رفتن به مطلب

مشکل زبان فارسی در بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

شما بسته‌ی موجود در سایت ما رو نصب کردید؟

اگر بله در بالای صفحه (زیر نام فروشگاه) نام خودتون رو می‌بینید. کنارش روی my preferences کلیک کنید و زبان رو تغییر بدید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

احتمالا زبان فارسی غیرفعال شده . کافیه به قسمت مدیریت/ابزارها/زبان ها برید و روی ویرایش زبان فارسی کلیک کنید و فعالش کنید .بعدش برید به قسمت کارمندان و روی ویرایش اسم خودتون کلیک کنید و اونجا زبان رو فارسی انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با عرض سلام

من پرستا 1.5.4.1 رو بر روی دایرکت ادمین نصب کردم و در هنگام نصب ایراد از عکس های در.ن برنامه را گرفت که بعد از ادامه برنامه به صورت اتوماتیک کامل از اول نصب میشه و درست کار میکه

اما مشکل اینجاست که در قسمت مدیریت به جز نوار بالا که گزینه ها در آن نوشته شده همه سایت انگلیسی و فارسی نیست من قبل از شروع فارسی رو انتخاب کردن و قبلان روی سی پنل 100 بار نصب کردم و هم فارسی بود کامل هم تو نصب ارور نداد

لطفا راهنمایی کنید با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

من بیش از 100 بار فارسی نصب کردم متمئنم که فترسی رو تیک زدم با پشتیبان هاست تماس گرفتم و یه هاست دیگه به من داد که نسخه پی اچ پی 5.3 به با لا بود و مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...