رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

دقت کنید گفتم بالا که این ربطی به قالب نداره و راه حلش هم همونجا گفتم که از تنظیمات / محصولات ، نوع چیدمان پیشفرض در شاخه ها روی تعداد تنظیم کنید و پایین هم نزولی انتخاب کنید . تمام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

بله من هم نمی خواستم ناراحتتون کنم اینکارو کردم نشد اگه هزینه دارد اعلام هزینه کنید روی چشم

در هر صورت شما میگین ربطی به قالب ندارد ولی باید در نظر گرفت که این مشکلات بعد از نصب قالب شما ایجاد شده است

لینک به دیدگاه

بله من هم نمی خواستم ناراحتتون کنم اینکارو کردم نشد اگه هزینه دارد اعلام هزینه کنید روی چشم

در هر صورت شما میگین ربطی به قالب ندارد ولی باید در نظر گرفت که این مشکلات بعد از نصب قالب شما ایجاد شده است

اگر مشکل از قالبه ، راحت مشخص میشه ، قالب دیفالت رو از تنظیمات / قالب ها روشن کنید ، بعد برین و ببینید درسته یا نه . اگر مشکلی با قالب دیفالت نداشتین یعنی من اشتباه میکنم و قالبم مشکل داره ، اما اگه نه و رو اون هم همین مشکل رو دارین یعنی شما دارین اشتباه میکنید .

شما دارین یه چیز بی ربط رو به مشکلتون ربط میدین ، تو قالب دیفالت هم چیدمان همینطوریه ، میتونید خودتون ببینید ، این مشکل میتونه به هزار و یک دلیل ایجاد بشه و چیزی که مشخصه اینه که از لحاظ علمی چنین چیزی غیر ممکنه که نصب یه قالب باعث ایجاد مشکل و تغییر در چیدمان کلی فروشگاهتون بشه ( مگر اینکه رو قالب دیفالت همه چی درست باشه ، اون وقت بله مشکل از قالب بنده هستش )

البته بار من بررسی میکنم ببینم این مشکل رو فرشگاه شما فقط وجود داره یا فروشگا ه های دیگه هم همینطوریه ، اگه رو همه اینطوری باشه میشه گفت یه باگ در پرستاشاپه که باید بررسی بشه .

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه که بقیه ایتم ها مثل چیدمان براساس الفبا و قیمت و .. درست کار میکنه ، براساس موجودی تاثیر نمیذاره اصلا !! کمی صبر داشته باشید شاید یه دلیل ریز داشته باشه ، اصولا برخی مشکلاتی که پیچیده میان راه حلش جلوی بینی آدمو اما آدم نمیبینه .

اقا رامتین و دانوش و شریف و موسی و و دیگر دوستان نظری در رابطه با این مورد ندارین ؟

در ضمن مدیریت پیشرفته موجودی فعاله تو فروشگاه شما ، فکر میکنید این میتونه ربط داشته باشه در درست کار نکردن این بخش ؟ سایر دوستان هم نظر بدن .

در ضمن دوست من هزینه اهمیت نداره ، دلیل مشکل رو من هم نمیدونم :) ابتدا کشف کنیم از چیه ، بعد ، حل کردنش چیزی نیست :)

لینک به دیدگاه

بهمن جان ازت خیلی ممنون میشم چون این موضوع رو کیفیت سایت خیلی تاثیر میذاره اخه اخر اذر قرار استارت سایت بخوره من یه کادر مجرب واسه سایت قرار دادم که به همشون گفتم فعلا صبر کنن

بخدا دعا گوت می شم

لینک به دیدگاه

مشکل یافت شد ، مشکل از ماژول جستجوی لایه ای بود که با غیرفعال کردن آن ، حل شد . هم اکنون اونایی که موجودی دارن بالای همه قرار گرفتن . این یک باگه که با فعال شدن این ماژول ، این فیلتر موجودی از کار میفته :) امیدوارم در ورژن های بعدی حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خدا همیشه یارو یاورتون باشه که کمک حال ما هستین بازم ممنون

