رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

ببینید این قالب با قالب های دیگه خیلی فرق داره و فرقش اینه نصبش اونقدر وقت گیر و دردسر داره که ما برای اینکه مشتری درگیر اینکار نشه خودمون موقع خرید براش نصب میکنیم و حتی خود پرستاشاپ رو هم براش رایگان نصب میکنم در ابتدای خرید ( چون نیازمند تنظیمات و تغییراتی در اصل فایلهای پرستاشاپ نیز هست )

به خاطر همین از مشتریان عزیز خواهش میشه موقع خرید سعی کنند فروشگاه نهایی خودشون رو به ما بدن تا روی اون نصب بشه . البته تا زمان اتمام پشتیبانی ، قالب رو هر چند بار که مشتری بخواد رو سایتش نصب میکنم اما تقاضا دارم زود به زود پرستاشاپ رو از اول نصب نکنن چون نصب و تنظیمات اولیه قالب واقعا وقت گیر هست . شما دوست عزیز هم هر موقع فروشگاهتون رو نصب کردین اطلاعات سی پنل و مدیریت رو به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید تا براتون نصب کنم ( البته فیلم و پی دی اف آموزشی نصب رو در حال آماده کردن هستم و دوستانی که میخوان خودشون نصب کنن در اختیارشون میذارم )

در صفحه محصول نام محصول نمایش داده نمیشه ، درست میفرمایین ، منتظر آپدیت قالب باشین که تا چند روز دیگه ارائه میشه و خیلی از مشکلات موجود حل خواهد شد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

بهمن جان فکر میکنم بهتره این توضیحات رو به بازارچه و تاپیک مربوط به این قالب هم اضافه کنی تا قبل از خرید در جریان قرار بگیرند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این تغییر لوگو چرا داخل قالب لحاظ نمیشه ؟

داخل ستون اصلی فقط محصولات پیشنهای ( اشکالش اینه که فقط موارد شاخه خانه رو قبول میکنه ) ، محصولات ویژه و محصولات جدید قرار میگیره ؟ نمیشه یکی از شاخه ها رو قرار داد داخلش ؟

اینا که میگم اشکال قالب نیست و بزاریدش بپا بلد نبودن من

لینک به دیدگاه

خوب هر قالبی رو اگه قرار باشه شما به هر صورتی که دلتون بخواین دربیارین که اسمش قالب نبود فریم ورک میشه اون .

این قالب هم در صفحه اصلی همونا رو نشون میده و برای نشون دادن چیز دیگه باید یا بگین براتون ماژولش رو بنویسن یا ماژولش رو پیدا کنید .

تغییر لوگو هم که یه لوگوی png تهیه و در پوشه img قالب کپی میکنید ، به همین سادگی ، چون لوگو چیزی نیست که هر روز عوضش کنید یه بار میرین و تو پوشه مورد نظر میریزین و تمام . فکر نمیکنم کار سخت و وقت گیری باشه .

لینک به دیدگاه

دوستان کسی هست بدونه فایل CSS اصلی ای قالب کدومه من می خوام از تصاویر دیگه این قالب استفاده کنم اما فایل CSS پیدا نمی کنم می دونم میشه که با جایگذاری عکس ها هم شکل قالب رو تغییر داد !اما اونطور که من فهمیدم عکس ها تو این قالب repit می شن من می خوام که یه عکس بزارم تمام صفحه باشه در ضمن css golbal هم دیدم اما چیزی پیدا نکردم؟

فقط می دونم که عکس از پوشه greengray3\img\patterns بازخونی میشه اما cms رو پیدا نکردم تغییرات بدم

لینک به دیدگاه

شخصی سازی قالب توسط خود شما باعث لغو پشتیبانی قالب خواهد شد ، چون تغییر قالب توسط شما یا هر فرد مبتدی دیگری باعث ایجاد مشکل میشه و پشتیبانی شامل مشکلاتی که تو نسخه اورجینال قالب نیست نمیشه .

لینک به دیدگاه

من با این قالب در 2 مورد زیر مشکل دارم خواهشمند است بخش پشتیبانی این مشکل را رفع کند

1- نام محصولات بالای صفحه ی مخصوص محصول نمایش داده نمی شود.

2- گردونه محصولات تخفیف دار فقط و فقط 5 محصول از 20 محصول تخفیف دار را نماش می دهد.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اصلاحیه و آپدیت شماره 2 قالب :

دومین آپدیت قالب آماده و منتشر شد ، در این آپدیت باگ ها و مشکلات ریز و درشت رفع گردیده و برخی امکانات نیز اضافه شده است .

