رفتن به مطلب

مشکلات من با پرستا 1.5

nazaninahadi

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان.من یه سری مشکل با پروستا 1.5 دارم که شاید مشک خیلیا باشه:

1.هزینه ارسال:کار من سی دی و دی وی دیه و کلا برای ارسال هر تعداد محصول فقط میخوام هزینه ارسال 3000 تومان رو از خریدار بگیرم.اما با اضافه کردن تعداد محصول توسط خریدار هزینه ارسال هم به تناسب تعداد محصول چند برابر میشه.آیا میشه ارتباط هزینه پست رو با تعداد کالا از بین برد و یک میزان ثابت براش تعریف کرد؟(البته مطمئنا باید بشه چون خیلی نیاز ساده و معقولیه)

2.نحوه تحویل:میخوام دو نوع نحوه تحویل برای خریدار دیده بشه اما فقط یکی دیده میشه.در پنل مدریتی دو نوع هم فعال و تیک خوردست اما فقط یکیش میاد.یکی رو خودم ایجاد کردم مخصوص خرید هاییی که از شهر خودمون انجام میشه و نیازی به پست کردن نیست.چه باید کرد؟

3.روش های پرداخت:برای کاربران مهمان نمایش داده نمیشه!!

4.تغییر در متن تایید سفارش و کلا بسیاری از متن ها که میتونه برای مشتری گیج کننده باشه.مثلا وقتی میخوای پرداخت با فیش بانکی رو انجام بدی این نوشته ها میاد: " فراموش نکنید مرجع سفارش JWILHOCIG خود را بر روی موضوع فیش بانکی خود درج نمایید یک ایمیل با این اطلاعات به ایمیل شما ارسال شده است. " که به نظر من گیج کنندست و من میخوام بجای اون متنی بزارم مبنی بر اینکه شماره فیش پول واریزی به فلان شماره اس ام اس بشه و یا لینک درگاه های کارت به کارت بانکهای مختلف رو همراه با شماره حساب جندین حساب بانکیم رو اینجا بذارم.بهر حال این متن ها رو از کجا میشه دستکاری کرد؟

5.تغییر مکان سبد خرید(دوستان یه روشی تو یکی از پستها گفته بودن که عملی نبود)

6.میخوام اون کادر مشکی پایین صفحه رو کوچیک یا کلا حذف کنم.میشه؟

7.و مهمترین مشکل.کند بودن بیش از حد صفحه فروشگاه.بیشتر نمونه فروشگاه هایی که دیدم تقریبا این مشکل رو دارن.دلیلش چیه؟

لطفا منو به بازارچه ارجاع ندین :D

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از پایین به بالا جواب میدم بهتون :

7 - چرستاشاپ هیچ مشکلی در سرعت نداره : به دلیل تنظیمات نادرست و یا انجام ندادن تنظیمات صحیح سرعت فروشگاه شما کم میشه . از تنظیمات به بخش کارایی ها برین و تنظیمات بهینه سازی رو انجام بدین . برای این مشکلتون اگه نتونستین خودتون انجام بدین بهتره بسته تنظیمات اولیه رو خریداری کنید . میتونید اینچا کلیک کنید تا سرعت یک سایت پرستاشاپی رو ببینید !

6 - کادر پایین صفحه رو میگن بهش فوتر . اون کادر از چندین ماژول تشکیل شده . ماژولی که طولانی ترین ارتفاع رو داره ماژول مدیریت محتوا هست که میتونید غیرفعالش کنید .

5 - برای اینکه سبد خرید در ستون راست یا چپ بیاد کافیه از بخش ماژول ها / جایگاه ها روی نشاندن یک ماژول کلیک کنید و ماژول سبد خرید رو به ستون راست یا چپ هوک کنید . این تنهاترین راهکاره و جز این راه دیگری وجود نداره

4 - متن ها رو میتونید از قسمت بومی سازی / ترجمه ها ی بخش کاربری تغییر بدین

3 - روش های پرداخت برای مهمانان خوب نمایشد اده نمیشه و اینو نمیتونید کاری بکنید !

