رفتن به مطلب

مشکل با قالب دارچینا 1.5 (تجاری)

m-r-r

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب رو خریدم و نصب کردم. اما یه سری ایرادهای جزئی دارم باهاش، کمک میکنید بهم ؟

فروشگاه من : http://shop.persiansmart.com/index.php

با مقایسه با نسخه دمو (http://myprestashop.ir/demos/darchina2/index.php) اختلاف ها و مشکلات مشهود هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 77
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

مشکل قسمت های زیادی از فروشگاه حل شد.

بعضی از ماژول ها اضافی بودن که غیرفعال/حذف کردم.

جایگاه ها رو هم که چک کردم بعضی ها بالا و پایین بودن که مرتب کردم.

حالا میخوام به نوار کناری بخش شاخه ها رو اضافه کنم و زیر هر محصول، دکمه افزودن به سبد رو داشته باشم.

چطوریه اینکار ؟

لینک به دیدگاه

1 - کامپایل اجباری روشن بشه

2 - کش خاموش بشه

3 - ماژولهای بیمه ، واحد پول ، شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس از فوتر حذف بشن .

4 - از بخش جایگاه ها قسمت header of pages دنبال ماژول homefeatured بگردین و از اون هوک پاکش کنید .

5 - به بخش جایگاه ها برین و روی نشاندن یک ماژول کلیک کنید و ماژول شاخه ها رو به right_coulmn هوک کنید .

6 - برین به صفحه اول سایتتون و رفرش کنید ( ctrl+f5 )

7 - کش روشن بشه و کامپایل اجباری خاموش

یا به جای همه اینکارها فایل زیپ قالب رو با استفاده از ماژول import/export theme خود پرستاشاپ ایمپورت کنید و تنظیمات اتوماتیک براتون اعمال میشه ( البته در برخی هاست ها این ماژول به خوبی کار نمیکنه و خطا میده موقع ایمپورت که در این صورت از روش های دستی بالا استفاده کنید )

انجام اینکار ها قالبتون رو مثل دمو میکنه . بازم نتونستین میتونید از بازارچه هزینه نصب قالب رو پرداخت کنید براتون نصب بشه که البته سادست و فکر نمیکنم مشکلی براتون پیش بیاد و خودتون میتونید این کارها رو انجام بدین .

با تشکر

لینک به دیدگاه

ممنونم بهمن عزیز.

فقط یه ایراد باقی مونده، تو سبد خرید قسمتی که فاکتور رو نشون میده، جمع کل از جدول زده بیرون، راهی داره بشه جمع ترش کرد ؟ البته من از نتبوک (مانیتور 10اینچی) استفاده میکنم، ممکنه از این باشه ؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

فقط اسم مشتری رو مینویسه اون بالا و فضا برای اسم مشتری هم مناسبه و زیاد هم هست ( فامیل رو نمینویسه ) . اسم های ایرانی اونقدر طولانی نیستند که جا نگیرن اون بالا

لینک به دیدگاه

در موقع نصب قالب از روش اتوماتیک این ارور را میده

مشکل از چیه

Warning: Copy/Paste your errors if you want to manually set the image type (in the "Images" page under the "Preferences" menu):
Some kind of image could not be added because they exists. Here's the list:Name image type: small_default (Width: 45px, Height: 45px)Name image type: medium_default (Width: 58px, Height: 58px)Name image type: large_default (Width: 264px, Height: 264px)Name image type: thickbox_default (Width: 600px, Height: 600px)Name image type: category_default (Width: 500px, Height: 150px)Name image type: home_default (Width: 124px, Height: 124px)Name image type: scene_default (Width: 520px, Height: 189px)Name image type: m_scene_default (Width: 161px, Height: 58px)Name image type: small (Width: 45px, Height: 45px)Name image type: medium (Width: 80px, Height: 80px)Name image type: large (Width: 300px, Height: 300px)Name image type: thickbox (Width: 600px, Height: 600px)Name image type: category (Width: 500px, Height: 150px)Name image type: home (Width: 129px, Height: 129px)Name image type: large_scene (Width: 556px, Height: 200px)Name image type: thumb_scene (Width: 161px, Height: 58px

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام یه مشکلی در اینترنت اکسپلورر دیده میشه با قالب . اینکه عکس محصولات جدید در اینترنت اکسپلور نماید ولی در مرورگر های دیگه مثل فایر فاکس و کروم مشکلی وجود نداره ولی عکس محصولات محصولات پرطرفدار را بدون مشکل در اینترنت اکسپلورر نمایش میده.

لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی یه مشکل دیگه هم دیدم و اگه وقت کردید اینم درستش کنید خیلی خوبی میشه البته شاید بعد هام هم مشکلاتی به وجود بیاد.

عکس محصولات در صفحه اصلی میاد ولی وقتی روی یکی از شاخه مثل شاخه بازی ها کلیک میکنم محصولات را بدون عکس میاره.

مشکل چیه ؟ از قالب هست یا از تنظیمات ؟

لینک به دیدگاه

قالب هر روز بروز نمیشه ، کاربران گزارش میدن و خودم هم مواردی مشاهده میکنم جمع بندی میکنم و در مواقعی که لازم باشه بروز میشه . چنین موردی هم مشاهده نشد و مشکلی از جهت قالب وجود نداره ، تنظیمات خودتون رو بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

با عرض شرمندگی یه مشکل دیگه هم دیدم و اگه وقت کردید اینم درستش کنید خیلی خوبی میشه البته شاید بعد هام هم مشکلاتی به وجود بیاد.

عکس محصولات در صفحه اصلی میاد ولی وقتی روی یکی از شاخه مثل شاخه بازی ها کلیک میکنم محصولات را بدون عکس میاره.

مشکل چیه ؟ از قالب هست یا از تنظیمات ؟

سلام

من هم همین مشکل رو دارم؛ از چی میتونه باشه ؟ جایی تنظمیات من غلطه ؟

http://shop.persiansmart.com/index.php?id_category=19&controller=category

لینک به دیدگاه

تمامی قالب های طراحی شده توسط بنده در بازه های زمانی معین و در برخی مواقع چند روزه آپدیت میشوند ، بنابراین قبل از ارسال سوال در این بخش ، به بازارچه مراجعه کرده و تازیخ آخرین آپدیت رو ببینید و نسخه جدید رو در صورت وجود دانلود کنید . این مشکلاتی هم که فرمودین در نسخه ای که هم اکنون در بازارچه قرار دارد دیده نشد .

لینک به دیدگاه

دوباره خریداری کنید ؟!! اگه اینکارو بکنید که خوشحال خواهم شد !! :)

اما کافیه وارد حساب کاربری خود بشین و قبلا خریداری کردین لینک دانلودش اونجا موجوده و نیازی به دوباره خرید کردن نیست . ( اون لینک همیشه بروز میشه و فایل جدید قالب همیشه اونجا قرار میگیره )

لینک به دیدگاه

سلام

دیدیم این تاپیک هست تاپیک جدا نزدم منم دیروز قالب خریدم دوتا مشکل دارم

1. مشکل من در سبد خرید هست که مبلغ کالایی که 5 رقمی باشه گزینه سبد خرید جابجا میشه و مشتری درد سر هست برای بره سبد خرید

البته مبلغ هایی که 4 رقمی هست مشکلی نداره عکسش ضمیمه کردم

2. در سبد خرید مقدار پرداختی که نشون میده خارج از کادر هست

post-1291-14373018821947_thumb.jpg

post-1291-14373018822776_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قالب بروز شد : تاریخ بروزرسانی : 20 اردیبهشت 1392

امکان اضافه کردن سبد خرید در سمت راست نیز به همراه استفاده از سبد خرید در هدر اضافه شد . کافیس دانلود کرده و فایلهای قالب رو به صورت دستی جایگزین فایلهای قبلی کنید و کامپایل اجباری را روشن کرده و کش مرورگر رو خالی نمایید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...