رفتن به مطلب

انتقال مطالب و پست های سایت بر روی ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

دوستان من به مشکلی برخورد کرده ام . فروشگاه پرستاشاپ جدیدم را که قبلاً تست کرده بودم و با موفقیت از پوشه ای به پوشه دیگر بدون هیچ مشکلی انتقال داده بودم الان که تکمیل شده پس از انتقال از پوشه به روت هاست به مشکل اساسی برخورده و اصلاً نه بخش مدیریت باز میشه نه بخش کاربریش. لطفاً راهنمایی کنید

آدرس فروشگاه:

http://www.cdpars.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من به مشکلی برخورد کرده ام . فروشگاه پرستاشاپ جدیدم را که قبلاً تست کرده بودم و با موفقیت از پوشه ای به پوشه دیگر بدون هیچ مشکلی انتقال داده بودم الان که تکمیل شده پس از انتقال از پوشه به روت هاست به مشکل اساسی برخورده و اصلاً نه بخش مدیریت باز میشه نه بخش کاربریش. لطفاً راهنمایی کنید

آدرس فروشگاه:

http://www.cdpars.ir

یه احتمال هست که دسترسی هایی که به فولدرهای سرورت دادی بیش از حد سخت گیرانه است و فروشگاهت لود نمیشه / این مورد را چک کن اگر اوکی نشد بریم سراغ احتمالات دیگر
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من مشکلت از دیتابیس حل میشه

اسم جدول رو تو 1.4 یادم نیست

ولی یه جدول هست که توش مسیرهای سابدومین و ... تنظیم شده

بگردی پیداش میکنی

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان عزیزی که راهنمایی کردند . من دوباره فایلها را آپلود کردم صفحه مدیریت نمایان شد اما هر چقدر که نام کاربری و پسورد را زدم وارد بخش مدیریت نشد در دیتا بیس بخش employee بخش پسورد را پیدا کردم اما فکرمی کنم در فرمت MD HASH5 است و نمی دانم چه طور باید پسورد را تغییر دهم

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد . نیازی به تغییر پسورد نبوده اصلاً در فایل setting.inc.php و در سطر اول

define('__PS_BASE_URI__', '/presta/');

که به شکل فوق بود را به شرح ذیل اصلاح کردم

define('__PS_BASE_URI__', '/');

و مشکل حل شد .

از همه عزیزان متشکرم

www.cdpars.ir

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

باسلام

اساتید محترم پرستا و عرض خسته نباشید....

آقا من از ساب استفاده کردم ولی مشکلی که هست اینه که حتما باید از آدرس seryal-shop.ir وارد پنل خودم بشم بدبختانه این آدرس فیل شده!!!!

حالا وقتی با آدرس 01.seryal-shop.ir وارد میشم یوزر پس میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته!!!!نه اروری نه هیچیه دیگه!!!

یک اتفاق جالب که شانسی افتاده این هست که وقتی من با آدرس seryal-shop.ir وارد سایت میشم به طور خودکار آدرس seryal-shop.ir01. باز میشه انگار اصلا فیل نشده!!!!!!!!!!

میخوام بدونم چرا این طور شده تا بتونم ادامه بدم!

ممنون

لینک به دیدگاه

نمیشه

انگار وقتی ورود میزنم رفرش میشه و وارد نمیشه!!!

http://01.seryal-shop.ir/admin521/login.php?redirect=index.php

این آدرسو میاره و رفرش میشه!!!

آیا سوال دوم من پاسخی نداره؟

لینک به دیدگاه

پس با یه مرورگر دیگه تست کنید چون من مشکلی نمیبینم ، فقط میزنه رمز عبور نادرست است که معلومه درست کار میکنه . سوال دومتون هم بنده تخصصی ندارم در بارش

لینک به دیدگاه

استاد درست شد با مرور گر دیگر...IE

من از Water Fox استفاده میکنم....همون موزیلاست...

آیا راهی نداره بتونم با همین بازش کنم؟

ممکنه به غیراز کش به مورد دیگری مربوط باشه؟

لینک به دیدگاه

با فایرفاکس مشکلی نداره ، واترفاکس رو امتحان نکردم تا حالا ، یک توصیه ای هم دارم ، هیچ گاه از مرورگرهای متفرقه که از سورس مرورگر اصلی ساخته میشن استفاده نکنید ، درسته شاید برای کارهای خاصی شخصی سازی میشن و بیشتر به کارتون بیاد اما هیچ چیز اورجینالش نمیشه . همه اینایی هم که مینویسن مثلا از نظر امنیت بهتره و سرعتش بهینه تر شده و از این قبیل همش چرته و برای تبلیغات و جلب کاربر هستش .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...