با سلام آیا از قسمت ترجمه ها می شود کاری کرد که در این عکس وقتی محصولی موجود نیست بنویسد اتمام موجودی یا به جای خرید محصول اتمام موجودی بزند

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد دوستان من میخواهم در شکل زیر به جای خال بودن صفحه کلمه اتمام موجودی نوشته شود

البته اینکار انجام میشود در صورتی که در قسمت ترجمه ها به جای خرید محصول کلمه اتمام موجودی را بنویسید ولی باید در ویرایش محصول نیز تنظیمات محصول را روی مشاهده قیمت بگذارید که در اینصورت محصول غیر فعال میشود مثل تصویر زیر ایا راهی دارد به جز این کارها این گزینه نشان داده شود

لینک به دیدگاه

اقا بهمن با سلام

یه مشکل تو قسمت منو افقی موجود دارد وقتی تو قسمت فیلم و سریال می رم زیر شاخه هاش از بقل می زنه بیرون کادر و مخفی می شه باید چیکار کرد

www.puzel.ir

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان

محصولات سایت ما زیاد هست پس مجبورم که ابتدا کل محصولات رو در لوکال هاست به دیتابیس اضافه کنم بعد همه رو با هم آپلود کنم

بنابراین من بعد از اینکه شما قالب رو روی دامین من نصب کردین ، کل اطلاعات هاست و دیتابیس رو روی کامپیوتر دانلود کردم ، فولدر ها رو تو شاخه www قرار دادم دیتابیس رو نصب کردم ، دیتا رو بهش اضافه کردم

ابتدا فایل settings.inc.php در فولدر config رو اصلاح کردم ( اطلاعات دیتابیس و یوزر و پسورد لوکال رو قرار دادم ) ولی وقتی در browser میزنی localhost/megabuy.ir همش وصل میشه به http://www.megabuy.ir این مورد رو کجا باید تغییر بدم تا روی لوکال بتونم روی سایت کار کنم

البته این مورد برای admin سایت بوجود نمیاد یعنی مثلا آدرس localhost/megabuy.ir/admin524 روی همون لوکال میمونه و راحت میشه کار کرد

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

بهمن جان روی سایت ایشون ماژول جستجوی لایه ای فعال نیست؟ گاهی این ماژول همه چیدمان ها و شاخه ها رو به هم میریزه که باید تنظیم بشه

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان

محصولات سایت ما زیاد هست پس مجبورم که ابتدا کل محصولات رو در لوکال هاست به دیتابیس اضافه کنم بعد همه رو با هم آپلود کنم

بنابراین

من بعد از اینکه شما قالب رو روی دامین من نصب کردین ، کل اطلاعات هاست و

دیتابیس رو روی کامپیوتر دانلود کردم ، فولدر ها رو تو شاخه www قرار دادم

دیتابیس رو نصب کردم ، دیتا رو بهش اضافه کردم

ابتدا فایل

settings.inc.php در فولدر config رو اصلاح کردم ( اطلاعات دیتابیس و یوزر و

پسورد لوکال رو قرار دادم ) ولی وقتی در browser میزنی

localhost/megabuy.ir همش وصل میشه به http://www.megabuy.ir این مورد رو کجا باید تغییر بدم تا روی لوکال بتونم روی سایت کار کنم

البته

این مورد برای admin سایت بوجود نمیاد یعنی مثلا آدرس

localhost/megabuy.ir/admin524 روی همون لوکال میمونه و راحت میشه کار کرد

ممنون میشم راهنمایی کنین

البته در بخش سوالات و آموزش ها اینو باید مطرح میکردین و بهتون هم گفتم اما دقت نکردین ، به هر حال :

اطلاعات دیتابیس و .. رو که خودتون انجام دادین و اونا هیچ ...

باید

برین به دیتابیس ( phpmyadmin ) و جدول ps_shop_url رو پیدا کنید و آدرس

جدید سایتتون رو بدین ، یعنی اگه megabuy.ir بود تغییرش بدین به اسم پوشه

ای که تو داخل لوکال هاست هست .

