رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام.

من تو بخش خرید ، انتخاب حامل یه تصویر علامت سوال می بینم.میخواستم بدونم این مشکل از قالبه یا اگه نیست از کجاست.

لینک تصویر هم قرار دادم. با تشکر.

http://www.8pic.ir/images/05750610546065331741.jpg

با سلام

منم این مشکا رو دارم .

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

این مشکل از قالبه و طی 24 ساعت مشکل تمامی دوستان حل خواهد شدو فایل نصب اسان این قالب نیز آماده شده که برای همه ارسال خواهد شد از طریق ایمیل . با تشکر از صبر و متانت شما دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بهمن یه سوال دارم. من این قالب رو خریدم. برای اینکه محصولات پیشنهادی رو مشخص کنم، طبق گفته خود شما تیک خانه رو زدم و اکی شد. حالا برای مشخص کردن محصولات تخفیف دار و پرفروش ترینها باید چیکار کنم؟

باور کن کل تاپیکو خوندم ولی در این مورد توضیحی نداده بودین.

لینک به دیدگاه

خوب پرفروش ترین ها که از اسمش مشخصه ، اگه محصولی فروش بره میاد اونجا نمایش داده میشه ( هر محصولی بیشتر فروش بره اونو در ابتدا نشون مید )

ویژه و تخفیف دار هم بازم مشخصه ، اگه به محصولی تخفیف اعمال کنید اونجا نمایش داده میشه ( موقع ایجاد محصول در بخش قیمت )

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

من چندتا سوال داشتم آیا این قالب ماژول فیلتر کردن محصولات مثل این لینک رو داره ؟ و یا کلا یه ماژول که بشه محصولات رو فیلتر کرد

http://addons.prestashop.com/en/search-filters-prestashop-modules/3020-ultimate-search-and-filter-with-ajax.html?utm_source=adforum

اگر نه ، اگر بخواهیم اضافه کنیم آیا این امکان برای شما وجود داره ؟ هزینه این کار

اگر بخواهیم ماژول شمارش معکوس هم به این قالب اضافه بشه چقدر به هزینه اضافه میشه

ارادتمند

لینک به دیدگاه

اینی که لینک دادین یک ماژول پولی هست که برای خریدش باید بیشتر از قیمت این قالب هزینه کنید :) اما در پرستا یه همچین چیزی رایگان بین ماژول های پیش فرض به نام جستجوی لایه ای وجود داره که فکر میکنم نیازتون رو برطرف میکنه . هزینه ها هم در پیام خصوصی یا بازارچه استعلام کنید .

لینک به دیدگاه

سلام

من یه مشکلی تو قیمت گذاری رو محصولات پیدا کردم، منظور از پیش مالیات قیمت عمده فروشی همون قیمت خرید هست دیگه من اینو مثلا گذاشتم 9500 تومان، پیش مالیات خرده فروشی هم قیمت محصول بدون احتساب مالیاته که اونم گذاشتم 12500.

هیچ قانون مالیاتی هم براش در نظر نگرفتم و قیمت نهایی خرده فروشی در انتها شد 12500 تومان و تا اینجا اکیه.

اما وقتی قیمت محصول رو تو سایت نشون میده میزنه 333,350,000 ریال بدون مالیات

مشکل کجاست؟ البته من براش تخفیف 20% هم در نظر گرفتم.

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان

بنده قالب سبز و خاکستری رو دیروز از بازارچه خریدم، اطلاعاتی هم که نیاز بود رو هم براتون تو پیام خصوصی ارسال کردم

با توجه به اینکه قبلا فرموده بودین زمان نصب قالب 12 الی 24 ساعت هست

هنوز تغییری توی سایت خودم و یا پیغامی از طرف شما ندیدم

گفتم شاید پیام خصوصی ها رو چک نکردین یا صندوقتون پر شده ، این بود که اینجا هم پیغام گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان

بنده قالب سبز و خاکستری رو دیروز از بازارچه خریدم، اطلاعاتی هم که نیاز بود رو هم براتون تو پیام خصوصی ارسال کردم

با توجه به اینکه قبلا فرموده بودین زمان نصب قالب 12 الی 24 ساعت هست

هنوز تغییری توی سایت خودم و یا پیغامی از طرف شما ندیدم

گفتم شاید پیام خصوصی ها رو چک نکردین یا صندوقتون پر شده ، این بود که اینجا هم پیغام گذاشتم

تشکر ویژه از بهمن آقای گل ، این قالب رو بر روی دامین من megabuy.ir هم نصب کردن

فعلا یه مسافرت 10 روزه پیش اومده برگشتم حتما روی سایت کار میکنم و محصولات سایت رو update میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

من چند تا سوال درباره این قالب دارم

چرا در زیر کلید افزودن به سبد خرید و قسمت ادرس سبد خرید عکس علامت سوال میاد

ماژول گردونه تبلیغات از کجا باید فعال کنم چون در قسمت ماژولها این ماژول پیدا نکردم

برای درست کردن قسمت تبادل لینک از چه ماژولی باید استفاده کنم

لینک به دیدگاه

ماژول گردونه تبلیغات مشخصه ، در بین ماژول های تبلیغات و بازاریابی ، اخرین ماژوله .

