رفتن به مطلب

مشكل استفاده زياد از CPU USAGE

sharno

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من يكي از مشكلاتي كه بر روي سايت با پرستا شاپ دارم بالا بودن استفاده از منابع پردازشي به عبارتي CPU USAGE هاست هست و شركت ارائه دهنده سرويس معتقد است دير لود شدن صفحه اصلي با توجه به بالا بودن ميزان CPU USAGE است آيا كسي در اين راستا تجربه دارد؟ ايا كسي مي تواند نظر كارشناسي در اين را ستا به بنده بدهد؟ سريع لود شدن سايت هايي كه با پرستا نوشته شده است با توجه به ماهيت فروشگاه بودن براي كاربر خيلي با ارزش است منتظر نظرات هستم

سايت www.BazarMazar.Com

presta 1.4.1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی مطرح میکنید آدرس سایت رو هم بنویسین ( این هزار بار )

مشکلی که مطرح میکنید نسخه پرستاشاپ رو هم ذکر کنید

بدون دیدن فروشگاه شما نمیشه نظر داد .

لینک به دیدگاه

مشکلی مطرح میکنید آدرس سایت رو هم بنویسین ( این هزار بار )

مشکلی که مطرح میکنید نسخه پرستاشاپ رو هم ذکر کنید

بدون دیدن فروشگاه شما نمیشه نظر داد .

البته من الان سرور هاست رو ارتقا دادم CPU USAGE رو تا ببينم مشكل حل مي شود يا نه / ولي اين راهكار خيلي پر هزينه اي است

بهمن جان شما كه كاملا به سايت و قالب سايت من اشنا هستيد

لینک به دیدگاه

شما هستین؟ خیلی وقته تو انجمن نبودین فکر کنم . سایتتون رو یادم اومد بازارمازار . خوب هستین؟

http://gtmetrix.com/reports/www.bazarmazar.com/LbKgGPpA

زمان لود سایت شما بسیار بالاست . همچنین حجم زیادی داره به توجه به گرافیکش . 1.66 برای صفحه اول خیلی زیاده که بهینه نبودن عکس های اسلایدر و عدم پشتیبانی هاست از gzip و عدم استفاده از بهینه سازی های موجود در پرستاشاپ فکر کنم باعث این لود طولانی شده . در صورت نیاز به بهینه سازی میتونید با آی دی من تماس بگیرین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...