرکت شاپرک در تاریخ 1395/8/10 منقضی شد و برای بروزرسانی گواهینامه امنیتی درگاه پرداخت اینترنتی خود می بایست این فایل جایگزین گردد.

لازم به ذکر است که عدم بروز رسانی گواهینامه امنیتی موجب عدم امکان انجام تراکنش از طریق درگاه اینترنتی خواهد گردید، لطفا در این خصوص تمهیدات لازم اندیشه شود.

لینک به دیدگاه

چیزی خود به خود حل نمیشه. چند پست قبل تر توضیح دادم که این مشکل به سرور مربوط هست و سرورها خودشون گواهینامه جدید رو نصب میکنن و مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

با سلام 

من درگاه بانک ملت رو با ماژول سایت خودتون راه اندازی کردم ولی بعد از عملیات پرداخت به سایت برگشت نمی خوره و در صفحه /module/bankmellat/validation

می ماند و صفحه سفید است و بعد از یک رفرش کردن به سایت می رود و می نویسد خطا رخ داده سبد خرید خالی است و پول از حساب کم می شود ولی به حساب بانک ملت واریز نمی شود

مشکل از کجاست

متن ارور در صفحه سفید اینه

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/kermanma/domains/kermanmall.com/public_html/modules/bankmellat/lib/nusoap.php:904) in/home/kermanma/domains/kermanmall.com/public_html/modules/smsnotifier/lib/nusoap/nusoap.php on line 935

لطفا یکی راهنمایی کنه خیلی نیاز دارم

منم همین مشکل رو دارم باید چی کار کرد؟؟؟؟

لطفا یکی راهنمایی بکنه این تنها مشکل من نیست توی صفحات قبلی هم بهش اشاره شده

ممنون

لینک به دیدگاه

بعد از بازگشت از بانک این خطا رو میده

1 خطا وجود دارد

1. خطایی در ثبت سفارش روی داد.

جزئیات فرآیند پرداخت:
» مبلغ از حساب شما کسر شد.
» واریز به حساب فروشنده با مشکل مواجه شد.
» مبلغ به حساب شما بازگشت داده شد.
» خطایی روی داده است. برای اطمینان با خدمات مشتریان تماس بگیرید.

Notice: Undefined property: BankMellat::$currentOrderReference in /home2/axpicir/domains/xn--mgbacaiwhemdbdse13a57a5qrteaid.com/public_html/modules/bankmellat/controllers/front/validation.php on line 151 
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

از پرستا 1.5.6 استفاده می کنم و مدت 3 ساله ماژول بانک ملت نسخه 2.8 رو دارم و مشکلی نداشتم.

الان هم با اینکه هیچ تغییری روی سرور اعمال نشده تمام تراکنش ها برگشت میخورن

روی صفحه سایت اینو می نویسه:

نمی توان به بانک متصل شد

جزئیات فرآیند پرداخت: 

» مبلغ از حساب شما کسر نشد. 

البته از حساب خریدار کسر میشه منتها به حساب ما نمیاد با بانک تماس گرفتم گفتن کد پاسخ 0 هستش و تو callback settle مشکل داره

آقای دانوش خواهشا بی جواب نزارین ؛ راهنماییم کنین . یه دنیا ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

از پرستا 1.5.6 استفاده می کنم و مدت 3 ساله ماژول بانک ملت نسخه 2.8 رو دارم و مشکلی نداشتم.

الان هم با اینکه هیچ تغییری روی سرور اعمال نشده تمام تراکنش ها برگشت میخورن

روی صفحه سایت اینو می نویسه:

نمی توان به بانک متصل شد

جزئیات فرآیند پرداخت: 

» مبلغ از حساب شما کسر نشد. 

البته از حساب خریدار کسر میشه منتها به حساب ما نمیاد با بانک تماس گرفتم گفتن کد پاسخ 0 هستش و تو callback settle مشکل داره

آقای دانوش خواهشا بی جواب نزارین ؛ راهنماییم کنین . یه دنیا ممنون

منم همین مشکل رو دارم

از حساب کسر میشه ولی به حساب فروشنده واریز نمیشه

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم

از حساب کسر میشه ولی به حساب فروشنده واریز نمیشه

با سلام

منم همین مشکل را دارم و میزنه نمی توان به بانک متصل شد

لینک به دیدگاه

با سلام

خطا میده و میگه نمیتوان به بانک متصل شد.

Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home2/bazareco/domains/bazarecontrol.ir/public_html/modules/emspecials/emspecials.php on line 57 Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home2/bazareco/domains/bazarecontrol.ir/public_html/modules/emspecials/emspecials.php on line 57 Notice: Array to string conversion in /home2/bazareco/domains/bazarecontrol.ir/public_html/modules/bankmellat/lib/nusoap.php on line 3125

ممنون پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

این مشکل چند روز هست که برای همه چیش اومده. باید با پشتیبانی بانک و درگاه بانکی ملت تماس گرفت ببنیم ماجرا از چه قرار است

متاسفانه پشتیبانی به پرداخت بانک ملت هم واقعا بد هست. نزدیک به نیم ساعت پشت خط تلفن بودم و نوبت من نشد! در حالی که اعلام می شد نفر اول هستید.

بد نیست همه یک شکایتی در این زمینه بکنند

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام به دوستان 

من یه مشکلی دارم 

عدد قیمت محصول با عدد قیمت در درگاه پرداخت فرق میکنه 

امکانش هست راهنمایی کنید 

توضیح اینکه من مالیات را حذف کردم و حامل هم رایگان هست ولی قیمت فروشگاه به تومان هست 

لینک به دیدگاه

سلام

چه فرقی میکنه؟

واحدهای پول باهم فرق داره یا مبلغی که نمایش داده میشه؟

یعنی اینکه مثلا من یه محصول دارم کاه قیمت اون 1000 تومان هست ولی وقتی میره تو درگاه عدد پرداختی 4000 تومان نشون میده 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

سلام

چه فرقی میکنه؟

واحدهای پول باهم فرق داره یا مبلغی که نمایش داده میشه؟

مبلغی که نمایش داده میشه 

البته واحد پول در فروشگاه من تومان هست که تو درگاه پرداخت ریال هست 

من یه محصول جدید وارد کردم که قیمت اون 390 هزار تومان بود و عکس درگاه گذاشتم که عدد دیگری نشون میده 

post-13136-0-04310200-1486631153_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...