رفتن به مطلب

نمایش کالا فقط برای اعضا

Rabinhood

پست های پیشنهاد شده

پیش فرض امکانش نیست غیر پیش فرض امکانش که حتما هست شاید با ماژول بشه این کار رو کرد ولی برای شخصی سازی حتما میشه اینکار رو کرد که یکم تغییر داد که چیزی که میخواید بشه اگه لازم دارید بهم اطلاع بدید از بیام خصوصی یا با بازراچه فرم تماس باما تماس بگیری با پشتیبانی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 year later...

دوست عزیر این امکان در پرستا هست و من الان مدت هاست ازش استفاده میکنم فقط مشکلی که هست اون کالاها دیگه تو گوگل ایندکس نمیشند و باید برای اون کالاها مشتری خاص داشته باشی .

اما دقت داشته باش که کالاهای مدنظرت را باید در یک شاخه خاص قرار بدی و پرستا این امکان را داره که در هنگام تعریف شاخه به اون بگی که کدوم گروه از مشتری ها دسترسی به این شاخه را دارند. در این حالت شما گروه های مشتریانتون را تعریف میکنید و به شاخه مدنظرتون هم فقط به همون گروه خاص از مشتریا سطح دسترسی میدید و در این حالت مشتری وقتی وارد حساب کاربری میشه در صورتی که اون مشتری در گروه مجاز شده قرار گزفته باشه میتونه اون شاخه و محصولاتش را مشاهده کنه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، اصطلاح جالبی هست، یاد یکی از رفیق های قدیمی افتادم که هر جا کارش گیر بود می گفت آقای عزیز....

آقا راه دیگه ای هم هست! صحبت مهرانجو رو درباره ایندکس نشدن جدی بگیرین، چون اندیکس نمی شه

و این ضعف پرستاشاپ نیست و برای تمام اسکریپتها وضع همینه

اگه فقط می خواین محصول رو به اعضا نشون بدین نیاز به درست کردن شاخه جدا نیست، ( البته اون هم یه راهه این هم که من می گم راه دیگری ست)

توی اطلاعات- وضعیت نمایش ، هیچ جا رو انتخاب کنین و توی url بومی ، آدرس رو بدین، اینطوری محصول فقط به افرادی که اون ادرس یو ار ال رو دارن نشون داده می شه!

مثال : اسم محصول : جنس

اسم شاخه : محصول

url بومی شما: اینجوری می شه mahsool/jens

که افراد این ادرس رو بزنن محصول رو می بینن: ursite.com/mahsool/jens

هر کس هم ندونه اونو نمی بینه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم بهنام جان من کجا کارم گیر بوده که این حرفو زدم؟؟؟؟!!!

بگزریم.

البته این راهی که بهنام گفت هم درسته ولی عنوان تاپیک هست نمایش کالا فقط برای اعضا روی همین حساب من اون راه را پیشنهاد دادم . روش شما برای موارد خاص کاربرد داره .

موفق باشی دوووووست عزیز

لینک به دیدگاه

مهرانجو نوشتم یاد یکی از دوستان افتادم که...، کلا تیکه کلام دوست عزیز و آقای عزیز منظور بود

راه شما و من دو تاست ولی منظور استارتر رو هر دو تامین می کنه، راه من به درد ادمین هایی می خوره که قصد فروش محصولات خاص دارن

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

من محصولات را در شاخه ای که فقط زدم مشتریان دسترسی داشته باشند گذاشتم ولی میخوام اون شاخه در لیست شاخه های بازدیدکنندگان نباشه من زدم شاخه را فقط گروه مشتریان ببینه ولی شاخه هنوز برای همه قابل رویت هست و فقط محصولات مخفی موندن از دید بازدید کنندگان و هم در محصولات جدید نشون میده در حالی که زدم فقط نمایش در شاخه چکار باید کرد

قالب هم الکترو مارکت هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...