رفتن به مطلب

مشکل جستجو در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با اینکه محصول دارم و کلمه ای که تویه جستجوی فروشگاه میزنم ،در عنوان محصول هست ،با این حال خطای زیر رو میده:

جستجوی شما هیچ نتیجه ای نداشت "تی شرت"

جستجوی شما هیچ نتیجه ای نداشت "رسم"

چجوری درستش کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جستجو کردم ولی چیزی در این مورد پیدا نکردم اگه شما آدرسشو میدونید اینجا بزارید

آدرس سایت رو براتون پی ام کردم ولی فکر نکنم نیازی باشه

لینک به دیدگاه

لازم بودن یا نبودن آدرس دادن سایت رو ،کسی که جواب رو میده بهتر میدونه تا کسی که مشکل رو مطرح میکنه ، اینطور نیست ؟ :)

تو مدیریت فروشگاهتون از بخش تنظیمات / جستجو روی لینک های زیر کلیک کنید :

->افزودن محصولات یافت نشده به فهرست

-> ساخت دوباره فهرست

لینک به دیدگاه

حساس بودم بابت آدرس چون سایت تویه مراحل تست هست میترسم مشکلی داشته باشه

هنوز تنظیم نیست شاید مشکل پیدا کنه

با تشکر از پاسختون

فقط یه مشکل اساسی هست اینکه خیلی طول میکشه

من تعداد محصولاتم زیاد هستش و وقتی میزنم روی اون لینک بعد از گذشت زمان زیادی شاید در حدود 100 تا محصول اضافه میشه که این خیلی کمه

راه دیگه ای نیست که بشه با سرعت بیشتری اینکارو انجام داد؟

لینک به دیدگاه

خیر حداقل کلمه به هیچ وجه 2 نذارین ، مشکل دوستمون که طول نتایج نیست ، مشکل ایندکس نشدن محصولات تو موتور جستجوی داخلی فروشگاه هست . راه حل ساده تر اینه از طریق سی پنل یه کرون جاب تعیین کنید که هر روز ساعت مثلا 3 نصفه شب اتوماتیک اون لینک ها رو کلیک کنه ، همون صفحه راهنمایی کرده که کدوم لینک ها رو تو کرون جاب قرار بدین . البته راه حل دیگه هم اینه که صبر کنید خود به خود یه مدت که بگذره محصولات ایندکس میشن . ولی همون راه حل cron job بهترین راه حله .

لینک به دیدگاه

خیر حداقل کلمه به هیچ وجه 2 نذارین ، مشکل دوستمون که طول نتایج نیست ، مشکل ایندکس نشدن محصولات تو موتور جستجوی داخلی فروشگاه هست . راه حل ساده تر اینه از طریق سی پنل یه کرون جاب تعیین کنید که هر روز ساعت مثلا 3 نصفه شب اتوماتیک اون لینک ها رو کلیک کنه ، همون صفحه راهنمایی کرده که کدوم لینک ها رو تو کرون جاب قرار بدین . البته راه حل دیگه هم اینه که صبر کنید خود به خود یه مدت که بگذره محصولات ایندکس میشن . ولی همون راه حل cron job بهترین راه حله .

ما که انجام دادیم شد شما را نمیدونم

http://presta-shop.ir/forum/Thread-2919-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...