رفتن به مطلب

مشکل با قالب دارچینا 1.5 (تجاری)

m-r-r

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 77
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

الان درست شده فقط تو گوگل کروم خوب میاره توی موزیلا اصلا خوب نمیاره بعد عکس های اسلایدر انگار کوچیکن تا اخر نمیاره ببینید http://shop.netgostaran.net/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لوگو رو توی این مسیر قرار بدید http://shop.netgostaran.net/img/logo.png

کامپایل اجباری و کش مروگر فراموش نشه

در این قسمت logo.png نداره فقط فایل عکس خودشو داره

مهمتر از همه من هر ماژولی که نصب می کنم تو سایت نشان داده نمیشه مثل ماژول لینک دوستان چرا؟؟

لینک به دیدگاه

لوگو رو در این مسیر بریزید :

http://shop.netgostaran.net/themes/darchina/img/logo.png

به دلیل اینکه این قالب یک ستون در سمت راست داره و ستون چپ نداره ، ماژول هایی که در ستون چپ هستند رو باید بیارین تو ستون راست . ( منظور اینکه این در تمامی قالب های دو ستونه صدق میکنه و مختص این قالب نیست )

از بخش ماژول ها / جایگاه ها میتونید ماژول دوستان یا هر ماژول دیگری را به ستون راست منتقل کنید .

لینک به دیدگاه

لوگو رو در این مسیر بریزید :

http://shop.netgostaran.net/themes/darchina/img/logo.png

به دلیل اینکه این قالب یک ستون در سمت راست داره و ستون چپ نداره ، ماژول هایی که در ستون چپ هستند رو باید بیارین تو ستون راست . ( منظور اینکه این در تمامی قالب های دو ستونه صدق میکنه و مختص این قالب نیست )

از بخش ماژول ها / جایگاه ها میتونید ماژول دوستان یا هر ماژول دیگری را به ستون راست منتقل کنید .

اسم ماژول لینک دوستان چیه ؟ هر چی گشتم نبود
لینک به دیدگاه

دوست عزیز راه حل گفته شد دیگه . ماژول رو نصب کنید . برین از بخش جایگاه ها از فوتر حذفش کنید و بعد نشاندن یک ماژول رو کلیک کنید و ببریدش توی ستون سمت راست . البته اگه قالب رو درست نصب کنید و ایمپورت نمایید خودش تو ستون راست هوک میشه و نیازی به این کارها نیست . قالب رو حذف و دوباره نصب کنید خودش میاد اون بالا سمت راست .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

از یه انجمن دیگه عکس نذارید اینجا . چون شما فقط میتونید ببینیدش ، چون ما عضو نیستیم عکسای یه انجمن دیگه رو نمیتونیم ببینیم و خالی نشون میده .

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

آقا من هنوز با لوگوی بالای سایتم مشکل دارم یک علامن سوال میاد بالای سایت هرکاری میکنم درست نمیشه

آقا بهمن پیام خصوصس هم دادم لطفا کمکم کنید

مرسی

adinehbazar.ir

RE: مشکل با قالب دارچینا 1.5 (تجاری)

آقا من هنوز با لوگوی بالای سایتم مشکل دارم یک علامت سوال میاد بالای سایت هرکاری میکنم درست نمیشه

آقا بهمن پیام خصوصی هم دادم لطفا کمکم کنید

مرسی

adinehbazar.i

لینک به دیدگاه

با سلام ،

دوستان این همه از این انجمن و ترجمه هاش تعریف می کنند ولی من بعد از یک هفته هنوز جوابم رو نگرفتم هرچی به این مدیران ارشد گرام و همیاران عزیز پیام میدم جواب سربالا میدن من هنوز نتونستم مشکل لوگوم رو تو قالب دازچینا حل کنم بیش از 20 بار همه این تاپیک ها رو خوندم ولی هیچ تاثیری نکرد که نکرد ، اگر کسی می تواند من را کمک کنه خواهش می کنم من 4 چانگولی ماندم دوستان خوب پرستا شاپی به یک نفر که تازه اومده تو انجمن خواهشا تشکر کنید من حتی از خود مهرهاست هم هاستم رو گرفتم .

ارادتمند شما یک پرستایی جدید

RE: مشکل با قالب دارچینا 1.5 (تجاری)

با سلام ،

دوستان این همه از این انجمن و ترجمه هاش تعریف می کنند ولی من بعد از یک هفته هنوز جوابم رو نگرفتم هرچی به این مدیران ارشد گرام و همیاران عزیز پیام میدم جواب سربالا میدن من هنوز نتونستم مشکل لوگوم رو تو قالب دازچینا حل کنم بیش از 20 بار همه این تاپیک ها رو خوندم ولی هیچ تاثیری نکرد که نکرد ، اگر کسی می تواند من را کمک کنه خواهش می کنم من 4 چانگولی ماندم دوستان خوب پرستا شاپی به یک نفر که تازه اومده تو انجمن خواهشا کمک کنید من حتی از خود مهرهاست هم هاستم رو گرفتم .

ارادتمند شما یک پرستایی جدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...