رفتن به مطلب

گیر کردن نصب در مرحله پیکربندی پایگاه داده بدون هیچ خطایی !!!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من نسخه جدید را روی هاست ریختم و شروع کردم به نصب اما در مرحله پیکربندی پایگاه داده با اینکه پایگاه داده متصل میشه وقتی روی دکمه بعدی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته . نه خطایی نه پیغامی.... صفحه لود میشه و باز همین صفحه نشون داده میشه . عکس ضمیمه شد !!! مشکل چیه ؟؟

:huh: :huh:

http://up5.iranblog.com/images/k1i7v3f5uq5a87y4ir69.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل میتونه به دلیل سرعت پایین هاست

سرعت پایین اینترنت

سرعت پایین مرورگر

عدم پاسخگویی سایت پرستاشاپ (بعضی از قسمت‌ها از سایت اصلی دانلود میشن)

یا دلایل دیگه باشه

راه حلش هم تعویض هاست، استفاده از اینترنت پرسرعت، استفاده از یک مرورگر دیگه و یا آزمایش در زمان دیگه باشه.

لینک به دیدگاه

مشکل میتونه به دلیل سرعت پایین هاست

سرعت پایین اینترنت

سرعت پایین مرورگر

عدم پاسخگویی سایت پرستاشاپ (بعضی از قسمت‌ها از سایت اصلی دانلود میشن)

یا دلایل دیگه باشه

راه حلش هم تعویض هاست، استفاده از اینترنت پرسرعت، استفاده از یک مرورگر دیگه و یا آزمایش در زمان دیگه باشه.

از لحاظ سرعت اینترنت یا مرورگر هیچ مشکلی وجود نداره . چون سرعت مناسبه و با چند تا مرورگر هم امتحان کردم ! لازم به ذکره که فایل settings.inc.php هم ایجاد میشه با خصوصیات پایگاه داده ای که وارد کردم ... اما واقعا نمیدونم مشکل چیه ؟!!؟!؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام.وقتی روی لوکال کامپیوتر میخوام نصب کنم مشکلی نداره ولی وقتی روی هاست اصلی میخوام نصب کنم صفحه نصب که چند قسمتی یک قسمتی میشه. هاستی که استفاده میکنم گذروب هست.اگه فکر میکنید مشکل از هاست است لطفا هاست معرفی کنید ترجیا مجانی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل میتونه از هاست باشه . شما این راهی که من میگم امتحان کن شاید درست شد. تو مرحله نصب حالت پایه رو انتخاب کن . بعدش میتونی خودت ماژولها رو به راحتی نصبشون کنی .اینجوری شاید مشکلت حل بشه . اگه نشد مرورگرت رو عوض کن و دوباره امتحان کن . اگه باز هم نشد از هاست gigfa استفاده کن که رایگانه http://gigfa.com/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...