2 -روش های تحویل تنظیماتش یکم طولانیه و یا بدین یک نفر بررسی کنه یا تو انجمن هست بگردین چیدا کنید

1 - به نسبت محصولات هزینه ارسال بالا نمیره !! اینو اولین باره دارم میشنوم در پرستاشاپ !! مگر اینکه تو تنظیمات حامل اشتباهی انجام داده باشین یا از ماژولهای پستی دارین استفاده میکنید . مثل فروتل

لینک به دیدگاه

از پایین به بالا جواب میدم بهتون :

7 - چرستاشاپ هیچ مشکلی در سرعت نداره : به دلیل تنظیمات نادرست و یا انجام ندادن تنظیمات صحیح سرعت فروشگاه شما کم میشه . از تنظیمات به بخش کارایی ها برین و تنظیمات بهینه سازی رو انجام بدین . برای این مشکلتون اگه نتونستین خودتون انجام بدین بهتره بسته تنظیمات اولیه رو خریداری کنید . میتونید اینچا کلیک کنید تا سرعت یک سایت پرستاشاپی رو ببینید !

6 - کادر پایین صفحه رو میگن بهش فوتر . اون کادر از چندین ماژول تشکیل شده . ماژولی که طولانی ترین ارتفاع رو داره ماژول مدیریت محتوا هست که میتونید غیرفعالش کنید .

5 - برای اینکه سبد خرید در ستون راست یا چپ بیاد کافیه از بخش ماژول ها / جایگاه ها روی نشاندن یک ماژول کلیک کنید و ماژول سبد خرید رو به ستون راست یا چپ هوک کنید . این تنهاترین راهکاره و جز این راه دیگری وجود نداره

4 - متن ها رو میتونید از قسمت بومی سازی / ترجمه ها ی بخش کاربری تغییر بدین

3 - روش های پرداخت برای مهمانان خوب نمایشد اده نمیشه و اینو نمیتونید کاری بکنید !

2 -روش های تحویل تنظیماتش یکم طولانیه و یا بدین یک نفر بررسی کنه یا تو انجمن هست بگردین چیدا کنید

1 - به نسبت محصولات هزینه ارسال بالا نمیره !! اینو اولین باره دارم میشنوم در پرستاشاپ !! مگر اینکه تو تنظیمات حامل اشتباهی انجام داده باشین یا از ماژولهای پستی دارین استفاده میکنید . مثل فروتل

با تشکر از پاسخگویی شما که واقعا مفید بود و بخشی از مشکلاتم رو حل کرد.موارد 1-2-4-7 به کمک شما حل شد.در مورد 5 یعنی سبد خرید کارهایی که گفته بودین رو انجام دادم اما نتیجش این شد که یه سبد خرید دیگه در ستونی که میخواستم ایجاد شد اما اون سبد خرید قبلی اون بالا هم به قوت خودش باقی موند.

در مورد مشکل 6 هم باید بگم که جایی برای حذف تمام اون گزینه ها و نوشته ها نتونستم پیدا کنم و با حذف کردن نصفشون سایت بی ریخت تر میشه.ایکاش میشد اونو کوچیک کرد :(

چند تا دیگه مورد هست که در ادامه مشکلات قبلی میپرسم:

8- آیا راهکاری یا ماژولی برای دستکاری و ویرایش قالب پیش فرض بدون نیاز به ورود به بخش مدریتی هاست و ... مثل ویرایش قالب وبلاگهایی مثل بلاگفا و.. هست؟ اگه باشه بسیاری از مشکلات جزیی و ظاهری رو میتونم خودم حل کنم.آخه خیلی ستمه بخاطر تغییرات بسیار جزیی درخواست قالب اختصاصی بدم.مخصوصا که فعلا در آمدی از فروشگاه ندارم :D

راستی هیچ راهی برای خرید بدون عضویت در سایت وجود نداره؟

ممنون از راهنماییهاتون

لینک به دیدگاه

8. خیر تا جایی که بنده اطلاع دارم ماژول رایگانی در این مورد وجود نداره. مگر این که بگردید یه ماژول خارجی پولی پیدا کنید

خرید بدون عضویت که معنی نداره! اما میشه تعداد فیلدها رو کم کرد (ماژولش در بازارچه موجوده)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...