رفتن به مطلب

مشکل ماژول نماد اعتماد الکترونیکی نسخه 1.5

tama

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده نماد الکترونیکی رو دریافت کردم که فایل htmlرو تو روت سرور آپلود کردم و کد داده شده را در هر قسمتی که طبق توضیحاتی که در پستهای دیگه این سایت توضیح داده شده قرار دادم ولی بازهم قابل قبول آنها نیست و میگن کدی پیدا نشده

لطفا دقیقا راهنمایی کنید که چگونه کد داده شده را در ستون سمت راست قرار بدم

تمام راههایی که در سایت آمده رو امتحان کردم ولی بازهم نشد

از ماژول تبلیغات در همه جای سایت هم استفاده کردم نشد

در header.tpl و فایلهای دیگه هم گذاشتم ولی نشد

خود ماژول نماد اعتماد الکترونیکی را هم نصب و فعال کردم ولی بازهم نشد

کلا کلافه شدم

لطف کنید دقیقا توضیح دهید

قالب سایت من پیشفرض نسخه 1.5 هست و هیچ گونه دستکاری هم نشده

آدرس سایت من

www.tamasoft.ir

متشکرم فقط سریع بجوابید با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم از ماژول نماد اعتماد الکترونیکی که به صورت رایگان در بازارچه قرار داده شده استفاده کنید

موفق باشید

مرسی از جوابتون -- عرض کردم که استفاده کردم ولی ظاهرا مشکل داره و از جانب مرکز enamad قابل قبول نیست

لینک به دیدگاه

دوست خوبم حتما بعد از نصب ماژول اون رو پیکربندی نکردین. اون رو پیکربندی کنید و بعد هم از قسمت ماژول ها -> جایگاه ها ماژول رو در ستون چپ/راست به بالای بقیه ماژول های همون ستون انتقال بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم حتما بعد از نصب ماژول اون رو پیکربندی نکردین. اون رو پیکربندی کنید و بعد هم از قسمت ماژول ها -> جایگاه ها ماژول رو در ستون چپ/راست به بالای بقیه ماژول های همون ستون انتقال بدید

موفق باشید

با تشکر از توجهتون به مشکل بنده ؛ من ماژول رو نصب و پیکربندی کردم و در قسمت پیکر بندی سمت راست را انتخاب نمودم ولی در قسمت جایگیریها ماژول نمایش داده نمیشه (نه در قسمت ویرایش زنده و نه در قسمت جایگاهها از منوی ماژول ها)

لینک به دیدگاه

ماژول رو بررسی کردم در نسخه 1.4.9 و 1.5.2 به خوبی و بدون مشکل کار میکنه و هم در جایگیری ها و هم در ویرایش زنده نمایش داده میشه

توجه کنید که تا زمان تایید نشدن توسط سازمان هیچ نمادی داخل فروشگاه شما نمایش داده نمیشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...