رفتن به مطلب

انتقال مطالب و پست های سایت بر روی ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید مرسی از اینکه به سوالات و مشکلات ما پاسخ می دید من یه سوالی داشتم می خواستم ببینم تمام پست ها و مطالبی که تو فروشگاه خودم تو صفحه اصلی زدم بخوام همه اینا رو به ساب دامین ببرم باید چیکار کنم که هیچ مشکلی نیاد و اروری نده چون قبلا تو ورژن های قبلی کرده بودم ولی نمی شد من می خواستم بپرسم که چیکار کنم که بدون هیچ مشکل و اروری بتونم تمام پست ها و مطالبم رو از صفحه اصلی پاک کنم و به ساب دامین سایتم بیارم ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تمامي نسخه ها چه 1.3 و ... مي تونيد در مديريت هاستينگتون مثلا cpanel

sub domain بسازيد و بعد از ساخت sub domain در قسمت direction لينك صفحه اي كه در فروشگاه ساختيد رو مي ديد

لینک به دیدگاه

مرسی ولی نمی خوام اینجوری کنم می خوام کل سایتم رو ببرم به ساب دامین الان سایت من www.garfilm.com هستش می خوام تمام پست ها و مطالبی که زدم رو ببرم به www.1.garfilm.com و به جای صفحه اصلی سایتم یه index بسازم که ورود به سایت باشه که وقتی زدی بره به www.1.garfilm.com و همه پست هایی که الان زدم تو ساب دامینم بیاد

لینک به دیدگاه

سلام به همه اونایی که در این انجمن زحمت می کشن اقا دستتون درد نکنه فقط این اوردن فروشگاه به ساب دامین سایت چی شد ؟ می شه این کارو انجام داد و از صفحه اصلی پست ها رو برداشت و به ساب دامین اورد و صفحه اصلی رو یه چیز دیگه ساخت ایا می شه این کارو بکنیم و پست هامون ارور نده ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما نیاز به انتقال مطالب ندارید! مگه میشه هرچند وقت یک بار کل مطالب رو منتقل کرد؟ شما باید از simple dns editor یک cname تعریف کنید.

name: www.1.garfilm.com

cname: www.garfilm.com

این روش جواب میده و ما خودمون با feeds.presta-shop.ir روی یک سایت چیل تر شده dns تعریف کردیم.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

اقا سلام خسته نباشین خواستم بپرسم که این simple dns editor کجاست که اینکارارو انجام بدم چون سایتم یعنی www.garfilm.com ش ی ل ت ر شد واسه همین حتما باید ببرم به ساب دامین واسه همین اگه میشه این قسمت رو simple dns editor توضیح بدین که کجای پانل هاستم هستش که از اونجا درستش کنم و سایتم رو به ساب دامین ببرم که از ش ی ل ت ر شدن برای مدتی در بیام اگه میشه کمکم کنین ممنون میشم دستتون درد نکنه .

لینک به دیدگاه

متأسفانه من با این پنل زیاد کار نکردم. برداشت خودم رو از جستجوهام میگم اگر تونستید انجام بدید که چه خوب و اگر کس دیگه ای بهتر توضیح نداد میتونید یک یوزر با دسترسی به بخش‌های دامین بسازید و برام پ.خ کنید تا وارد هاستتون بشم وسعی کنم واستون تنظیم کنم و توضیحات کامل بدم.

شما به بخش Domain Pointers برید و یک ساب دامین جدید اضافه کنید و باید رکوردتون از نوع cname باشه. چون من ندیدم نمیتونم درست توضیح بدم. شرمنده.

لینک به دیدگاه

آقا هیچ وقت یوزر نیم و پسوردت رو تو فروم نزار . میان سایتت رو هک میکنند اونوقت میگید تقصیر انجمنه . باید یوزرو پسوردت رو پیام خصوصی بزنی

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

دوستان بزرگوار سلام

بنده سایتمwww.photoshayan.ir هست که درآن فروشگاه اینترنتی دایر کردم .اماجدیدا میخواهم این سایت را به سایت اطلاع رسانی و دانلودرایگان تبدیل کرده و فروشگاه را با تما م محصولات به شاخه جدیدی مانند www.photoshayan.ir/shop ببرم

