رفتن به مطلب

پیاده سازی یک ماژول ساده

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان و اساتید محترم

من برای یادگیری خودم شروع به نوشتن یک ماژول ساده کردم که می خواهم در نهایت به یک ماژولی برسم که بتوانم کد html ی را در قسمت مدیریت وارد کنم و به کاربر در نقاط مختلف مثلا ستون راست (که در واقع چپ است) نشان بدهم و تا حالا به این مرحله رسیدم که کد را در زیر می بینید و فایل را هم پیوست کردم .

من نمی توانم ماژول خودم را به درستی حذف کنم و جدول مربوط به ماژول حذف نمی شه

و دیگر اینکه من در اول ورژن پرستاشاپ رو چک می کنم که همیشه false میشه و از برنامه خارج میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

// if(!defined(_PS_VERSION_))// exit;
class MyModule extends Module{	public function __construct()	{	 $this->name = 'mymodule';	 $this->tab = 'Test';	 $this->version = 1.0;	 $this->author = 'Tiny Byte'; $this->need_instance = 0;	 parent::__construct();	 $this->displayName = $this->l('My Module');	 $this->description = $this->l('This Module is brought to you by TinyByte Team!');	 }	 public function install()	{	 if(parent::install() == false OR !$this->registerHook('leftColumn') OR !$this->registerHook('displayHome') )	 return false;	 $sql = 'CREATE TABLE IF NOT EXISTS ' . _DB_PREFIX_ . 'myModule	 (id INT NOT NULL AUTO_INCREMENT	 ,content TEXT	 ,PRIMARY KEY(id))	 ENGINE = ' . _MYSQL_ENGINE_ . ' DEFAULT CHARSET = UTF8 ;';	 $result = (bool)Db::getInstance()->execute($sql);	 if($result)	 {	 $DefaultValue = 'Hello Crazy people
';	 $sql = 'INSERT INTO ' . _DB_PREFIX_ . 'myModule VALUES(NULL,"' . $DefaultValue . '") ';	 $result = Db::getInstance()->execute($sql);	 }	 return true;	}	 public function hookLeftColumn($params)	{	 global $smarty;	 return $this->display(__FILE__, 'mymodule.tpl');	}	 public function hookRightColumn($params)	{ return $this->hookLeftColumn($params);	}	 public function hookDisplayHome($params)	{	 return $this->hookLeftColumn($params);	}	 public function uninstall()	{ if(parent::uninstall())	 {	 $sql = 'DROP TABLE IF EXISTS ' . _DB_PREFIX_ . 'myModule ';	 }	 return false;	}	}
?>

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سورس خیلی خوبی بود ممنون

در این ماژول برای ذخیره اطلاعات، اول Configuration::updateValue('htmlbox_body', 'enter the code here') تنظیمات برای ماژول ایجاد می کند و بعد در همینجا ذخیره می کند.من می خواهم در یک جدول ذخیره کنم ولی بعد از حذف جدول من حذف نمی شود

public function uninstall()	{		if(parent::uninstall())		{			$sql = 'DROP TABLE IF EXISTS ' . _DB_PREFIX_ . 'myModule ';			$result = Db::getInstance()->execute($sql);		}		return false;	}

نظرتون راجع به تابع حذف چیه؟

وای خودم فهمیدم ...

یک return true; کم گذاشته بودم...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...