دکمه سبد خرید رو درست کردم براتون .

برای لینک هم میتونید ماژول لینک ها رو فعال کنید و جزو ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هست .

لینک به دیدگاه

سلام

من چند تا سوال درباره این قالب دارم

چرا در زیر کلید افزودن به سبد خرید و قسمت ادرس سبد خرید عکس علامت سوال میاد

ماژول گردونه تبلیغات از کجا باید فعال کنم چون در قسمت ماژولها این ماژول پیدا نکردم

برای درست کردن قسمت تبادل لینک از چه ماژولی باید استفاده کنم

با سلام

اقای بهنام من هم دقیقا این مشکل علامت سوال رو دارم . لطفا مال من رو هم درست کنید . با تشکر

لینک به دیدگاه

چشم درستش میکنم ، فردا برای تمامی مشتریان فایل قالب + آموزش نصب رو میفرستم که رو دامنه ای که معرفی کردن میتونن نصب کنن + ساب دامین هر اندازه که خودشون بخوان . برای راحتی دوستان ، تا اونجا که شده مراحل اضافی نصب رو حذف و طوری تنظیم شده که بدون نیاز به مراحل پیچیده در 5 دقیقه خودشون قالب رو نصب کنن .

متشکرم از همگی

لینک به دیدگاه

با سلام

قالب من بعد از نصب قالب سبز و خاکستری 2 تا مشکل پیدا کرده اول اینکه عکس محصولات تو گردونه رو نمی یاره

دوم اینکه ترتیب چینش محصولات قبلا بر حسب موجودی بود ولی الان دیگه نیست چه کنم کمممممممممممکککککککک

لینک به دیدگاه

در مورد نوع چیدمان پیشفرض محصولات در شاخه ها ، بی ارتباط به قالبه و از مدیریت / تنظیمات / محصولات ، نوع چیدمان رو میتونید براساس تعداد کالا یا نزولی و صعودی و یا حرروف البتا و .. تنظیم کنید .

در مورد ماژول گردونه ای که نصب کردین ، مشکلتون از قالب نیست دوست من ، ماژول گردونه ای که دارین استفاده میکنید در اصل مال نسخه 1.4 پرستاشاپ هست ، تو نسخه قبلی پرستاشاپ اسم عکسا فرق میکرد :

تو نسخه قبلی : large

تو نسخه جدید : large_defualt

الان این ماژول شما عکس large رو میخونه که وجود نداره تو پرستاشاپ شما و باید عکس large_default رو بخونه . برای حل این مشکل نیازه که در فایل تی پی ال ماژول عبارت large به large_default تغییر پیدا کنه . من براتون این رو ادیت کردم و مشکلتون حل شد :)

البته پشتیبانی قالب صرفا به خود مشکلات قالب و مشکلات ماژول های همراه قالب محدود میشه و ماژول های دیگر چه رایگان و چه پولی مثل همین ماژول ، پشتیبانی رایگان ندارن . پس اگر راهنمایی میشه یا مشکلتون رفع میشه ، صرفا فقط در فضای دوستانه این انجمن صورت میگیره ، پس امیدوارم انتظار بیش از اندازه ایجاد نکنه ، تا اونجا که بنده وقتم اجازه بده سعی میکنم مشکلات و سوالاتی که در محدوده پشتیبانی نیستند نیز پاسخ بدم ، اما متاسفانه وقت خیلی کم میاد و من ناگزیر هستم خیلی از سوالات خارج از محدوده پشتیبانی رو بی جواب بذارم .

قربان همگی شما

لینک به دیدگاه

من خیلی ممنون هستم از پاسختون و اینکه مشکل من رو حل کردین ولی اگه دیدین وقت دارین اصلی ترین مشکل من یعنی رو چیدمان بر اساس تعداد کالا هست چون من در هر شاخه حداقل 200 تا کالا دارم که شاید بر اساس زمان های مختلف فقط 10 تاشون موجود باشن حالا مشتری باید بگرده دنبال موجود ها اینکه نمیشه من جای مشتری باشم بیخیال خرید می شم اگه لطف کنید این رو هم بگین حجت را بر ما تمام کردین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...