رفتن به مطلب

نمایش محصولات جدید، محصولات محبوب و پربازدید در صفحه اول سایت

mehran2020

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز خسته نباشید.

من جدیدا به جمع پرستاشاپی های عزیز پیوستم و فروشگاهم رو هم دیروز راه انداختم. تقریبا همه کارهاش انجام شده و همه چی درسته الا یه چیز!

می خوام به ترتیب محصولات پربازدید و پرفروش و محصولات جدید در صفحه اصلی سایت دیده بشن! چطوری این کارو بکنم؟

با تشکر و احترام

آدرس سایت: Shop.EnglishPro.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکار باید هزینه کنید ، مثلا در قالب جدید سبز و خاکستری 2 : محصولات پیشنهادی ، محصولات پرفروش ، محصولات تخفیف دار و محصولات جدید و غیره در وسط صفحه اصلی طراحی شده اند .

اینکار فقط از طریق تغییر ماژول های پیشفرض پرستاشاپ و شخصی سازی اون ها امکان پذیره

در صورت تمایل از طریق بازارچه و تماس با ما پیام بذارین یکی از مدیران رسیدگی میکنند و براتون مینویسند.

لینک به دیدگاه

برای اینکار باید هزینه کنید ، مثلا در قالب جدید سبز و خاکستری 2 : محصولات پیشنهادی ، محصولات پرفروش ، محصولات تخفیف دار و محصولات جدید و غیره در وسط صفحه اصلی طراحی شده اند .

اینکار فقط از طریق تغییر ماژول های پیشفرض پرستاشاپ و شخصی سازی اون ها امکان پذیره

در صورت تمایل از طریق بازارچه و تماس با ما پیام بذارین یکی از مدیران رسیدگی میکنند و براتون مینویسند.

ممنون بهمن خان. من الان ماژول محصولات پر فروش و محصولات برتر رو تو صفحه اصلی گذاشتم ولی اگه به این آدرس Shop.EnglishPro.ir بری می بینی که ماژول محصولات پرفروش به صورت ناجوری تو صفحه نشون داده میشه. اینو چه جوری باید درستش کنم؟ و اینکه چه موقع محصولات تو بخش محصولات برتر قرار می گیرند؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با استایل ( CSS ) شکل سایت عوض میشه ، اگه استایل نویسی بلدین که احتمالا بلد نیستین میتونید خودتون بنویسید و شخصی سازی کنید ، اگه بلد نیستید که هیچ .

لینک به دیدگاه

با استایل ( CSS ) شکل سایت عوض میشه ، اگه استایل نویسی بلدین که احتمالا بلد نیستین میتونید خودتون بنویسید و شخصی سازی کنید ، اگه بلد نیستید که هیچ .

میشه خواهش کنم این کارا رو برا من انجام بدین؟ هزینشو میدم. فقط اگه میشه تو صفحه سفارشات هم دو تا آدرس رو که نشون می ده یکی آدرس تحویل و یکی آدرس صورت حساب. یکی از این آدرس ها میره خارج از کادر. میشه اینارو درست کنین؟ ممنون میشم

لینک به دیدگاه

ارسال پست در مورد تغییرات و انجام این جور موارد در انجمن انجام ندین ، همیشه اینگونه موارد رو از طریق بازارچه پیگیری کنید . اونجا زودتر به نتیجه می رسید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...