لطفا راهنمایی کنید قدم به قدم باید چه کارانجام بدهم تا روت سایتم خالی شود و مشتری باآدرس زیر شاخه جدید بتواند به فروشگاهم دسترسی پیدا کند؟ و خودم دوباره بتوانم سایت جدیدی در روت یعنی www.photoshayan.ir ایجاد نمایم؟

در ضمن هاستم پلن ایک یک حرفه ای سی پنل میباشد

با سپاس

لینک به دیدگاه

خیلی ساده دوست من

ابتدا یک پوشه ایجاد کنید تو روت اصلی

کل فایل های فروشگاه رو منتقل کنید به اون پوشه

وارد مدیریت بشین ( توجه کنید که برای ورود به مدیریت آدرس جدید رو باید بزنید )

برین به قسمت ابزارها/سئو و آدرس ها و در این صفحه آدرس جدید فروشگاهتون رو وارد کنید مثلا : wwww.bahman.com/shop

بعد برین به قسمت ابزارها/ مولد ها روی ایجاد دوباره کلیک کنید

کش مرورگرتون رو از تنظیمات پاک کنید

تمام

لینک به دیدگاه

آیا دقیقاً برعکس این مطلب هم به همین روش امکان پذیر است ؟ یعنی من در حین اینکه فروشگاهم برپاست در یک پوشه جدید در هاستم پرستاشاپ را نصب کنم و بعد از راه اندازی کامل و افزودت تمام محصولاتم بیام اسکریپت قبلی ( open cart ) را جابجا و در یک پوشه ای بریزم تا بصورت بایگانی بماند و اسکریپت جدید را به root منتقل کنم و با تغییرات فوق با دامین اصلی وارد فروشگاه جدید بشم . آیا در بخش کاربری سایت هیچ مشکلی به وجود نمیاد ؟ در هنگام خرید و یا مشاهده محصولات و غیره ؟

لینک به دیدگاه

برای گوگل هم کافیه برید و در تنظیمات وبمسترتون آدرس جدید رو بهش بدید. اینطوری تاثیر منفی روی رتبتون در نتایج جستجو نخواهد داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی نداره. میتونید پرستا شاپ رو روی یک پوشه دیگه نصب کنید و تا زمانی که کامل نشده به روت منتقل نکنید.

بعد از تکمیل فروشگاه رو به روت منتقل کنید.

لینک به دیدگاه

اساتید

تمام راهها رو رفتم راه به ترکستان هست نه توانستم درروت بروز رسانی کنم ونه توانستم در روت یک پرستای جدید نصب کنم ونه توانستم در پوشه دیگر پرستا نصب کنم پیغام داد:

اکنون پایگاه داده ی دیگری از پرستا شاپ موجود است انرا حذف و یا پیشوند را عوض نمایید

سوما با انتقال روت به پوشه دیگر فونت مدیریت به اندازه کله ادم میشود و سازمان سایت بهم میریزد ترجیح دادم سایت دیگری در ریشه دیگری با سیستم ورد پرس نصب کنم

نکته جالبتر اینکه وقتی محتویات روت را به آن پوشه منتقل کردم دوباره نتوانستم به روت بیاورم حتی دلیت هم میکردم بایک رفرش دوباره می امدند سی هزار تومان دام و بکاپ را برگرداندم

فبهی نستعین ;)

اینست عاقبت ماجرا جویان

لینک به دیدگاه

دوست من شما نصف 30 هزار تومان میدادید براتون یک انتقال بدون دردسر و تمیز انجام میدادن.

عدم دقت شما در انتقال سایت به خود شما مربوط هست و نه پرستا شاپ و یا این انجمن.

انتقال روند ساده ای داره و بارها و بارها و بارها بنده و دوستان توضیح دادیم.

شما هم از قدرت وردپرس لذت ببرید!

1. انتقال پوشه ها

2. وارد شدن به بخش مدیریت (به هم ریختگی بخش مدیریت در این حالت طبیعی است!)

3. تغییر آدرس از بخش تنظیمات > سئو و url

4. به روز رسانی htaccess

5. به روز رسانی تصاویر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سی هزار تومان دام و بکاپ را برگرداندم
محض اطلاع شما عزيز فقط بگم كه بازگردادن بك آپ وظيفه يك هاست تلقي ميشه و در قبالش پولي نبايد دريافت گردد و محض اطلاع گفتم خدمتتون
لینک به دیدگاه

اشکالی نداره . زندگی پر است از تلاش هایی که به ثمر می رسند و تلاش هایی که با شکست مواجه می شوند . یک مورچه می بینی 100 بار تلاش می کنه تا یک دانه گندم را از دیواری بالا ببره اما هرگز ناامید نمیشه و دست نمی کشه اونقدر تلاش می کنه تا به نتیجه برسه و خدا هم کمکش میکنه .