عکس زیر گویای همه چیزه ، مطابق اون تنظیم کنید .

post-366-14373019347556_thumb.jpg

بعد از تنظیم باید برین به مدیریت سایتتون و بعد بخش تنظیمات / سئو

در این صفحه لینک اشنا رو فعال کنید یا اگه فعاله غیرفعال کنید و ذخیره نمایید ( یعنی یه تغییری بدین در این صفحه و ذخیره کنید تا بروز بشه )

بعد برین به سایتتون و از کار کردن رو ل وکال لذت ببرید .

برای بازگشت به هاست باید همین کارهایی که کردین رو برعکس انجام بدین .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

با سلام بهمن جان قالب من بهم ریخته بود بعد از نصب یک فایل که با جایگذاری فایلهای قبلی درست شد حالا چند تا سوال دارم

۱- اینکه چطور می تونم بالای اسلاید شو یک نوشته بذارم‌ (یک متن)

۲- چطور می تونم لوگو سایتو عوض کنم البته من کارهای پست شماره ۳۱ انجتم داپم ولی نشد

ایا می شود کاری کرد که رنگ سبد خرید در بالای صفحه جیغ تر شود تا به چشم بیاید

و بعد اینکه خیلی از مشتریان شماره تماس که در گوشه صفحه است را نمی بینن چطور می شود به جای عکس علامت سوال عکس گوشی تلفن گذاشت تا جلب توجه کند

لینک به دیدگاه

با سلام بهمن جان قالب من بهم ریخته بود بعد از نصب یک فایل که با جایگذاری فایلهای قبلی درست شد حالا چند تا سوال دارم

۱- اینکه چطور می تونم بالای اسلاید شو یک نوشته بذارم‌ (یک متن)

۲- چطور می تونم لوگو سایتو عوض کنم البته من کارهای پست شماره ۳۱ انجتم داپم ولی نشد

ایا می شود کاری کرد که رنگ سبد خرید در بالای صفحه جیغ تر شود تا به چشم بیاید

و بعد اینکه خیلی از مشتریان شماره تماس که در گوشه صفحه است را نمی بینن چطور می شود به جای عکس علامت سوال عکس گوشی تلفن گذاشت تا جلب توجه کند

اینجور سوالات جواب مشخصی دارند ، شخصی سازی که با راهنمایی حل نمیگردد .

برای تغییر لوگو کافیست یک فایل با نام logo.png در پوشه img داخل قالب بندازین .

برای نوشته در بالای اسلایدر میتونید از ماژول ویرایشگر متن صفحه اصلی استفاده کنید که از ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هست . میتونید فعالش کنید و بعد از بخش جایگاه ها به بالای اسلایدر منتقل کنید .

بقیه سوالاتتون هم همانطور که گفتم جواب ندارن و نیازه شما خودتون ویرایش استایل و tpl بلد باشین .

لینک به دیدگاه

با سلام

بهمن جان من ماژون گردونه تبلیغاتو پیدا نمی کنم میتونین کمک کنین

با سلام قسمت مشخصات تو ویژگی های من فیلد هاش خیلی کم جا می گیره من بعضی مشخصاتم طولانی چیکار کنم

لینک به دیدگاه

مشخصات رو لینک بدین تا ببینم که کجا رو میگین کوجیکه .

در مورد پیدا نکردن ماژول گردونه تبلیغات ، باید بگم که شما یک ماژول رایگان رو خریداری کردین از سایتی احتمالا یا دانلود کردین :)) و اونو ریختین تو سایتتون ، در حالی که اون ماژول هم اسم ماژول گردونه تبلیغاته و برای همین نمیتونید پیدا کنید . اونو پاک کنید از سایتتون من براتون ماژول گردونه تبلیغات رو میریزم .

