رفتن به مطلب

پرستا آیا پرمصرفه

mokarx

پست های پیشنهاد شده

من نزدیک به 100 محصول اضافه کردم و پوشه ایمیج در هاست نزدیک به 120 مگابایت از فضا را مصرف کرده

چرا باید اینطور باشه

از طرفی همیشه یه مقدار از فضای هاست 200 مگی من توسط پوشه کش خود پرستا و پوشه کش قالب دیفالت مصرف میشه

و من هر روز مجبورم دستی اینها را خالی کنم

به نظرتان پر مصرف نمیاد

راه حلی هست

یا باید فضای هاستو ارتقا بدم دوباره با این گرونی

هنوز خیلی از محصولاتم مونده

http://lenv.uphero.com/img/34e1ddbb4d32.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هاست زیر 500 مگ حتی برای سایت هایی با محصولات کم برای استفاده از پرستا شاپ به هیچ وجه مناسب نیست!

اول از همه هاستتون رو ارتقا بدید. دوما کش رو خاموش کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پرستا پر مصرف نیست ، یعنی ربطی به فضا نداره . وقتی محصولی وارد میکنید از اون محصول 5 تا 8 عکس با اندازه های مختلف پرستاشاپ میسازه . یعنی در واقع اگه برای هر محصول سه تا عکس وارد کرده این ضربدر 8 کنید میشه 24 عکس برای هر محصول - اونم ضربدر تعداد محصولاتتون کنید ( 100 تا ) میشه 2400 تا عکس !!

یعنی تا حالا بالای 2000 تا عکس تو هاستتون ایجاد شده .

پرستاشاپ برای صفحه اول یک نوع عکس میسازه ، برای صفحه محصول یک سایز دیگه و غیره ...

در صورتی که حجم هاستتون کمه میتونید تو همه صفحات سایتتون یک یا دو سایز عکس فقط داشته باشین و فضای کمی اشغال بشه . اما توصیه میشه هاستتون رو ارتقا بدین . 200 مگ فضا برای 100 محصول فوقش کافیه . بیشتر از اون جواب نمیده . 200 مگ در این دوره زمونه که فضاهای ترابایتی مطرحه به چشم نمیاد اصلا . اونم برای پرستاشاپ

ضمن اینکه شما نباید دستی فایلهای موجود تو پوشه کش قالب رو خالی کنید ، اون فایلها فوقش تا 10 مگ افزایش پیدا میکنه و بعد دیگه همون حجم میمونه . فلسفه ایجاد اون فایلها برای افزایش سرعت سایتتون هست ، پاک میکنید دیگه برای چی کش رو فعال کرده اید پس ؟!

مهم ترین مسئله اینه که شما هیچ موقع نباید سیستم کش دیسک رو فعال کنید ( منظور تو صفحه کارایی ها ، پایین صفحه هستش ) اون بخش باید غیرفعال باشه . اون بخش رو غیرفعال کنید تا پوشه کش اصلی پرستاشاپ پر نشه و همیشه خالی بمونه .

با این 200 مگ هم میشه با اعمال تنظیماتی نیاز به خرید یا ارتقا سایتتون رو از میون برداشت ، اگه خودتون بلد نیستید با توجه به این که توضیح دادنش هم کلی وقت وزمان میبره و اشتباه تنظیم کنید باعث اختلال در عملکرد فروشگاهتون میشه ، توصیه میکنم از بازارچه یا پیام خصوصی ارتباط برقرار کنید تا تنظیماتی اعمال کنیم براتون که نیاز نداشته باشین هاستتون رو ارتقا بدین و با همین هاست تا بالای 500 محصول هم بتونید وارد کنید .

لینک به دیدگاه

پرستا پر مصرف نیست ، یعنی ربطی به فضا نداره . وقتی محصولی وارد میکنید از اون محصول 5 تا 8 عکس با اندازه های مختلف پرستاشاپ میسازه . یعنی در واقع اگه برای هر محصول سه تا عکس وارد کرده این ضربدر 8 کنید میشه 24 عکس برای هر محصول - اونم ضربدر تعداد محصولاتتون کنید ( 100 تا ) میشه 2400 تا عکس !!

یعنی تا حالا بالای 2000 تا عکس تو هاستتون ایجاد شده .

پرستاشاپ برای صفحه اول یک نوع عکس میسازه ، برای صفحه محصول یک سایز دیگه و غیره ...

در صورتی که حجم هاستتون کمه میتونید تو همه صفحات سایتتون یک یا دو سایز عکس فقط داشته باشین و فضای کمی اشغال بشه . اما توصیه میشه هاستتون رو ارتقا بدین . 200 مگ فضا برای 100 محصول فوقش کافیه . بیشتر از اون جواب نمیده . 200 مگ در این دوره زمونه که فضاهای ترابایتی مطرحه به چشم نمیاد اصلا . اونم برای پرستاشاپ

ضمن اینکه شما نباید دستی فایلهای موجود تو پوشه کش قالب رو خالی کنید ، اون فایلها فوقش تا 10 مگ افزایش پیدا میکنه و بعد دیگه همون حجم میمونه . فلسفه ایجاد اون فایلها برای افزایش سرعت سایتتون هست ، پاک میکنید دیگه برای چی کش رو فعال کرده اید پس ؟!

مهم ترین مسئله اینه که شما هیچ موقع نباید سیستم کش دیسک رو فعال کنید ( منظور تو صفحه کارایی ها ، پایین صفحه هستش ) اون بخش باید غیرفعال باشه . اون بخش رو غیرفعال کنید تا پوشه کش اصلی پرستاشاپ پر نشه و همیشه خالی بمونه .

با این 200 مگ هم میشه با اعمال تنظیماتی نیاز به خرید یا ارتقا سایتتون رو از میون برداشت ، اگه خودتون بلد نیستید با توجه به این که توضیح دادنش هم کلی وقت وزمان میبره و اشتباه تنظیم کنید باعث اختلال در عملکرد فروشگاهتون میشه ، توصیه میکنم از بازارچه یا پیام خصوصی ارتباط برقرار کنید تا تنظیماتی اعمال کنیم براتون که نیاز نداشته باشین هاستتون رو ارتقا بدین و با همین هاست تا بالای 500 محصول هم بتونید وارد کنید .

سیستم کش دیسک غیر فعاله

اولش فعال بود کلی فضا مصرف کرده بود

ای کاش یه سر نخی میدادی

به نظرم باید در بخش مدیریت تصاویر سایز عکسها را کوچیک کنم یا باهم یه طوری ادغام کنم که یک عکس با یک سایز برای چند حالت بکار گرفته بشه

و بند انگشتی ها را دوباره ایجاد کنم

لینک به دیدگاه

سر نخ اینکه باید تو فایلهای قالب هم تغییراتی داده بشه و چون خودتون نمیتونید واسه همین سر نخ ندادم . ( چون باید تی پی ال ها تغییر کنند )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...