لیست مهم ترین موارد تغییر یافته و باگ های رفع شده در قالب :

1 - ( حل شد ) مشکل بخش مقایسه در قالب ، کار نکردن مقایسه

2 - ( حل شد ) مشکل به هم ریختگی پیکربندی ماژول منو در برخی سایت ها

3 - ( حل شد ) بهم ریختگی اسلایدر در زمان لود اولیه سایت

4 - ( افزوده شد ) نبود اسم محصول در صفحه محصول

5 - ( حل شد ) مشکل به هم ریختگی محتویات سبد خرید در مراحل خرید

6 - ( حل شد ) مشکل عدم قالب بندی بخش بن ها در سبد خرید

7 - (حل شد ) مشکل بهم ریختگی در بخش ویژگی ها در صفحه محصول ، زمانی که مقدار ویژگی طولانی میشد

8 - ( افزوده شد ) عدم وجود بخش breadcrumb در برخی صفحات قالب

9 - ( افزوده شد ) نمایش تعداد نظرات داده شده در زبانه نظرات

10 - ( افزوده شد ) بخش قرار دادن آمارگیر و یا کد دلخواه به ماژول مدیریت قالب

11 - ( افزوده شد ) حدود 25 پس زمینه و پترن جدید و جذاب برای هدر ، فوتر و بک گراند سایت

12 - ( حل شد ) مشکل جزئی در لینک های فوتر

13 - ( حل شد ) مشکل در ماژول گردونه محصولات ویژه در تعداد نمایش محصولات

این آپدیت و اصلاحیه ظرف مدت 24 ساعت روی تمامی فروشگاه های مشتریانی که قالب را خریداری کرده اند نصب خواهد گردید . با تشکر از همه دوستان و مشتریان عزیز ;)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من قالب سبز و خاکستری3 رو گرفتم. الان چند تا مشکل دارم اگه میشه پاسخ بدید.

1. تو صفحه cms که تعریف کردم که بخوام منو تعریف کنم، چطور باید لینک بزارم براش؟

2. اندازه لوگو هدر رو میخوامکوچیک کنم .چطور میشه؟

3. اون قسمت خوش آمدیدمهمان عزیز،ورود/ثبت نام رو میخوام ادیت کنم.چطوری میشه؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

اصلاحیه و آپدیت شماره 3 قالب :

با تشکر از همه دوستان ، مشتریان ، همیاران و کاربرانی که با نظرات و بازخوردهاشون باعث دلگرمی بنده میشن تا بیشتر و بهتر در امر پشتیبانی و خدمت رسانی فعالیت کنم .

دوستان و مشتریان عزیز ، این به احتمال زیاد آخرین آپدیت قالب سبز و خاکستری 3 خواهد بود . این قالب ابتدا برای نسخه 1.5.2 منتشر شد و سپس با استقبالی که ازش شد ، برای نسخه 1.5.4.1 نیز سازگار شده و در بازارچه ارائه گردید . دو آپدیت اصلی و چندین آپدیت فرعی و کوچیک نیز در این مدت برای این قالب منتشر شد و این سومین و آخرین آپدیت برای این قالب خواهد بود که عملا تمامی مشکلات موجود در این قالب که بسیاری از آنها آنقدر ریز هستند که خیلی از کاربران شاید هیچ وقت متوجه آنها نخواهند شد رو رفع خواهد کرد . ( البته بستگی داره در نسخه های بعدی پرستاشاپ کاربران از این قالب اگر استقبال کردن ممکنه آپدیت های دیگری نیز ارائه بشه )

مواردی که تو قالب آپدیت شده رو قصد ندارم لیست کنم ، فقط به مهم ترینش اشاره میکنم و آن بروزرسانی ماژول منوی قالب ، به نسخه جدیدتر و تغییر در کدنویسی بخش هایی از آن . جدیدا برخی ازمشتری ها با منوی این قالب به مشکلاتی اساسی برخورد کرده بودن و چون روی تمامی فروشگاه ها مشکل نداشت ( یعنی تو یکی درست کار میکرد رو یکی کار نمیکرد ! ) برای همین تصمیم گرفته شد تا منو به نسخه جدیدتر با کد نویسی بهتر ارتقا داده بشه . هم اکنون روی تمامی فروشگاه های نسخه 1.5.2 تا نسخه 1.5.4.1 این منو به خوبی کار خواهد کرد .

این آپدیت نیز مثل بقیه آپدیت ها خودکار خواهد بود و نیازی نیست مشتری ها کار خاصی انجام دهند ، فقط منتظر باشن تا قالب جدید روی سایتشون نصب بشه . طی 24 ساعت روی تمامی فروشگاه هایی که اطلاعات هاستشون رو در اختیار ما قرار داده اند بروزرسانی تکمیل خواهد شد . بقیه دوستان نیز لطف کنن اطلاعات هاستشون رو به ایمیل پشتیبانی ارسال کنن .

باز هم از تمامی مشتریان و کاربران عزیزی که مشکلات رو گزارش دادن و کمک کردن تا این قالب بروز بمونه ، تشکر میکنم و امیدوارم موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

با سلام.

من تو بخش خرید ، انتخاب حامل یه تصویر علامت سوال می بینم.میخواستم بدونم این مشکل از قالبه یا اگه نیست از کجاست.

لینک تصویر هم قرار دادم. با تشکر.

http://www.8pic.ir/images/05750610546065331741.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...