رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید یه سوالی داشتم، محتوای تب مقالات مرتبط رو در این قالب چجوری میشه تغییر داد؟

چنین چیزی تو این قالب وجود نداره .
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

ببخشید یه سوالی داشتم، محتوای تب مقالات مرتبط رو در این قالب چجوری میشه تغییر داد؟

چنین چیزی تو این قالب وجود نداره .

سلام

پس حتمن در اثر کاستومایزهایی که رو این قالب انجام شده این تب اضافه شده و الان معلوم نیست از کجا باید محتواش رو تغییر داد.

مقدار اون فیلد "مرجع" که هنگام اضافه کردن کالا نمایش داده میشه کجای سایت نمایش داده میشه؟

من از اون فیلد استفاده کردم و برای کالاهام کد تعریف کردم، حالا مشتری کد این کالاها رو میتونه ببینه؟ که اگه زنگ زد از رو کد کالا راحت بشه راهنماییش کرد.

لینک به دیدگاه

سته نباشید ، اقا بهمن پیرو پیغامی که مطرح کردم و جواب دادید

دیباگ رو روشن کردم و رفتم داخل یکی از صفحات محصولات ( که باز نمی شد اصلا ) و این اخطارها نمایان شدن ؛

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/blockcms/blockcms.php on line 768
in /home/*/domains/*.ir/public_html/classes/Tools.php on line 1864

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/pefeaturedscroll/pefeaturedscroll.php on line 78

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/pefeaturedscroll/pefeaturedscroll.php on line 79

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/amstorei/domains/*.ir/public_html/modules/blockcart/blockcart.php on line 223
in /home/*/domains/amstore.ir/public_html/classes/Tools.php on line 1864

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/blockcart/blockcart.php on line 225

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/gg2footer/gg2footer.php on line 628

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/jbx_menu/jbx_menu.php on line 108

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/jbx_menu/jbx_menu.php on line 115

Warning: Function getDiscounts() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/blockcart/blockcart.php on line 90

Warning: Function getDiscounts() is deprecated in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/blockcart/blockcart.php on line 90

Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/tmspecials/tmspecials.php on line 75

Fatal error: Call to undefined method ProductController::getProduct() in /home/*/domains/*.ir/public_html/modules/productcomments/productcomments.php on line 810

البته یک نکته رو بیان کنم ، میزان وب برای ارتقا سطح کیفی هاست رو عوض کردن و به هاستی که از نسخه 5.4 پی اچ پی استفاده میکنه ، ارتقا دادن / ممکن هست تمام مشکل بخاطر عدم همخوانی ماژول ا با این ورژن باشه ؟ ( ارور 500 در ادمین ، عدم نمایش جزئیات محصول و ... )

لینک به دیدگاه

مشکل شما خط آخر هست > fatal error .

بارها در این انجمن تذکر داده شده در تاپیک های مختلف که تو نسخه 1.5 هیچ ماژولی رو ارتقا ندین ، دچار مشکل میشه . ماژول نظرات رو ارتقا دادین و این مشکل به وجود اومده .

راهکارش تو انجمن هست ، کلمه نظرات رو تو انجمن جستجو کنید تا راهکارش رو پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ،

اکثر ماژول ها رو اپدیت کردم همون بار اولی که براشون اپدیت ارائه شد ...

از قرار بنظرتون بکاپ از دیتابیس بگیرم و یکبار نسخه 1.5.6.2 رو نصب کنم ( الان 1.5.4.1 ) سپس با صرف هزینه نصب قالب مجدد قالب رو بریزین که مشکل نویگیشن منو هم حل بشه ، بهتر نیست ؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ،

از قرار بنظرتون بکاپ از دیتابیس بگیرم و یکبار نسخه 1.5.6.2 رو نصب کنم ( الان 1.5.4.1 ) سپس با صرف هزینه نصب قالب مجدد قالب رو بریزین که مشکل نویگیشن منو هم حل بشه ، بهتر نیست ؟

یعنی میخواین از اول نصب کنید پرستاشاپ رو و محصولات هم از ا ول بزنید؟
لینک به دیدگاه

آقا بهمن میشه در خصوص اون فیلد مرجع که تو پست 152 گفتم هم یه توضیح بدین.

ممنون

آدرس سایتتون رو لطف کنید موقع سوال کردن . فیلد مرجع فکر نکنم تو قالب نمایش داده بشه . تو بعضی قالب ها هست و تو بعضی نه .
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ،

یعنی میخواین از اول نصب کنید پرستاشاپ رو و محصولات هم از ا ول بزنید؟

نه !! منظورم اپدیت بود ، انجام دادم ( الان 1.5.6.2 ورژن ) و تنضیمات قالب ریست شد و اون مشکلات اپدیت ماژول ا حل شد فقط قالب پترن ها و ... از دست داد ، منو هم مثل قبل قابلیت ویرایش نداره

چند مدت دیگه مزاحم میشم که کسری هاش ر انجام بدین یا اینکه یک توضیح اجمالی بدین خودم انجامش میدم

لینک به دیدگاه

سلام

خب من اگه بخوام از یه فیلد کدی استفاده کنم که کاربر تو صفحه جزئیات مشخصات محصول بتونه اون کد رو ببینه باید از کدوم فیلد استفاده کنم؟

زیر فیلد مرجع، فیلدهای بارکد 13 رقمی اروپا و فیلد بارکد UPC هست، از اونا میشه استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

آقا من یه سوال دیگه و یه مشکل داشتم، این قالب یه ماژولی داره به نام گردونه تبلیغات که پایین سایت 2 تا گردونه ایجاد میکنه.

من میخوام فقط از اون گردونه اصلیه که پاین سایت میندازه استفاده کنم و گردونه سمت راستیو لازم ندارم. به خاطر همین تو گردونه سمت راست بنری نمیذارم اما جای خالی بنرهارو نشون میده تو سایت، تصویر ضمیمه رو که نگاه کنید متوجه میشین

چیکار کنم که اون جای خالی رو کنار سایت نذاره؟

مشکل بعدی هم که دارم اینه که وقتی برای بنرهای ماژول اسلایدر تصویر که بالای سایت هست لینک در نظر میگیرم تا با کلیک روی بنر به اون لینک منتقل شه کاربر، لینکه کار نمیکنه و اصن اجازه کلیک به کاربر نمیده، مشکل از کجاست؟

ممنون میشم پاسخ بدین

post-4470-14373020054954_thumb.png

لینک به دیدگاه

برای مشکل اسلایدر ، وارد تنظیمات اسلایدر بشین و حالت شفاف رو خاموش کنید .

برای اینکه تبلیغات در ستون راست نشون داده نشه ولی در ستون وسط باشه ، به بخش ماژول ها / جایگاه ها برین و تو بخش ستون راست بگردین و ماژول گردونه تبلیغات رو از ستون راست حذف کنید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

آقا یه سوال دیگه

این ماژول جدیدترین محصولاتو میشه کاری کرد همیشه 4 تا محصول آخر اضافه شده به سایتو نمایش بده؟

الان بعد چند وقت میزنه محصول جدیدی فعلا موجود نیست و بلاک خالی رو نشون میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...