لینک به دیدگاه

نمیشه هر دوناشون باشن

مثلا ویژگی در قسمت مادر برها مثل این فیلد

GeneralCPU- LGA 775 for Intel® Core™ 2 Quad* / Core™ 2 Duo / Pentium® Dual Core / Celeron® Dual Core / Celeron®, supporting Dual Core Wolfdale processors

- Supports CPU power up to 65W

- Supports FSB1333/1066/800 MHz

- Supports Hyper-Threading Technology

- Supports Untied Overclocking Technology

- Supports EM64T CPU

* Supports CPU power up to 65W. Please refer to CPU support list for compatible CPU. Chipset- Northbridge: Intel® G41

- Southbridge: Intel® ICH7Memory- Dual Channel DDR2 memory technology

- 2 x DDR2 DIMM slots

- Supports DDR2 800/667 non-ECC, un-buffered memory

- Max. capacity of system memory: 8GB*

*Due

to the operating system limitation, the actual memory size may be less

than 4GB for the reservation for system usage under Windows® XP and Windows® Vista™. For Windows® XP 64-bit and Windows® Vista™ 64-bit with 64-bit CPU, there is no such limitation. BIOS- 8Mb AMI BIOS

- AMI Legal BIOS

- Supports "Plug and Play"

- ACPI 1.1 Compliance Wake Up Events

- SMBIOS 2.3.1 Support

- VCCM, NB, VTT Voltage Multi-adjustment

- Supports Smart BIOS Audio, Video and NetworkingGraphics- Intel® Graphics Media Accelerator X4500

- Pixel Shader 4.0, DirectX 10

- Max. shared memory 1759MB*

- Supports D-Sub with max. resolution up to 2048x1536 @ 60Hz

*The

shared memory size is dynamically controlled by VGA driver, and the

Max. shared memory size will be available only when more than 4GB

memory is installed under 64-bit OS. Audio- 5.1 CH Windows® Vista™ Premium Level HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)LAN- Realtek PCIEx1 LAN 8103EL / 8102EL

- Speed: 10/100 Ethernet

- Supports Wake-On-LAN Expansion / ConnectivitySlots- 1 x PCI Express x16 slot

- 1 x PCI slotConnector- 2 x SATAII 3.0 Gb/s connectors (No support for RAID and "Hot Plug" functions)

- 1 x ATA100 IDE connector (supports 2 x IDE devices)

- 1 x Print port header

- CPU/Chassis FAN connector

- 24 pin ATX power connector

- 4 pin 12V power connector

- Front panel audio connector

- 2 x USB 2.0 headers (support 4 USB 2.0 ports)Rear Panel I/OI/O Panel

- 1 x PS/2 Mouse Port

- 1 x PS/2 Keyboard Port

- 1 x Serial Port: COM1

- 1 x VGA Port

- 4 x Ready-to-Use USB 2.0 Ports

- 1 x RJ-45 LAN Port with LED (ACT/LINK LED and SPEED LED)

- HD Audio Jack: Line in / Front Speaker / Microphone Other Features / MiscellaneousUnique Feature- ASRock OC Tuner

- Intelligent Energy Saver

- Instant Boot

- ASRock Instant Flash

- ASRock OC DNA

- CPU Frequency Stepless Control

- ASRock U-COP

- Boot Failure Guard (B.F.G.)Support CD- Drivers, Utilities, AntiVirus Software (Trial Version)Accessories- Quick Installation Guide, Support CD, I/O Shield

- ATA 100 Cable (optional)

- 1 x SATA Data Cable (optional)Hardware Monitor- CPU Temperature Sensing

- Chassis Temperature Sensing

- CPU Fan Tachometer

- Chassis Fan Tachometer

- CPU Quiet Fan

- Voltage Monitoring: +12V, +5V, +3.3V, CPU VcoreForm Factor- Micro ATX Form Factor: 8.8-in x 6.7-in, 22.4 cm x 17.0 cmOS- Microsoft® Windows® 7 / 7 64-bit / Vista™ / Vista™ 64-bit / XP / XP 64-bit / 2000 compliantCertifications- FCC, CE

- EuP Ready (EuP ready power supply is required)

لینک به دیدگاه

پرستاشاپ این همه متن طولانی در بخش ویژگی ها رو ساپورت نمیکنه و این چیزی نیست که با تغییر قالب حل بشه . مقداری که میگیره محدوده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...