الان وقتشه که بشینی فکر کنی ببینی چرا نمی تونی در روت یک پرستا نصب کنی و در پوشه جدید چرا نمی تونی نصب کنی . چند تا راهکار برای خودت پیدا کن ببین اگر مشکل از دیتا بیس هست پاکش کن و از نو بسازش از فایلها و از دیتابیستان همیشه بکاپ بگیرید و در کامپیوترتان ذخیره کنید تا در صورت بروز مشکل آنرا برگردانید مثل آب خوردن و اگر مشکل از هاستت است ماشاا... این همه هاست رایگان در اینترنت پره با امکانات مختلف و قابلیتهایی که هر کدام برای خود دارند و شما با توجه به نیازتان میتوانید چند هاست رایگان بگیرید و بر روی آنها تست کنید و متحمل ضرر و زیان نشوید .

بشینید فکر کنید ببینید چرا با انتقال فایلها از روت به پوشه فونت مدیریت به اندازه کله آدم میشود و چند پوشه دیگر با نام های مختلف در هاستتان ایجاد کنید به روش های مختلف و با استفاده از نرم افزارهای ftp مختلف و حتی با استفاده از آپلود کننده خود هاست این مسئله را چندین بار تست کنید اصلاً شاید مشکل از اجازه دسترسی پوشه ها یا فایل ها است باید تست کنید و ضمناً در صورتی که فایلها را از روت هاست حذف کردید و نشدند می توانستید از فایل منیجر دیگری در هاستتان استفاده کنید به احتمال زیاد آن فایل منیجری که استفاده کرده اید مشکل داشته . بعد از تلاش های خودت اگر به مشکلی برخوردی که هیچ یک از راهکارهایت به نتیجه نرسید می توانی اینجا مشکلاتت را بیان کنی تا استادان این انجمن کمکت کنند من در تمام انجمن های مربوط به اسکریپت های فروشگاه سازها عضو هستم و به جرات می تونم بگم هیچ انجمنی پشتیبانی نظیر پرستاشاپ نداره . اینهمه مدیر زحمتکش باتجربه و دوست داشتنی که برای پرستاشاپ و کاربرانشان در حال تلاشند و اینهمه کاربر که عاشق پرستاشاپ هستند و میخواهند بهتر از این باشه. من هم پرستاشاپی هستم و دوست دارم سایتم را با پرستاشاپ بالا بیارم حتی اگر راهش تا افغانستان هم بره بر نمی گردم و حتی اگر لازم باشه سایتم را کلاً پاک خواهم کرد و دوباره از صفر شروع خواهم کرد چون پرستاشاپ 1.4 با امکانات و ماژول ها و قالبهایی که دارد برای من چیزی است که نمی توانم بسادگی از آن بگذرم . هر وقت از تلاشی که می کنی خسته شدی به بزرگی هدف و نتیجه ای بیاندیش که برای رسیدن به آن در تلاشی.

----------------------------------------------------------------------------

آرام باش، توکل کن، تفکر کن و آستین ها را بالا بزن؛ آن گاه دستان خداوند را میبینی که زودتر از تو دست به کار شده اند. (حضرت علی(ع)

لینک به دیدگاه

دوستان بزرگوار

بنابر فرمایشات شما بنده همین کارها را دوباره در یک هاست رایگان تست کردم

کلا اوکی شد

ببینید من 150000 دادم برای یک هاست بقول خودشان حرفه ای ده روز هم نمیشه آیا میتونم پولمو پس بگیرم؟

حاضرم 50 تومن به اونها بدم

در ضمن سی هزار تومنو گرفتم چون نوشته های شما رو نشون دادم و اونها ای نماد داشتند مجبور شدند برگردونن

درووود بر همه شما

لینک به دیدگاه

خوشحالم که مشکلتون حل شد

در مورد پس گرفتن پولتون باید از اونا بپرسید و اگه شرایطی برای بازگشت پول قائل شده باشند و شما اون شرایط رو داشته باشید، باید پول شما رو پس بدهند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...