رفتن به مطلب

چند مشکل در پرستا شاپ 1.5

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

چند نکته مهم که در فارسی سازی این نسخه اعمال نشده ذکر می کنم

1: بزرگترین مشکل ادیتور ورود اطلاعات هست که اگر شما یک نوشته ای رو وارد کنید در چپ تایپ میشه و راست چین و چپ چین کردنش خیلی سخته یا امکان پذیر نیست .

2 : تایتل نام کالا هست که در صفحه کالا با فونت 18 هست و باید کوچک بشود .

3: در قسمت ZOOM عکس کالا اون ذره بین رو تکس قرار گرفته .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم یک مشکل که قسمت مدیریت فقط در مرور گر های IE7 به بالا و OPERA درست کار می کنه و در مرور گر های Mozilla و chrome و Yandex قسمت بالا درست نشون داده نمیشه مشکل از آجاکسه ؟؟؟ از کجاست؟؟؟

من از MOZILLA 18.1 استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

چنین مشکلی وجود نداره و به خوبی نشون میده ، یعنی اصلا نمیتونه مشکلی وجود داشته باشه اونم با فایرفاکس 18 و کروم !!! ضمنا برای اینترنت اکسپلورر 7 به پایین هم هیچ منطق خاصی وجود نداره که درست نشون بده چون این مرورگر خیلی وقته دیگه تو اکثر سایت ها ساپورت نمیشه . Yandex هم مهم نیست ، یعنی من تا حالا اسمشو هم نشنیدم .

امروزه سایت ها فقط با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر 7 به بالا + فایرفاکس 3 به بالا + اپرا 10 به بالا + کروم 10 به بالا و اپل سافاری هماهنگ میشن و برای بقیه مرورگرهای کم اهمیت که بعضی هاشون حتی 0.1 درصد سهم ندارن تو وبگردی اصلا جنبه اقتصادی و منطقی نداره سایت هماهنگ باشه با اونا . شما فکر کن از هر 100 هزار بازدید کننده یک نفر با یک مرورگر ناشناخته باشه ، به چشم نمیاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...